Słuchawki bezprzewodowe Shokz OpenMove Elevation Blue

Od:Shokz

Kolor obudowy:

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

  1. 10 x 0%
  2. 3 miesiące odroczenia
  3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Słuchawki Shokz OpenMove

Shokz OpenMove to nowoczesne słuchawki wykorzystujące zjawisko przewodnictwa kostnego do odtwarzania dźwięku. Sprzęt jest wodoodporny zgodnie z certyfikatem IP55 i został dostosowany do ćwiczeń w trudnych warunkach. Aż 6 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu sprawia, że odbędziesz cały trening bez potrzeby doładowywania baterii.

Komfort otwartej konstrukcji

Ciesz się wygodą przez cały dzień dzięki konstrukcji OpenMove, która została zmniejszona o 20% w porównaniu do poprzednich modeli. Słuchawki dostosowano do potrzeb sportowców – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów i to z zachowaniem pełnej wygody oraz bezpieczeństwa. Bez przeszkód realizuj swoje cele treningowe i jednocześnie pozostawaj w kontakcie z otoczeniem.

Innowacyjna technologia idąca w parze z wysoką jakością dźwięku

Shokz OpenMove wykorzystują opatentowaną, siódmą generację technologii PremiumPitch 2.0 bazującej na zjawisku przewodnictwa kostnego. Niepowtarzalna budowa słuchawek idzie w parze z wysoką jakością dźwięku, dzięki której swoją ulubioną muzykę poznasz na nowo!

 

Niestraszna im wilgoć!

Te słuchawki bezprzewodowe powstały z myślą o treningu i z tego też powodu ich konstrukcja jest wodoodporna zgodnie z certyfikatem IP55. Deszcz, śnieg, pot czy kurz nie są żadną przeszkodą dla Shokz OpenMove, a Ty możesz oddać się ćwiczeniom bez obaw o uszkodzenie.

Shokz OpenMove mogą pracować nawet przez 6 godzin!

Bateria Shokz OpenMove pozwala nawet do 6 godzin odtwarzania muzyki i rozmów. Mało tego, słuchawki zostały wyposażone w podwójne mikrofony z redukcją hałasu, co pozwoli Ci cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem w każdych warunkach.