Metody dostawy

Darmowa dostawa obowiązuje dla wszystkich zamówień opłaconych z góry, których wartość przekracza  200 zł*!

Przesyłki wysyłane są: od poniedziałku do piątku (w dni robocze)

Realizacja zamówień odbywa się w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 wysyłane są tego samego dnia.

W okresie świątecznym i w czasie akcji promocyjnych czas ten może się wydłużyć do 2 dni roboczych.

Metody dostawy

Czas dostawy

Cena

techwish image

Odbiór osobisty

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry oraz zamówień z płatnością przy odbiorze (możliwa także płatność kartą). Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na wiadomość z potwierdzeniem przygotowania paczki do odbioru (sms + email).

0-1 dni

0zł

DHL POP image

Punkt odbioru DHL POP

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o wadze do 25 kg i wymiarach mniejszych niż 60 x 40 x 40 cm. Odbiór zamówienia odbywa się w jednym z ponad 9000 punktów DHL (sklepy Żabka, Freshmarket, ABC, Inmedio, 1minute, stacje paliw Shell) oraz automatach DHL Locker przy wybranych Biedronkach, rozmieszczonych po całej Polsce. Pozwala to na odbiór zamówienia przez 7 dni w tygodniu.

1-2 dni

0zł / 14.9zł

DPD image

Punkt odbioru DPD Pickupy

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o wadze do 25 kg i wymiarach mniejszych niż 60 x 40 x 40 cm. Odbiór zamówienia odbywa się w jednym z ponad 7500 punktów DPD (Castorama, Auchan, Dino, OBI, Lewiatan, Groszek, Delikatesy Centrum) oraz automatach DPD rozmieszczonych po całej Polsce. Pozwala to na odbiór zamówienia przez 7 dni w tygodniu.

1-2 dni

0zł / 14.9zł

INPOST image

Paczkomaty InPosty

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o wadze do 25 kg i wymiarach mniejszych niż 62 cm x 36 cm x 32 cm. Odbiór zamówienia odbywa się w jednym z ponad 5000 paczkomatów rozmieszczonych po całej Polsce. Pozwala to na odbiór zamówienia przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

1-2 dni

0zł / 14.9zł

bus icon

Przesyłka kurierska - przedpłata

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o dowolnej wadze i gabarytach. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. W sytuacji stwierdzenia braków lub uszkodzeń należy sporządzić protokół (jest on podstawą do przyjęcia reklamacji).

1-2 dni

0zł / 20zł

bus icon

Przesyłka kurierska - za pobraniem

Dostępne dla zamówień opłacanych gotówką przy odbiorze paczki od kuriera. Metoda wysyłki dla przesyłek o dowolnej wadze i gabarytach. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. W sytuacji stwierdzenia braków lub uszkodzeń należy sporządzić protokół (jest on podstawą do przyjęcia reklamacji).

1-2 dni

24.99zł

bus icon

Dostawa tego samego dnia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

1-2 dni

24.99zł

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa

Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, możesz mieć pewność, że dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo podczas trwającej pandemii, to nasz najwyższy priorytet. Jesteśmy na bieżąco z informacjami dotyczącymi wszystkich obostrzeń, zakazów i nakazów, które obowiązują w całym kraju. Zadbaliśmy o to, aby na każdym etapie sprzedaży online, jak i tej stacjonarnej, zagwarantować naszym klientom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody. Jeśli tylko potrzebujesz więcej aktualnych informacji na temat obostrzeń czy ograniczeń, które wprowadziliśmy - śmiało dzwoń lub pisz mail! Rozwiejemy Twoje wątpliwości.