Drony

Drony z kamerą, drony profesjonalne, amatorskie i sportowe – to produkty, które znajdziesz w sklepie Techwish. Zależy Ci na urządzeniu, które będzie w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości 4K? A może potrzebny Ci mały dron o dużym zasięgu lotu? Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny sprzęt dla siebie.

Drony z kamerą, drony profesjonalne, amatorskie i sportowe – to produkty, które znajdziesz w sklepie Techwish. Zależy Ci na urządzeniu, które będzie w...
Aktywne filtry

Drony z kamerą – co to za urządzenia?

Dron z kamerą, profesjonalny bądź też amatorski to bezzałogowy statek powietrzny, który został wyposażony w urządzenie rejestrujące obraz. Podczas gdy mały dron może być pilotowany zdalnie przez dowolną osobę, nawet dziecko, to już duże modele wymagają odpowiedniej licencji. Dodatkowo operator drona ma obowiązek zapoznać się z zasadami dotyczącymi latania – zabronione jest między innymi poruszanie się dronem nad budynkami oraz w centrach miast, a także nad ludźmi. Dronem nie można latać również w pobliżu lotnisk oraz nad drogami.

Drony profesjonalne – idealne rozwiązanie dla biznesu

Dron z kamerą profesjonalny to bardzo przydatne urządzenie w wielu branżach. Drony mogą wykonywać rozmaite operacje na polach uprawnych, mapować rozległe tereny, a także rejestrować materiały multimedialne do celów reklamowych. Drony profesjonalne kosztują od 3 do nawet 7 tysięcy złotych, jednak wydane pieniądze mogą bardzo szybko zaprocentować. Współcześnie drony są wykorzystywane nie tylko do produkcji filmowej, ale także inspekcji środowiskowych, branży budowlanej oraz geodezji. Korzystają z nich także służby ratownicze oraz rolnictwo. Dzięki najnowszym technologiom wykonywanie codziennych obowiązków, w szczególności na dużych obszarach, jest o wiele łatwiejsze.

Mały dron – świetna zabawka dla dziecka

W sklepach ze sprzętem elektronicznym dostępne są także małe drony z kamerą. Tego typu sprzęt nadaje się na prezent urodzinowy dla dziecka lub osoby dorosłej. Amatorskie małe drony można wykorzystać do zabawy – np. organizować wyścigi dronów na własnym podwórku. Dzięki nim da się także poznać najbliższą okolicę, np. obserwować z bliska faunę. Drony dla dzieci wykrywają przeszkody, są także wyposażone w tryb inteligentnej orientacji lotu – zabawa nimi nie powinna sprawić problemu nawet najmłodszym.

Dron sportowy – sprytne urządzenie uwieczni Twoje wyczyny

Jeśli uprawiasz wyczynowo jakiś sport, z pewnością zainteresuje Cię dron sportowy z oferty sklepu Techwish. Z jego pomocą uwiecznisz wszystkie wyjątkowe momenty w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę. Urządzenie może posłużyć zarówno do rejestrowania niezwykłych wyczynów, jak i do sporządzania pamiątek z wakacyjnych wyjazdów. Dzięki potężnemu zoomowi chwycisz nim idealne nagranie z każdej odległości.

W sklepie Techwish znajdziesz drony i akcesoria z kamerą, zarówno profesjonalne, jak i amatorskie. Wyposażysz się u nas w mały dron dla dziecka oraz dron sportowy. Jeśli zależy Ci na sprzęcie elektronicznym wysokiej jakości, sprawdź nasz asortyment. Oferujemy urządzenia uznanych na całym świecie marek, w rozsądnych cenach. Przejrzyj nasz katalog, przyjrzyj się dokładnie parametrom technicznym i przekonaj się o tym na własne oczy!