Jeśli przed zakupem wolisz przetestować produkty i porozmawiać z naszym doradcą zapraszamy do jednego z punktów stacjonarnych we Wrocławiu.

Sklep TECHWISH Magnolia

Sklep TECHWISH Magnolia

ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
Polska
Pon.
 • 09:00 - 21:00
Wto.
 • 09:00 - 21:00
Śro.
 • 09:00 - 21:00
Czw.
 • 09:00 - 21:00
Pią.
 • 09:00 - 21:00
Sob.
 • 09:00 - 21:00
Nie.
 • Nieczynne
Sklep TECHWISH Aleja Bielany

Sklep TECHWISH Aleja Bielany

ul. Czekoladowa 7
55-040 Bielany Wrocławskie
Polska
Pon.
 • 10:00 - 22:00
Wto.
 • 10:00 - 22:00
Śro.
 • 10:00 - 22:00
Czw.
 • 10:00 - 22:00
Pią.
 • 10:00 - 22:00
Sob.
 • 10:00 - 22:00
Nie.
 • Nieczynne

Sklep Xiaomi Wrocław - tu kupisz elektronikę na miejscu

Możliwość robienia zakupów internetowych to wygoda, z której lubimy korzystać na co dzień. Nie ma co się dziwić, gdyż na spokojnie możesz wejść na stronę​ Techwish.pl​, poczytać wszystkie szczegóły na temat danego produktu, sprawdzić, które parametry techniczne najbardziej Ci odpowiadają i zamówić np. hulajnogę Xiaomi, robota sprzątającego Xiaomi lub suszarkę Xiaomi - z dostawą do domu. Czasami jednak zdarza się, że dany produkt potrzebujesz na dzisiaj, na popołudnie, na szybko i co wtedy? Spokojnie, sprzęt i narzędzia, które znajdziesz na stronie Techwish.pl, oferują również wrocławskie sklepy Xiaomi​.

Sklep Xiaomi Wrocław - kupuj bezpośrednio w salonie

Nie musisz rezygnować z internetowego sklepu Techwish.pl, wręcz przeciwnie, zapraszamy Cię do śledzenia nowości, promocji i ciekawych wydarzeń na stronie internetowej, a jeśli chcesz kupić sprzęt elektroniczny od razu, to zapraszamy Cię do jednego z dwóch​ sklepów Xiaomi we Wrocławiu​. Dzięki temu, że salon Xiaomi ma swoje lokalizacje na miejscu, możesz bez przeszkód korzystać zarówno ze sklepu internetowego, jak i ze sklepu Xiaomi Wrocław.

Gdzie jest sklep Xiaomi Wrocław?

Zarówno pierwszy, jak i drugi salon Xiaomi we Wrocławiu znajdują się na południu miasta. Pierwszy ​sklep Xiaomi Wrocław​ znajduje się pod adresem: ​ul. Legnicka 58, obok Centrum Handlowego Magnolia Park, natomiast drugi ma swoją miejscówkę na ulicy Czekoladowej 7/8 obok Centrum Handlowego Aleja Bielany. Obydwa salony mają bardzo dobry dojazd samochodem i bez większych trudności znajdziesz miejsce parkingowe zarówno koło pierwszego, jak i drugiego. Trafisz do nas bez problemu, ponieważ już z daleka widać, gdzie jest sklep Xiaomi. Wrocław umożliwił znalezienie bardzo dogodnych lokalizacji na salon Xiaomi - z czego z radością skorzystaliśmy.

Sklepy Xiaomi - jeśli szukasz pomysłu na prezent

Znalezienie prezentu dla przyjaciela, przyjaciółki czy kogoś z rodziny nie jest łatwym zadaniem. Zazwyczaj wiąże się z przeprowadzeniem potajemnych wywiadów, co dana osoba lubi, co mogłoby się jej przydać. Wiemy, że to zadanie wcale nie jest takie proste, a staje się jeszcze trudniejsze, gdy na jego wykonanie masz np. jedno popołudnie! ​Xiaomi sklep stacjonarny Wrocław​ to świetne rozwiązanie na takie podbramkowe sytuacje. Każdy firmowy sklep Xiaomi we Wrocławiu zapewni Ci profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie. Dowiesz się wszystkiego o parametrach technicznych danego urządzenia, o jego zastosowaniu, ale to jeszcze nie wszystko! Zarówno na ul. Przyjaźni 66, jak i na ul. Zwycięskiej 41 spotkasz się z naszą ekipą, która ma już całkiem pokaźne doświadczenie w doradzaniu, co jest najlepszym pomysłem na prezent dla taty, dziadka, brata, a co warto kupić dla mamy, babci i siostry. Nie obawiaj się, ekipa Techwish w stacjonarnych salonach Xiaomi​ doradzała w wyborze naprawdę wymyślnych prezentów. Możesz na nas liczyć!

W czasie pandemii najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo

Obecna sytuacja w kraju i na świecie jest trudna i stawia przed nami różne wyzwania. Cała ekipa Techwish zdaje sobie z tego sprawę i gwarantujemy, że w pierwszej kolejności dbamy przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo naszej załogi i naszych klientów. Dostosowujemy działanie naszych punktów stacjonarnych do wszystkich wymogów i obostrzeń pandemicznych. Sytuacja zmienia się czasami z dnia na dzień, zatem na bieżąco śledzimy rozporządzenia i komunikaty dotyczące pandemicznych obostrzeń. Dezynfekcja, dystans, dobry humor - to wszystko znajdziesz w naszych sklepach stacjonarnych we Wrocławiu. Jeśli potrzebujesz więcej aktualnych informacji odnośnie obostrzeń i ograniczeń wprowadzonych w naszym sklepie, dzwoń lub pisz mail - służymy informacją i poradą. Zdrowia i dobra!