Centralki i zestawy

Inteligentny domofon Xiaomi Smart Doorbell 3

Cena
combinations
299,00 zł Cena podstawowa 499,00 zł -200,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 499,00 zł
 • -200,00 zł
 • Dostępny outlet: od 299,00 zł

Bramka IoT Xiaomi Smart Home Hub 2

Cena
combinations
139,00 zł Cena podstawowa 179,00 zł -40,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 164,90 zł
 • -40,00 zł
 • Dostępny outlet: od 102,10 zł

Centralka Aqara Smart Home Hub E1

Cena
standard
119,00 zł

Inteligentna bramka NOUS E1 Gateway ZigBee

Cena
combinations
99,99 zł
 • Dostępny outlet: od 89,99 zł

Kamera obrotowa Aqara Camera HUB G3

Kolor Biały

Cena
standard
499,00 zł

Bramka Aqara Smart Home Hub M2

Cena
standard
269,00 zł

Bramka Yale Connect WiFi Bridge

Kolor obudowy Biały

Cena
329,00 zł

Kontroler Aqara Hub M3

Kolor obudowy Czarny

Cena
standard
679,00 zł
 • Niedostępny
 • Niedostępny

Inteligentny głośnik bezprzewodowy Xiaomi Smart Speaker (IR Control)

Kolor obudowy Czarny

Cena
combinations
129,00 zł Cena podstawowa 159,00 zł -30,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 159,00 zł
 • -30,00 zł
 • Niedostępny
 • Dostępny outlet: od 99,00 zł

Inteligentny głośnik Xiaomi Smart Clock

Cena
combinations
209,00 zł
 • Niedostępny

Bramka IoT Xiaomi Mi Smart Home Hub

Cena
standard
129,00 zł
 • Niedostępny

Centralki i bramki Smart Home - co to jest 

Twój Smart Home może być jeszcze bardziej inteligentny i prostszy w obsłudze, jeżeli swoje smart urządzenia połączysz z odpowiednią centralką. Do czego służy taka bramka? Inteligentna bramka IoT pozwala Ci zintegrować wszystkie smart urządzenia (obsługujące dany protokół), co pozwala zoptymalizować ich pracę i łączyć ze sobą ich działanie. Z pomocą centralki łatwiej kontrolujesz działanie Smart Domu i sprawniej przekazujesz odpowiednie instrukcje oraz wybrane harmonogramy. 

Protokoły komunikacji w bramkach IoT

Bramki mogą obsługiwać różne protokoły, spośród których najpopularniejsze to Bluetooth 5.0, różne pasma Wi-Fi oraz ZigBee. Ten ostatni powstał specjalnie po to, aby obsługiwać urządzenia Smart Home, dzięki czemu komunikacja bezprzewodowa z wykorzystaniem tego protokołu jest jeszcze efektywniejsza. ZigBee zapewnia doskonałą stabilność, zużywając przy tym mniej energii, a przy tym samoczynnie tworzy dla Ciebie sieć kratową mesh. 

Ile urządzeń może obsłużyć centralka

W TECHWISH znajdziesz centralki i bramki od takich marek, jak Aqara, NOUS, czy Xiaomi. Są one na tyle wydajne i zaawansowane, że bez problemu możesz połączyć z nimi nawet 128 inteligentnych urządzeń w swoim Smart Domu! Od lampek, po czujniki temperatury, wilgoci, czy inteligentne żarówki. Integracja urządzeń smart za pomocą centralki pozwala im skutecznie współpracować, dzięki czemu urządzenia mogą np. wyłączyć kaloryfer po przekroczeniu pewnej temperatury w domu. 

Szybkość działania bramek 

Żeby skutecznie optymalizować pracę Twojego Smart Domu, bramki same wykazują znaczną szybkość działania. Przetwarzanie informacji i eliminowanie opóźnień na wysokim poziomie jest możliwe dzięki wykorzystaniu zaawansowanych procesorów dwurdzeniowych z podwójną pamięcią. 

Centralki, które nie rzucają się w oczy 

Nie chcesz naruszać starannie zaplanowanej estetyki swoich wnętrz, wnosząc do nich kłujące w oczy urządzenia? Wcale nie musisz, bo bramki NOUS, Xiaomi, czy Aqara są absolutnie minimalistyczne. Ich nienachalna estetyka i smukły design wtapia się w otoczenie, więc nawet nie zauważasz ich obecności. Co więcej, niektóre bramki i centralki posiadają obudowy stworzone z materiałów, które są odporne na promieniowanie UV. Co to oznacza? Że Twoja bramka nie wyblaknie i będzie odporna na wyższe temperatury. 

Zdalne sterowanie Smart Domem 

Wiele smart urządzeń pozwala na zdalną obsługę z poziomu aplikacji, ale dopiero po podłączeniu do inteligentnej bramki. Mając dostęp do takich informacji, jak temperatura panująca w domu, możesz zdalnie, będąc poza nim, podkręcić lub zmniejszyć ogrzewanie na swój powrót. Zapomniałeś zgasić światło? Wyłącz je ze smartfona. Nie pamiętasz, czy zamknąłeś okno lub drzwi? Niech przypomną Ci o tym dedykowane czujniki. Bramka zintegruje Twój Smart Dom, byś zawsze miał wszystko pod kontrolą!

Bramki i centralki - sterowanie głosowe

Niektóre z bramek dostępnych w TECHWISH, np. Aqara, współpracują z asystentami głosowymi. Wyposażone w głośniki mogą przyjmować Twoje komendy i na jedno Twoje słowo zgasić światło lub zamknąć na klucz drzwi z inteligentnym zamkiem. Konkretne centralki dają Ci również możliwość zapytania o konkretne dane za pomocą głosu, np. jaka w domu panuje temperatura, czy wilgotność powietrza.  

Jak podłączyć bramkę IoT

Obsługa i konfiguracja bramki są proste i przebiegną w parę chwil. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć centralkę do swojego routera przy użyciu kabla Ethernet RJ45, co zapewni stabilne i sprawne połączenie. Cała konfiguracja odbywa się w aplikacji mobilnej o intuicyjnym interfejsie, który opanujesz bez problemów.