Ogrzewanie i chłodzenie

Poszukujesz inteligentnego sprzętu do domu, który pomoże Ci kontrolować ogrzewanie i chłodzenie powietrza? Sprawdź ofertę sklepu Techwish. Znajdziesz u nas wiele produktów z kategorii Smart Home, w tym także nowoczesne sensory wspomagające ogrzewanie do domu, grzejniki elektryczne oraz wentylatory.

Poszukujesz inteligentnego sprzętu do domu, który pomoże Ci kontrolować ogrzewanie i chłodzenie powietrza? Sprawdź ofertę sklepu Techwish. Znajdziesz u nas...
Aktywne filtry

Inteligentne ogrzewanie do domu – urządzenia smart poprawiają komfort domowników

Zastosowanie w domu systemu smart do sterowania temperaturą to gwarancja wygody i komfortu. Dzięki urządzeniom smart mimo śniegu za oknem, wewnątrz budynku panuje przyjemna temperatura, natomiast w upały aktywnie działa chłodzenie powietrza.

Ogrzewanie powietrza smart – dlaczego warto w nie zainwestować?

Inteligentne ogrzewanie powietrza pozwala znacznie zaoszczędzić na wydatkach związanych z mediami. Temperaturę w pomieszczeniach można łatwo regulować poprzez zintegrowanie grzejników z aplikacją mobilną – takie rozwiązanie pomaga zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i gazu. Grzejniki Smart mogą trzymać stałą wartość temperatury lub szybko nagrzewać pomieszczenie zgodnie z potrzebami. Raz poniesione koszty modernizacji ogrzewania i przekształcenia je w system smart zwracają się w przyszłości wielokrotnie.

Chłodzenie powietrza latem – dobry klimatyzator lub wentylator jest nieoceniony

W nowoczesnym domu warto zadbać nie tylko o ogrzewanie, ale także chłodzenie powietrza. W szczególności latem upały mogą się dawać mocno we znaki, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Wysoki komfort można uzyskać, stosując inteligentny klimatyzator lub wentylatory stojące. W sprzedaży dostępne są różnorodne modele, zarówno stacjonarne, jak i przenośne. Te większe posłużą doskonale w biurach, natomiast te mniejsze znajdą zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych. Jak przystało na sprzęt typu smart, urządzeniami można sterować zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej na smartfona. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyregulować szybko temperaturę w wybranym pomieszczeniu lub nawet w całym domu.

Ogrzewanie do domu warto wspomóc inteligentnymi czujnikami

Modernizacja systemów ogrzewania i chłodzenia lub zakup dodatkowego ogrzewania do domu to dopiero połowa sukcesu. Inteligentną instalacją grzewczą trzeba jeszcze sterować. Pracę grzejników i klimatyzatorów wspomogą czujniki temperatury, które monitorują parametry powietrza w czasie rzeczywistym. W ofercie Techwish można znaleźć nowoczesne sensory, które da się zintegrować z ogrzewaniem do domu. Po skonfigurowaniu urządzenie reguluje wybrane parametry powietrza, tak, by warunki w domu lub w mieszkaniu były optymalne dla domowników. W sklepie Techwish znajdziesz sprzęty, które pozwolą Ci stworzyć prawdziwy inteligentny dom – sensory mogą być sterowane zdalnie, za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Po skonfigurowaniu czujników z systemami możesz włączać i wyłączać klimatyzację oraz ogrzewanie z dowolnego miejsca, zgodnie z potrzebami. Jeśli powietrze w danym pomieszczeniu jest zbyt suche, sensor poinformuje Cię o tym i uruchomi nawilżanie powietrza. Natomiast gdy temperatura jest za niska, automatycznie podkręci ogrzewanie.