Słuchawki bezprzewodowe Shokz OpenMove Elevation Blue

Kolor obudowy:

Szary Niebieski

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Opis produktu

Słuchawki Shokz OpenMove

Shokz OpenMove to nowoczesne słuchawki wykorzystujące zjawisko przewodnictwa kostnego do odtwarzania dźwięku. Sprzęt jest wodoodporny zgodnie z certyfikatem IP55 i został dostosowany do ćwiczeń w trudnych warunkach. Aż 6 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu sprawia, że odbędziesz cały trening bez potrzeby doładowywania baterii.

Komfort otwartej konstrukcji

Ciesz się wygodą przez cały dzień dzięki konstrukcji OpenMove, która została zmniejszona o 20% w porównaniu do poprzednich modeli. Słuchawki dostosowano do potrzeb sportowców – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów i to z zachowaniem pełnej wygody oraz bezpieczeństwa. Bez przeszkód realizuj swoje cele treningowe i jednocześnie pozostawaj w kontakcie z otoczeniem.

Innowacyjna technologia idąca w parze z wysoką jakością dźwięku

Shokz OpenMove wykorzystują opatentowaną, siódmą generację technologii PremiumPitch 2.0 bazującej na zjawisku przewodnictwa kostnego. Niepowtarzalna budowa słuchawek idzie w parze z wysoką jakością dźwięku, dzięki której swoją ulubioną muzykę poznasz na nowo!

 

Niestraszna im wilgoć!

Te słuchawki bezprzewodowe powstały z myślą o treningu i z tego też powodu ich konstrukcja jest wodoodporna zgodnie z certyfikatem IP55. Deszcz, śnieg, pot czy kurz nie są żadną przeszkodą dla Shokz OpenMove, a Ty możesz oddać się ćwiczeniom bez obaw o uszkodzenie.

Shokz OpenMove mogą pracować nawet przez 6 godzin!

Bateria Shokz OpenMove pozwala nawet do 6 godzin odtwarzania muzyki i rozmów. Mało tego, słuchawki zostały wyposażone w podwójne mikrofony z redukcją hałasu, co pozwoli Ci cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem w każdych warunkach.

AS660EB
6 Przedmioty

Specyfikacja

Łączność Bluetooth 5.1
Czas działania do 6 godzin
Czas ładowania około 2 godzin
Funkcje 3 tryby pracy
Dodatkowe informacje Przewodnictwo kostne 7. generacji
Wodoszczelność IP55
Kolor obudowy Niebieski
Waga 29 g
Port ładowania USB-C
Zawartość zestawu Etui ochronne
Instrukcja obsługi
Urządzenie

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.