Dozowniki, automaty, podajniki na karmę

Filtry

Cena

Cena

  • 219,00 zł - 799,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Kolor obudowy

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Łączność

Łączność

Inteligentny podajnik karmy Petoneer NutriSpin Feeder
Cena 219,00 zł Cena podstawowa 249,00 zł -30,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 199,00 zł
  • -30,00 zł
Podajnik karmy PetKit Element SOLO Smart Pet Feeder (Orange)

Kolor obudowy Pomarańczowy

Cena 349,00 zł
Podajnik karmy PetKit Element SOLO Smart Pet Feeder (Green)

Kolor obudowy Zielony

Cena 349,00 zł
Podajnik karmy PetKit Element SOLO Smart Pet Feeder (White)

Kolor obudowy Biały

Cena 349,00 zł
Dozownik karmy Aqara Smart Pet Feeder C1

Kolor obudowy Biały

Cena 499,00 zł
Inteligentny podajnik karmy Xiaomi Smart Pet Food Feeder

Kolor obudowy Biały

Cena 579,00 zł
  • dostępny outlet
  • Niedostępny

Dozownik karmy dla psa

Koty postrzegane są jako zwierzęta niezwykle kapryśne. Należą także do grona tych nieco bardziej wymagających. Szczególnie jeśli chodzi o smakołyki… Tymczasem odpowiednie żywienie kota ma ogromne znaczenie dla jego zdrowia. Jakość i rodzaj pożywienia, częstotliwość podawania pokarmu czy chociażby sposób jego serwowania - to wszystko przekłada się nie tylko na humory naszego pupila, ale także jego kondycję. Dozownik karmy dla kota może okazać się prawdziwym wybawieniem nie tylko dla osób, które większość czasu spędzają poza domem. Podajnik jedzenia dla kota zadba o wydzielanie pupilowi odpowiednich ilości jedzenia i punktualne żywienie czworonoga nawet w czasie, kiedy nie ma nas w domu. Kot dostanie wówczas świeżą, pełną wartości odżywczych karmę, w określonej przez Ciebie porze. W ofercie Techwish znajdziesz inteligentne dozowniki karmy dla zwierząt, które zadbają o komfort Twój oraz Twojego pupila. 

Dozownik karmy dla kota

Domowe zwierzęta nie lubią samotności. Cenią sobie bliskość człowieka i jego towarzystwo, ale także smaczne i regularne posiłki. Pies - choć być może nieco mniej wymagający w tej materii od kota - również ma swoje potrzeby. Kiedy przebywasz poza domem, bez możliwości uzupełniania miski pupila, podajnik karmy dla psa może okazać się absolutnym wybawieniem. Automat do karmy dla psa to inteligentne urządzenie, które zapewni dostęp do świeżego jedzenia i umożliwia zarządzanie nim poprzez wbudowany wyświetlacz czy mobilną aplikację. Teraz możesz karmić swoje zwierzę nawet wtedy, gdy jesteś poza domem i zawsze będziesz mieć pewność, że Twój pupil otrzyma świeże i pełnowartościowe pożywienie. 

Automatyczny dozownik karmy dla kota

Automatyczny karmnik dla kota czy podajnik karmy dla psa to urządzenia, których zadaniem jest wydzielenie zwierzętom odpowiedniej porcji jedzenia i podanie jej w dowolnym, dokładnie określonym czasie. Decydując się na tego typu rozwiązania, zaspokoisz potrzeby żywieniowe swojego pupila nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. Nieplanowane nadgodziny czy przeciągnięte spotkanie już nie będzie wiązało się ze stresem zaniedbania swojego zwierzaka. Pojemniki dostępne w ofercie Techwish, doskonale sprawdzą się w przypadku łakomczuchów, które nie powinny mieć stałego dostępu do tzw. “pełnej miski”. Sprawdź również inne akcesoria dla zwierząt, w tym poidełka dla zwierząt czy też kuwety samoczyszczące. 

Automat do karmy dla psa i kota – funkcjonalność przede wszystkim

Inwestując w automat do karmy dla psa i kota, warto zwrócić uwagę na jego funkcje. Najlepsze modele wyposażone są w różnorodne tryby dozowania, a także możliwość programowania konkretnych godzin karmienia. Dzięki temu nawet w Twojej nieobecności Twojemu zwierzakowi nie zabraknie świeżego posiłku. Dodatkowo niektóre modele wyposażone są w sensory, które informują o niskim stanie karmy w pojemniku.

Automaty na karmę dla kota i psa: przyszłość żywienia

Dbanie o codzienną dietę naszych pupili staje się coraz łatwiejsze dzięki nowoczesnym technologiom. Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku jest automat na karmę dla kota i psa. To nie tylko udogodnienie dla właściciela, ale przede wszystkim sposób na zapewnienie zwierzakowi stałego dostępu do świeżej karmy.

Jak działa automatyczny dozownik karmy?

Automatyczny dozownik karmy to inteligentne urządzenie, którego zadaniem jest wydzielenie pupilowi odpowiedniej porcji jedzenia i podanie jej w określonym czasie. Cykl karmienia, częstotliwość i godzinę możesz zaprogramować według własnych preferencji.

Pojemnik na karmę z dozownikiem – dlaczego warto?

Zakup pojemnika na karmę z dozownikiem gwarantuje nie tylko komfort dla właściciela, ale również zdrowe nawyki żywieniowe dla zwierzaka. Dzięki temu rozwiązaniu karmienie odbywa się regularnie, a zwierzak dostaje dokładnie tyle karmy, ile potrzebuje. To eliminuje ryzyko przejadania się czy też zbyt rzadkiego podawania posiłków.

Ile karmy mieści się w automatycznym dozowniku karmy? 

Na rynku dostępne są automatyczne dozowniki karmy o różnych pojemnościach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz taki, który spełni Twoje oczekiwania. W ofercie Techwish znajdziesz mniejsze podajniki o pojemności 2,6 l oraz większe - 3,6 l, który pomieści aż 1,8 kg suchej karmy. 

Jaki automat do karmy wybrać? 

Wybierając automat do karmy zwróć uwagę na jego pojemność oraz dodatkowe funkcje. Wybierz modele umożliwiające indywidualne ustawianie zarówno godziny podawania, jak i liczby porcji. Nieocenione mogą być także specjalne czujniki powiadamiające o potrzebie napełnienia zbiornika. Niektóre podajniki wyposażone są także we wbudowaną kamerę HD, dzięki której podejrzysz, co robi Twój pupil wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Dodatkowa funkcja komunikacji pozwoli Ci także wydawać zdalne komendy.