Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W Xiaomi

Stylowa, szybka, ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Car Charger o mocy 20W do samochodów współpracująca z wszystkimi telefonami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe!

149,00 zł
Brutto

Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W

Nowa, bezprzwwodowa ładowarka samochodowa Xiaomi to urządzenie wyróżniające się na tle konkurencji zarówno wyjątkowo wysoką mocą ładowania bezprzewodowego jak i automatycznym mechanizmem otwierania i zamykania uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy. Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W to sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców i podbije ich serca!

ładowarka samochodowa xiaomi w samochodzie

Jeszcze szybsze ładowanie bezprzewodowe

Niezależnie od tego z jakiego smartfona wspierającego ładowanie bezprzewodowe korzystasz Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W naładuje go w błyskawicznym tempie. Moc wynosząca aż 20 W zapewnia maksymalną prędkość ładowania telefonów każdego z producentów. Ładowarka zadziała zarówno z telefonami Xiaomi, jak i Huawei, Apple iPhone oraz Samsung. Takiej ładowarki jeszcze nie było!

bezprzewodowa ładowarka samochodowa xiaomi o mocy 20w

Automatyczne otwieranie i zamykanie uchwytów

Ładowarka samochodowa Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W została także wyposażona w czujnik zbliżeniowy. To właśnie ten czujnik odpowiada za automatyczne otwieranie uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy oraz zamykanie ich. Wystarczy zbliżyć do ładowarki telefon lub rękę i automatyczny mechanizm zadziała. Wygoda na jeszcze większym poziomie!

ładowanie bezprzewodowe w samochodzie

Wysoka jakość wykonania

Xiaomi tworząc Mi Wireless Car Charger 20W zadbało o komponenty najwyższej jakości. Co więcej wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełnebezpieczeństwo zarówno użytkownikowi jak i samochodowi czy smartfonowi. Korzystając z ładowarki samochodowej Xiaomi nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, czy wszystko działa jak należy!

chłodzenie ładowarki samochodowej xiaomi mi wireless car charger 20w

Adapter znajdujący się w zestawie

Zestaw Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W to nie tylko sama ładowarka bezprzewodowa, ale także kabel USB-C oraz adapter do zapalniczki samochodowej. Adapter ten pozwala na wykorzystanie pełnej mocy ładowarki. Tym samym nie ma potrzeby zakupy jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów!

wyczka samochodowa do ładowarki bezprzewodowej xiaomi

Tradycyjne ładowanie także możliwe!

W momencie, gdy nasz współpasażer chce naładować swój smartfon, który nie wspiera ładowania bezprzewodowego możemy do tego wykorzystać kabel USB-C znajdujący się w zestawie lub drugi z portów w adapterze do zapalniczki samochodowej. Jedna ładowarka, a jak wiele możliwości!

przewodowa ładowarka samochodowa xiaomi mi wireless car charger 20w usb-c

GDS4127GL
184 Przedmioty

Opis

Moc
20W
Wyjścia / wejścia
USB-C
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowa konstrukcja, automatyczne dopasowanie
Kolor
Czarny
Długość
91,7 mm
Szerokość
73,4 mm
Wysokość
117,2 mm
Waga
150g
Zawartość zestawu
Ładowarka, uchwyt, adapter do zapalniczki, przewód USB-C
chat Komentarze (0)