Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz powietrza do biura lub domowy oczyszczacz powietrza - to urządzenie, które przydaje się w pomieszczeniach zamkniętych prawie przez okrągły rok. Być może są okresy, w których zauważasz samoczynną poprawę jakości powietrza, ale najczęściej jest to zależne od tego, w jakim rejonie Polski mieszkasz. Aby głowa była spokojna, a płuca szczęśliwe, sprawdź, jakie dobro zapewniają oczyszczacze powietrza Xiaomi i dlaczego warto kupić je do domu lub do biura!

Oczyszczacz powietrza do biura lub domowy oczyszczacz powietrza - to urządzenie, które przydaje się w pomieszczeniach zamkniętych prawie przez okrągły rok....
Aktywne filtry

Oczyszczacze powietrza Xiaomi na 5 z plusem!

W ciągu ostatnich kilku dobrych lat, znacznie pogorszyła się jakość powietrza, z którego przecież wszyscy korzystamy na co dzień. Nie zdajemy sobie z tego sprawy, dopóki nie podniosą się głośne alarmy o złej jakości powietrzu w regionie, w którym mieszkamy. Zazwyczaj dopiero wtedy zaczynamy działać i szukać rozwiązania, które pomoże oczyścić domowe lub biurowe powietrze. Bardzo praktyczne i pomocne rozwiązanie z tego zakresu proponuje marka Xiaomi. 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi to pierwsze, co przychodzi do głowy, gdy pomyślimy o tym, że oddychamy powietrzem, któremu daleko do leśnego powiewu lub krystaliczności weekendowego poranka. Na stronie Techwish.pl oraz w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu, znajdują się różne rodzaje oczyszczaczy powietrza, a każdy z nich zapewni Ci bardzo dobre parametry czystego powietrza wewnątrz mieszkania lub biura. 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi posiada laserowe czujniki

Z całą pewnością można stwierdzić, że każdy oczyszczacz powietrza Xiaomi bardzo dobrze wywiązuje się ze swojego zadania, a wynika to z tego, że każdy ma wbudowane wysokiej jakości podzespoły i komponenty. Xiaomi Mi Air Purifier 3H posiada precyzyjne, laserowe czujniki, które z bardzo dużą dokładnością są w stanie wykrywać zanieczyszczenia wiszące w powietrzu. Dzięki tym czujnikom jest w stanie uruchomić się i oczyścić powietrze do momentu, aż nie będzie ono oczyszczone.

Mocny silnik i zaawansowana technologia oczyszczacza powietrza Mi

Duża moc silnika, który został zastosowany przy produkcji oczyszczacza powietrza Xiaomi, pozwala mu na zbieranie zanieczyszczeń z powierzchni do 45 m², co oznacza, że potrafi on oczyścić do 380 m³/h. Do tego wszystkiego ma niezawodne filtry, które wyłapują z zanieczyszczonego powietrza nawet najmniejsze i najbardziej szkodliwe substancje. Uzdatnianie powietrza nigdy nie było takie proste!

Oczyszczacz powietrza do pokoju oraz niezawodne filtry do oczyszczacza powietrza!

Oczyszczacze powietrza Xiaomi wyłapują zanieczyszczenia PM2.5 z powietrza, w którym pracujesz, odpoczywasz lub po prostu śpisz. Oprócz zanieczyszczeń PM2.5, oczyszczacz Xiaomi potrafi również zneutralizować kurz, pyłki i inne zanieczyszczenia, których wielkość nie przekracza 0,3 mikrona. 

Czy oczyszczacz powietrza do domu musi być brzydki?

Wcale nie! Marka Xiaomi stawia sobie za cel produkowanie funkcjonalnych, intuicyjnych, przydatnych, a ponadto, dobrze i estetycznie wykonanych urządzeń. Nie inaczej sprawa wygląda, jeśli przyjrzymy się oczyszczaczom powietrza Xiaomi. Zostały one zaprojektowane w duchu minimalizmu, czego efektem są proste bryły i kształty, brak zdobień oraz klasyczna, neutralna paleta barw. Dzięki temu, oczyszczacze powietrza Xiaomi będą dobrze komponowały się z każdym rodzajem wnętrza - zarówno tym nowoczesnym, jak i skandynawskim czy minimalistycznym.