Uzdatnianie powietrza

Uzdatnianie powietrza w domu to nie kaprys, lecz w obecnych czasach – konieczność! Zależy Ci na poprawie jakości powietrza w mieszkaniu, domu lub biurze? Potrzebne Ci jest urządzenie do oczyszczania powietrza? Na stronie Techwish.pl znajdziesz różne rodzaje oczyszczaczy powietrza.

Uzdatnianie powietrza w domu to nie kaprys, lecz w obecnych czasach – konieczność! Zależy Ci na poprawie jakości powietrza w mieszkaniu, domu lub biurze?...
Aktywne filtry

Uzdatnianie powietrza w domu – dlaczego warto?

W ciągu ostatnich lat obserwuje się wiele alertów na temat złej jakości powietrza. Poziom zanieczyszczeń jest największy na terenach, które są mocno zurbanizowane – właśnie tam powszechnie występuje smog. Zjawisko ma poważne konsekwencje – smog może się przyczynić do rozwoju przewlekłej choroby układu oddechowego, a także zwiększyć ryzyko wystąpienia schorzeń układu sercowo-naczyniowego. O czyste powietrze w domu warto zadbać przede wszystkim z troski o dobre zdrowie. Uzdatnianie powietrza, którym oddychają domownicy, pozwoli uniknąć licznych infekcji oraz dolegliwości związanych z alergią. Domowe urządzenie do oczyszczania powietrza zminimalizuje ryzyko nagromadzenia wewnątrz wilgoci, wyeliminuje także te składowe powietrza, które są toksyczne i szkodliwe. Tego typu sprzęt warto zamontować w szczególności w pokoju dziecięcym, sypialni i salonie.

Domowe urządzenie do oczyszczania powietrza – jak je wybrać?

Poprawa jakości powietrza jest możliwa, pod warunkiem, że się o to odpowiednio zadba. Jakie urządzenie do oczyszczania powietrza wybrać do domu? Polecane są przenośne i łatwe w montażu oczyszczacze o niewielkich gabarytach. Sprzęt wyposażony w specjalne filtry do oczyszczaczy, będzie uwalniać powietrze od niepożądanych alergenów, pyłów i cząstek kurzu. Czujniki mogą monitorować stan zanieczyszczenia powietrza przez całą dobę i reagować na bieżąco, gdy tylko zostanie wykryta jakaś nieprawidłowość.

Uzdatnianie powietrza nigdy nie było takie proste!

W Techwish kupisz urządzenia, które zapewnią czyste powietrze w domu. Profesjonalne oczyszczacze wyłapują zanieczyszczenia PM2.5 z powietrza, neutralizują także kurz, pyłki i inne cząstki, które mogłyby wpłynąć negatywnie na zdrowie, natomiast nawilżacze powietrza dopilnują, aby wilgotność była na odpowiednim poziomie. Sprzęty te, nie dość, że komponują się dobrze z każdym rodzajem wnętrza, to jeszcze przyczyniają się do realnej poprawy jakości powietrza. Potrzebny Ci oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem zanieczyszczeń? Sprawdź asortyment Techwish. Oferujemy sensory, których zadaniem jest ciągłe monitorowanie powietrza i wykrywanie zanieczyszczeń. Usuwane są formaldehydy, metale ciężkie i inne szkodliwe substancje, eliminowane są także bakterie. Dostępne modele posiadają także możliwość sterowania zdalnego za pomocą aplikacji.

Czyste powietrze w domu – jak jeszcze można o nie zadbać?

Co jeszcze można zrobić, aby poprawić jakość powietrza w domu? Jeśli masz rękę do roślin, możesz zacząć hodować gatunki, które oczyszczają powietrze, takie jak skrzydłokwiaty, anturium, paproć zwyczajna czy też bluszcz Hedera. Czyste powietrze w domu uzyskasz także dzięki regularnemu wietrzeniu oraz monitorowaniu wentylacji w kuchni i łazience.