Zestaw biurowy Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Opis produktu

Zestaw biurowy Xiaomi Keyboard and Mouse Combo

Xiaomi Keyboard and Mouse Combo to zestaw bezprzewodowych peryferiów komputerów. Działające na jednym odbiorniku USB klawiatura oraz mysz to świetne dopełnienie domowego biura. Sprzęt jest kompatybilny zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i laptopami.

Stworzony z myślą o biurze

Zestaw klawiatury i myszy Xiaomi idealnie wpasuje się do biura, w tym takiego domowego. Urządzenia zostały zachowane w stonowanym, minimalistycznym designie, dzięki czemu nadają się do każdego wystroju. Działanie zgodnie z zasadą Plug&Play sprawia, że nie trzeba instalować żadnych sterowników.

Niski profil klawiszy w Xiaomi Keyboard and Mouse Combo

Klawiatura w zestawie peryferiów komputerowych Xiaomi jest pełnowymiarowa. To oznacza, że została wyposażona we wszelkie potrzebne klawisze, w tym w klawiaturę alfanumeryczną. Niski profil sprawia, że pisanie jest niezwykle przyjemne i szybkie.

Blok klawiszy funkcyjnych

Klawiatura Xiaomi została wyposażona także w blok klawiszy funkcyjnych. Pozwolą Ci na wygodną i szybką zmianę głośności czy na zarządzanie multimediami. Tym samym Twoja wydajność znacznie wzrośnie.

Wygodna mysz

Bezprzewodowa myszka wchodząca w skład zestawu komputerowego Xiaomi cechuje się klasycznym designem i symetryczną formą. To też sprawia, że mogą z niej korzystać zarówno leworęczni, jak i praworęczni użytkownicy. Sprzęt jest lekki i dobrze dopasowany do dłoni, co znacznie uprzyjemnia pracę.

Laserowa dokładność

Ta zasilana bateriami AAA mysz bazuje na technologii laserowej. To sprawia, że sensor optyczny jest bardzo dokładny i jego rozdzielczość to 1000 DPI. Ponadto myszka oferuje tryb oszczędzania energii, w który przełącza się automatycznie, dzięki czemu nie będziesz musiał pamiętać o ciągłym wyłączaniu urządzenia.

Technologia bezprzewodowa

Xiaomi Keyboard and Mouse Combo to zestaw bezprzewodowej myszy i klawiatury. Obydwa urządzenia łączą się z komputerem za pomocą specjalnej wtyczki USB. Po jej podłączeniu do komputera, wszystko zacznie działać automatycznie – nie musisz ani instalować sterowników, ani uruchamiać parowanie. Stabilne połączenie wolne od opóźnień jest możliwe dzięki wykorzystaniu częstotliwości 2,4 GHz.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Bezprzewodowy zestaw biurowy Xiaomi Keyboard and Mouse Combo – co oferuje?

Klawiatura i mysz to podstawowy sposób naszej komunikacji z komputerem. Dlatego też warto zadbać, aby komfort i wygoda były jak na najwyższym poziomie. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam zestaw Xiaomi Keyboard and Mouse Combo, w którego skład wchodzi bezprzewodowa mysz oraz bezprzewodowa klawiatura.

BHR6100GL
37 Przedmioty

Specyfikacja

Czułość myszy 1000 dpi
Łączność 2.4GHz
Dodatkowe informacje 104 klawisze
Materiał wykonania Tworzywo sztuczne
Kolor obudowy Czarny
Długość Klawiatura: 127.5 mm
Mysz: 113 mm
Szerokość Klawiatura: 436.5 mm
Mysz: 60 mm
Wysokość 36 mm
Klawiatura: 27.5 mm
Waga Klawiatura: 500g (bez baterii)
Myszka: 60g (bez baterii)
Zawartość zestawu Klawiatura
Myszka

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.