Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W Xiaomi

Stylowa, szybka, bezprzewodowa ładowarka samochodowa Xiaomi Mi Wireless Car Charger o mocy 20W.

Zamów produkt dzisiaj i zapłać za niego nawet za 30 dni dzięki metodzie płatności Zapłać Później!

149,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W

Nowa ładowarka samochodowa Xiaomi to urządzenie wyróżniające się na tle konkurencji zarówno wyjątkowo wysoką mocą ładowania bezprzewodowego jak i automatycznym mechanizmem otwierania i zamykania uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy. Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W to sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców i podbije ich serca!

Jeszcze szybsze ładowanie bezprzewodowe

Niezależnie od tego z jakiego smartfona wspierającego ładowanie bezprzewodowe korzystasz Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W naładuje go w błyskawicznym tempie. Moc wynosząca aż 20 W zapewnia maksymalną prędkość ładowania telefonów każdego z producentów. Ładowarka zadziała zarówno z telefonami Xiaomi, jak i Huawei, Apple iPhone oraz Samsung. Takiej ładowarki jeszcze nie było!

Automatyczne otwieranie i zamykanie uchwytów

Ładowarka samochodowa Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W została także wyposażona w czujnik zbliżeniowy. To właśnie ten czujnik odpowiada za automatyczne otwieranie uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy oraz zamykanie ich. Wystarczy zbliżyć do ładowarki telefon lub rękę i automatyczny mechanizm zadziała. Wygoda na jeszcze większym poziomie!

Wysoka jakość wykonania

Xiaomi tworząc Mi Wireless Car Charger 20W zadbało o komponenty najwyższej jakości. Co więcej wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełnebezpieczeństwo zarówno użytkownikowi jak i samochodowi czy smartfonowi. Korzystając z ładowarki samochodowej Xiaomi nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, czy wszystko działa jak należy!

Adapter znajdujący się w zestawie

Zestaw Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W to nie tylko sama ładowarka bezprzewodowa, ale także kabel USB-C oraz adapter do zapalniczki samochodowej. Adapter ten pozwala na wykorzystanie pełnej mocy ładowarki. Tym samym nie ma potrzeby zakupy jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów!

Tradycyjne ładowanie także możliwe!

W momencie, gdy nasz współpasażer chce naładować swój smartfon, który nie wspiera ładowania bezprzewodowego możemy do tego wykorzystać kabel USB-C znajdujący się w zestawie lub drugi z portów w adapterze do zapalniczki samochodowej. Jedna ładowarka, a jak wiele możliwości!

GDS4127GL
chat Komentarze (0)