Sprzęt sportowy

Pandemia Covid-19 sprawiła, że niejeden z nas zdążył odzwyczaić się od wysiłku fizycznego. Co prawda sytuacja zmierza ku lepszemu, ale jeśli nadal odczuwasz niewyjaśnioną niechęć do ruszenia się z fotela, mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę: sprzęt do ćwiczeń w domu. Jeśli doszedłeś do wniosku, że oprócz masy warto także popracować nad rzeźbą, zobacz, jaki sprzęt do ćwiczeń przygotował dla Ciebie Techwish.

Pandemia Covid-19 sprawiła, że niejeden z nas zdążył odzwyczaić się od wysiłku fizycznego. Co prawda sytuacja zmierza ku lepszemu, ale jeśli nadal odczuwasz...
Aktywne filtry

Sprzęt do ćwiczeń dla spokojnych inaczej

Wspomnienia lockdownu i kolejnych obostrzeń nadal wywołują w Tobie ataki furii? Spożytkuj negatywną energię za pomocą rękawic Move It Swift Boxing Gloves. Nie są to zwykłe rękawice: dzięki inteligentnemu systemowi monitorowania ruchów, będziesz mógł analizować najlepsze ciosy, a następnie obserwować swoje postępy. Co więcej, dostępne w specjalnej aplikacji kursy sprawią, że poczujesz się, jakbyś trenował pod okiem najlepszego trenera! Wśród domowych sprzętów do ćwiczeń, Move It Swift Boxing Gloves wyróżniają się ciekawym designem (interaktywne efekty świetlne wyglądają po prostu WOW!), co więcej, pomagają Ci popracować nad tak ważnym aspektem, jakim jest ochrona osobista.

Drobny sprzęt sportowy – maksymalne wyniki

Pamiętasz Rocky’ego i jego kultowe treningi na skakance? Założymy się, że gdyby Balboa wiedział o istnieniu inteligentnej skakanki Move It Volt Smart Rope, nie zawahałby się jej użyć. Lekka, superwygodna i licząca spalone kalorie skakanka to must have dla wszystkich, którzy chcą spojrzeć w oczy tygrysowi. Smart Rope poinformuje Cię o ilości wykonanych skoków, zmierzy czas treningu, a dzięki dostępnej aplikacji pozwoli na monitorowanie wyników i porównywanie ich z poprzednimi osiągnięciami. Jeśli więc chcesz wylewać siódme poty niczym Włoski Ogier, a jednocześnie interesuje Cię dobrej jakości sprzęt sportowy do domu – bez wahania stawiaj na Move It Volt Smart Rope.

Sprzęt sportowy – by zdrowie i uroda szły w parze

Większość treningów w czterech ścianach nie może obyć się bez dobrej maty do ćwiczeń. Każdy, kto miał do czynienia ze ślizgającą się lub zbyt cienką matą wie, o czym mówimy. Dlatego Techwish poleca Yunmai TPE Yoga Mat, która jest idealnym sprzętem do ćwiczeń w domu. Dlaczego? Po pierwsze, ze względu na jej uniwersalność: spodoba się zarówno miłośnikom jogi i pilatesu, jak i tym, którzy preferują treningi HIIT, tabaty, czy choćby aerobik. Mata izoluje od zimna, dzięki przywierającej powierzchni nie ślizga się po podłodze, a jej rozerwanie jest praktycznie niemożliwe! Ważna informacja dla śledzących aktualne trendy lifestyle: Yunmai TPE Yoga Mat wykonana jest w najmodniejszym, szafirowym odcieniu błękitu!

Sprzęt do ćwiczeń od Techwish

Techwish ma w swojej ofercie nie tylko sprzęt sportowy do domu, taki jak bieżnie, inteligentne hantle czy nawet inteligentne zegarki, ale także akcesoria do stosowania po treningu, np. masażery, które pozwolą zminimalizować powstałe zakwasy. Jeśli jesteś ciekaw, jakie jeszcze sprzęty do ćwiczeń przygotował dla Ciebie Techwish, zapraszamy do naszych sklepów wirtualnych i stacjonarnych. Pamiętaj! Drobny sprzęt sportowy ma jeszcze jedną zaletę: nie jest drogi i często kosztuje mniej niż miesięczny karnet na siłownię!