Odkurzacze automatyczne

Roboty sprzątające i odkurzacze automatyczne to produkty, które znajdziesz w asortymencie sklepu Techwish. Oferujemy naszym klientom różne modele odkurzaczy samojezdnych i samo sprzątających. Sprzęt pozwala na jeszcze szybsze i łatwiejsze sprzątanie mieszkania, domu lub biura. Kiedy odkurzacz robot pracuje, Ty możesz odpocząć. Urządzenie odciąży Cię z wielu obowiązków.

Roboty sprzątające i odkurzacze automatyczne to produkty, które znajdziesz w asortymencie sklepu Techwish. Oferujemy naszym klientom różne modele odkurzaczy...
Aktywne filtry

Robot sprzątający – niezastąpiony pomocnik w inteligentnym domu

Robot sprzątający to bezprzewodowy odkurzacz automatyczny, zaprogramowany tak, aby pracować samodzielnie, bez ingerencji człowieka. Sprzętem można sterować z poziomu zdalnego pilota lub aplikacji mobilnej.

Jak działa odkurzacz samosprzątający?

Odkurzacz samojezdny dobrze sobie poradzi zarówno z czyszczeniem gładkich powierzchni, jak i z odkurzaniem wykładzin oraz dywanów. Jego działanie jest w dużej mierze zautomatyzowane – robot sprzątający sprytnie omija napotkane na drodze przeszkody i pokonuje niskie progi. Niektóre modele potrafią nawet same powracać do stacji dokującej i po naładowaniu kontynuują sprzątanie.

Roboty sprzątające z funkcją mopowania

Odkurzacze samojezdne mogą być wyposażone w wiele funkcji, a jedną z nich jest mopowanie. Taki robot do sprzątania potrafi nie tylko odkurzać, ale i dokładnie myć podłogę, naśladując ruchy wykonywane przez człowieka. Cały sprzęt jest praktycznie bezobsługowy – użytkownik musi jedynie co jakiś czas wyczyścić pojemnik na zabrudzenia oraz uzupełnić zbiornik z wodą.

Odkurzacz samojezdny sterowany zdalnie

Odkurzacze automatyczne marki mogą być obsługiwane zdalnie, z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, by skonfigurować parametry pracy urządzenia, a także wyznaczyć trasy, którymi ma się poruszać odkurzacz samojezdny. Odpowiednio zaprogramowany sprzęt do sprzątania będzie omijać newralgiczne miejsca takie jak pokój dziecięcy, wysokie schody czy legowisko psa.

Odkurzacze samojezdne z inteligentnym systemem nawigacji

Roboty sprzątające korzystają z najnowszych technologii. Potrafią szybko lokalizować elementy w przestrzeni i tworzyć wirtualne mapy. Inteligentne czujniki oraz żyroskopy, w które wyposażony jest odkurzacz samojezdny, pozwalają dobrać optymalną drogę sprzątania tak, aby żadne z miejsc w domu, mieszkaniu lub biurze nie zostało pominięte. Odkurzacz-robot jest w stanie na bieżąco analizować sytuację oraz edytować ścieżkę sprzątania w czasie rzeczywistym. W obliczu napotykanych przeszkód robot sprzątający może odbić się i zmienić kierunek ruchu lub zatrzymać się i wyznaczyć trasę od nowa.

Odkurzacz automatyczny, robot do sprzątania – sprawdź asortyment sklepu Techwish!

W sklepie Techwish znajdziesz:

- centralki do sterowania inteligentnymi urządzeniami;

- odkurzacze samojezdne;

- odkurzacze automatyczne sterowane zdalnie;

- roboty sprzątające z funkcją mopowania;

oraz wiele innych produktów z kategorii Smart Home. U nas możesz liczyć na wsparcie gwarancyjne przez okres dwóch lat. Sprawdź, co potrafi robot do sprzątania lub odkurzacz automatyczny. Urządzenia odciążą Cię z wielu czasochłonnych obowiązków domowych!