Dla zwierząt

Xiaomi zaskakiwało już nie raz, oferując nowinki techniczne usprawniające codzienny transport, komunikację, czy rozrywkę. Ostatnio chiński gigant postanowił wziąć na warsztat problemy naszych czworonożnych przyjaciół i poszerzyć swoją ofertę o akcesoria dla zwierząt. Akcesoria dla psów i akcesoria dla kotów made by Xiaomi to praktyczne wsparcie zwłaszcza dla tych właścicieli, których często nie ma w domu.

Xiaomi zaskakiwało już nie raz, oferując nowinki techniczne usprawniające codzienny transport, komunikację, czy rozrywkę. Ostatnio chiński gigant postanowił...
Aktywne filtry

Akcesoria dla kotów, czyli obudź w swoim zwierzaku instynkt łowcy

Koty to zwierzaki pełne wigoru: aby być w dobrej formie, potrzebują odpowiedniej ilości wysiłku fizycznego. Co zapewni im solidną dawkę ruchu podczas naszej nieobecności? Techwish poleca Petoner Cat Laser Toy. Wśród akcesoriów dla zwierząt ten inteligentny laser to prawdziwa perełka! Nie tylko umożliwi Ci zdalne sterowanie czerwoną kropką za pomocą aplikacji, ale także udostępni różnorodne tryby pracy, za pomocą których wybierzesz kąt, obszar oraz... ilość kotów, które będą podążały za laserem!

Zadbaj o nawodnienie Twojego futrzaka

Twój kot za nic nie ruszy wody w miseczce, ale krople kapiące z kranu działają na niego jak magnes? To normalne, futrzaki często preferują bieżącą wodę. Nie znaczy to jednak, że wychodząc z domu, musisz zostawiać odkręcony kran! Wystarczy, że kupisz Petoneer Fresco Mini Plus Fountain, czyli inteligentne źródełko, które non stop oferuje zwierzęciu przefiltrowaną i pozbawioną bakterii wodę. Jeśli trzeba, Mini Plus Fountain podgrzeje lub ochłodzi płyn, by zaserwować pupilowi łagodne nawodnienie w zimie i orzeźwienie w lecie. A wszystko to sterowane za pomocą aplikacji. Inteligentne akcesoria dla kotów dbające o ich zdrowie? To lubimy!

Akcesoria dla zwierząt o wilczym apetycie

Gadżety dla zwierząt od Xiaomi zatroszczą się także o odpowiednią dietę Twojego pupila. Jeśli musisz wyjść na cały dzień, a chcesz, by zwierzak jadł o określonych porach, możesz sprezentować mu Petoneer Nutri Mini Feeder (WiFi). Automatyczny podajnik pokarmu przechowuje aż do 2,6 l suchej karmy, którą wydaje o określonych porach, które możesz modyfikować za pomocą aplikacji. Nutri Mini Feeder posiada specjalną konstrukcję zapobiegającą zablokowaniu się podajnika oraz system awaryjnego zasilania aktywujący się w przypadku braku prądu. Jest odpowiedni nie tylko dla Mruczków – tego rodzaju podajniki to także praktyczne i użyteczne akcesoria dla psów (szczególnie tych mniejszych).

Gadżety dla zwierząt... choć chyba bardziej dla nas;)

Wśród akcesoriów dla zwierząt nie może zabraknąć pochłaniacza brzydkich zapachów. Nowoczesne narzędzia do odświeżania powietrza wykrywają ruch lub działają w oparciu o timer, by wypuścić ozon neutralizujący przykre wonie. Z naszej strony możemy z ręką na sercu zarekomendować Petoneer Smart Odor Eliminator. Niewielki, poręczny i niedrażniący czułego powonienia zwierząt odświeżacz sprawi, że atmosfera w Twoim domu zawsze będzie pachnąca i przyjemna. Xiaomi zadbało także o wizualną stronę gadżetu: produkt posiada elegancką, nowoczesną formę, co jest rzadkością, jeśli chodzi o zwykłe akcesoria dla zwierząt.

Zainteresowały Cię akcesoria dla zwierząt od Xiaomi? Świetnie, wpadnij do naszego sklepu online lub odwiedź nas w realu. Oprócz gadżetów dla czworonogów, mamy także garść ciekawostek z dziedziny lifestyle oraz nowinki z kategorii ochrona osobistakamery i akcesoria komputerowe. Będzie nam miło gościć Cię u nas!