• Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W
  • Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W
  • Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W
Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W

Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W Xiaomi

Stylowa i szybka ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Car Charger o mocy 20 W zapewni Ci optymalne ładowanie smartfona w czasie podróży samochodem. Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W działa ze wszystkimi telefonami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe!

149,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawęXiaomi ładowarka bezprzewodowa Mi Wireless Car Charger 20 W

Prezentujemy nową, funkcjonalną ładowarkę bezprzewodową Xiaomi. Ładowarka bezprzewodowa 20 W to urządzenie zdecydowanie wyróżniające się na tle konkurencji. Model ten ma wysoką mocą ładowania bezprzewodowego jak i automatyczny mechanizm otwierania i zamykania uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy. Niestraszne więc będą dla smartfonu nierówności na drodze we Wrocławiu i każdym innym mieście. Xiaomi ładowarka bezprzewodowa 20 W Mi Wireless Car Charger to sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców i sprawi, że podróż samochodem będzie znacznie szybsza i milsza, niż kiedykolwiek wcześniej.

bezprzewodowa ładowarka samochodowa xiaomi

Xiaomi ładowarka bezprzewodowa 20 W - jest kompatybilna z wieloma modelami smartfonów!

Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W jest kompatybilna z różnymi modelami smartfonów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z oryginalnego Smartfona Xiaomi czy ze smartfona innej marki, możesz ładować go na ładowarce indukcyjnej, jeśli telefon ma funkcjonalność wspierającą ładowanie bezprzewodowe, to możesz go naładować w bezprzewodowej ładowarce Xiaomi 20 W. Ładowarka Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20 W naładuje Twój telefon w błyskawicznym tempie. Moc wynosząca aż 20 W zapewnia maksymalną prędkość ładowania telefonów każdego z producentów. Ładowarka zadziała zarówno z telefonami Xiaomi, jak i Huawei, Apple iPhone oraz Samsung. Takiej ładowarki indukcyjnej do samochodu jeszcze nie było!

automatyczne chwytanie smartfona ładowarką bezprzewodową

Automatyczne otwieranie i zamykanie uchwytów ładowarki indukcyjnej 20 W

Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W do samochodu, została także wyposażona w czujnik zbliżeniowy. To właśnie ten czujnik odpowiada za automatyczne otwieranie oraz zamykanie uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy. Wystarczy zbliżyć do ładowarki telefon lub rękę, a automatyczny mechanizm zadziała samoistnie i ułatwi Ci umieszczenie smartfona w uchwycie. Xiaomi zapewnia wygodę podczas jazdy samochodem na jeszcze wyższym poziomie!

ładowanie bezprzewodowe w samochodzie

Wysoka jakość Xiaomi - ładowarka 20 W to potwierdza!

Xiaomi, tworząc ładowarkę indukcyjną Mi Wireless Car Charger 20 W, zadbało o to, aby składała się ona z komponentów najwyższej jakości. Co więcej, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo każdej ze stron - zarówno użytkownikowi, samochodowi czy smartfonowi. Korzystając z ładowarki indukcyjnej Xiaomi 20 W nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, czy wszystko działa jak należy, bo wszystko powinno działać idealnie!

wygodna ładowarka bezprzewodowa Xiaomi

Xiaomi ładowarka bezprzewodowa 20 W dostępna wraz z zestawem

Zestaw Xiaomi ładowarka 20 W Mi Wireless Car Charger to nie tylko sama ładowarka bezprzewodowa, ale także kabel USB-C oraz adapter do zapalniczki samochodowej. Adapter ten pozwala na wykorzystanie pełnej mocy ładowarki. Tym samym nie ma potrzeby dokupywać jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów!

szybka ładowarka samochodowa Xiaomi Wireless Car Charger

GDS4127GL

Opis

Moc
20W
Wyjścia / wejścia
USB-C
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowa konstrukcja, automatyczne dopasowanie
Kolor
Czarny
Długość
91,7 mm
Szerokość
73,4 mm
Wysokość
117,2 mm
Waga
150g
Zawartość zestawu
Ładowarka, uchwyt, adapter do zapalniczki, przewód USB-C
chat Komentarze (0)