Panele LED

Filtry

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 1 199,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Łączność

Łączność

Panele świetlne Yeelight Smart Light Panels

Cena
combinations
399,00 zł Cena podstawowa 529,00 zł -130,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 449,00 zł
  • -130,00 zł
  • Dostępny outlet: od 399,00 zł

Rozszerzenie paneli oświetleniowych Yeelight Smart Light Panels (3 panele)

Cena
standard
199,00 zł Cena podstawowa 269,00 zł -70,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 269,00 zł
  • -70,00 zł

Panele ścienne TWINKLY LED Squares - Zestaw startowy (Multicolor)

Cena
standard
948,00 zł Cena podstawowa 1 199,00 zł -251,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 948,90 zł
  • -251,00 zł

Panele ścienne TWINKLY LED Squares - Rozszerzenie (Multicolor)

Cena
standard
379,80 zł Cena podstawowa 469,90 zł -90,10 zł
  • -90,10 zł
  • Niedostępny

Inteligentne panele LED - nowy wymiar oświetlenia 

Twoje wnętrza nabiorą barw, kiedy pojawią się w nich nowoczesne panele LED obsługujące mnóstwo smart funkcji! Zjawiskowa dekoracja, designerskie oświetlenie, czy chociażby bajeczna lampka do dziecięcego pokoju - oświetlenie ledowe może stać się dokładnie tym, czym chcesz, żeby były. Wydzielając miękkie światło wprawi Cię w stan relaksu lub doda Ci energii intensywnymi kolorami! 

Smart panele LED - kształty i rozszerzenia 

Panele LED od poszczególnych producentów - Yeelight, Twinkly, czy Cololight - różnią się od siebie kształtami, dzięki czemu możesz przebierać wśród kwadratowych pikseli, enigmatycznych sześcianów, czy trójkątów, z których ułożysz najróżniejsze instalacje świetlne. 

Większość paneli świetlnych oferuje możliwość rozszerzenia zestawu startowego o zestawy rozszerzające. Dzięki temu wzbogacisz swoje dotychczasowe projekty o więcej świetlnych elementów i stworzysz spektakularne oświetlenie na święta, z okazji imprezy czy po prostu chcąc uzyskać bajeczną atmosferę w domu każdego dnia. 

Panele oświetleniowe - układaj, jak zechcesz

Inteligentne panele LED posiadają uniwersalne kształty i nie są ze sobą sztywno połączone, więc to Ty decydujesz, w jaki sposób je ułożysz i gdzie rozbłysną - na ścianie, na szafce i w jakimkolwiek pomieszczeniu zechcesz. Smart oświetlenie LED świetnie wygląda zarówno w eleganckim salonie, jak i w łazience, czy pokoju gracza!

Łączenie paneli ledowych odbywa się za pomocą dyskretnych przewodów schowanych za powierzchnią panelu lub np. przy użyciu wbudowanych magnesów. Nie potrzebujesz fachowej wiedzy, żeby zamontować je na ścianie i skonfigurować. Prosty proces odbywa się poprzez Wi-Fi lub Bluetooth. Kwestie techniczne są proste i intuicyjne, a Twoja inwencja twórcza ma ogromne pole do popisu!

Sterowanie panelami LED w aplikacji mobilnej 

W zależności od zestawu, panele LED oferują sterowanie z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej, np. Twinkly, lub sterowanie za pomocą dołączonego do zestawu kontrolera. A często obie te formy, w zależności od Twojej preferencji. Aplikacja otwiera przed Tobą jednak mnóstwo inteligentnych możliwości, z pomocą których stworzysz prawdziwe, świetlne cuda!

Aplikacja do inteligentnych paneli LED gwarantuje często szeroki wachlarz twórczych opcji! Z jej pomocą możesz kontrolować każdą diodę z osobna, przypisując jej wybrany kolor. Dzięki temu tworzysz zjawiskowe gradienty, w których barwy przechodzą płynnie jedna w drugą, projektujesz ruchome animacje, wyświetlasz gify i komponujesz kolory w spektakularne dzieła sztuki!

Smart oświetlenie LED dla graczy 

Panele LED do Smart Home to genialny sposób na zintensyfikowanie wrażeń podczas grania, czy to na konsoli, czy komputerze stacjonarnym. Poszczególne zestawy oświetlenia ledowego obsługujące Razer Chroma RGB, czy OMEN Light Studio, sprawiają, że rozgrywka opuszcza sztywne ramy komputera i pochłania Cię bez reszty! Kolorowe światła tworzą niepowtarzalny klimat, wciągają do świata gry i pozwalają zapomnieć o świecie dookoła. 

Żeby jeszcze bardziej podbić wrażenia z ulubionych gier, oprócz paneli możesz śmiało wykorzystać smukłe, giętkie i łatwe w układaniu taśmy LED. Zamontujesz je na ścianach, na krawędziach szafek, pod stołem, na schodach, czy dookoła monitora.

Głosowe sterowanie oświetleniem LED

Panele LED, które wspierają rozwiązania dla inteligentnego domu, często są kompatybilne z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant, czy Amazon Alexa. Dzięki temu nawet nie potrzebujesz mieć przy sobie smartfona, żeby w jednej chwili zmienić intensywność światła, jego tonację, czy kolorystykę. Wystarczy jedno Twoje słowo, a panele LED idealnie dostosują się do różnych sytuacji, pór dnia, czy Twojego nastroju. 

Synchronizacja paneli LED z muzyką 

Inteligentne oświetlenie LED często jest zaopatrzone w mikrofony, dzięki którym urządzenie odbiera dźwięki z otoczenia i dynamicznie się do niego dopasowuje. Z pomocą aplikacji możesz całkowicie zsynchronizować swoje panele ledowe z muzyką, by światło rytmicznie pulsowało, łagodnie falowało i doskonale oddawało nastrój każdego utworu, od skocznych kawałków, po nastrojową klasykę.