Gniazdka i listwy

Filtry

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 240,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Łączność

Łączność

Inteligentne gniazdko ścienne Aqara Smart Power Plug

Kolor Biały

Cena
combinations
129,00 zł
  • Dostępny outlet: od 116,00 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A8T (2 sztuki) Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
104,90 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A8T Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
60,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A8T (4 sztuki) Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
189,90 zł

Listwa zasilająca NOUS A5 Smart WiFi Power Strip

Kolor Biały

Cena
standard
109,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A7

Kolor Biały

Cena
standard
44,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A1T (4 sztuki) Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
239,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A1T Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
79,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS ZigBee A1Z (2 sztuki)

Kolor Biały

Cena
standard
124,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A1T (2 sztuki) Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
139,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A1 (4 sztuki)

Kolor Biały

Cena
standard
189,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS ZigBee A1Z

Kolor Biały

Cena
combinations
64,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A1 (2 sztuki)

Kolor Biały

Cena
combinations
94,99 zł
  • Dostępny outlet: od 84,99 zł

Listwa zasilająca NOUS A5T Smart WiFi Power Strip Tasmota

Kolor Biały

Cena
standard
149,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A1

Kolor Biały

Cena
combinations
49,99 zł
  • Dostępny outlet: od 43,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS ZigBee A1Z (4 sztuki)

Kolor Biały

Cena
standard
239,99 zł

Inteligentne gniazdko NOUS WiFi A8

Kolor Biały

Cena
standard
39,99 zł
  • Niedostępny
  • Niedostępny

Xiaomi Mi Smart Power Plug (ZigBee)

Kolor Biały

Cena
standard
89,00 zł
  • Niedostępny

Inteligentne gniazdko Xiaomi Mi Smart Power Plug

Kolor Biały

Cena
standard
79,00 zł
  • Niedostępny

Inteligentne gniazdka i listwy zasilające

Budujesz swój Smart Dom? A może zastanawiasz się, czy inteligentne akcesoria sprawdzą się w Twoim życiu? Tak czy siak, warto zacząć od podstaw, takich jak inteligentne gniazdka lub lub smart listwy zasilające. Jak na urządzenia smart oferują one wyjątkowo przystępne ceny, które przekonają niezdecydowanych i zadowolą zagorzałych fanów Smart Home!

Co to jest smart gniazdko Wi-Fi?

Gniazdka Smart Home to w gruncie rzeczy inteligentne kontakty elektryczne (także w formie listew zasilających), które podpinamy do doskonale nam znanych gniazdek 230 V. Stanowią one swego rodzaju pomost pomiędzy właściwym gniazdkiem sieciowym a urządzeniem, które do niego podłączasz. W swej prostocie znacznie zwiększają funkcjonalność właściwego gniazdka, dając Ci większą kontrolę oraz mnóstwo użytecznych informacji. 

Jak działa inteligentne gniazdko 

Gniazdko wspierające Smart Home jest bajecznie proste w obsłudze i nie wymaga od Ciebie fachowej wiedzy. Dzięki temu stanowi idealny pierwszy krok w stronę Smart Domu. Wystarczy podłączyć nakładkę do wybranego gniazdka domowego i pobrać dedykowaną aplikację na smartfona. Inteligentne gniazdko lub listwę zasilającą możesz połączyć z internetem poprzez router lub bramkę

Co potrafi gniazdko Smart Home 

Po podłączeniu inteligentnego gniazdka zyskujesz dostęp do wielu cennych informacji oraz funkcji. Szczegółowe wykresy i analizy dostępne w aplikacji mobilnej powiedzą Ci, jakie jest zużycie prądu, ile prądu pobiera podłączone do gniazdka urządzenie zarówno podczas pracy, jak i w trybie czuwania, czy chociażby które urządzenia wykorzystują najwięcej energii. Uzyskasz też szczegółowe dane na temat natężenia, napięcia i mocy. 

Inteligentne gniazdka Wi-Fi i smart listwy dają Ci informacje, które pomogą żyć oszczędniej i mądrzej zarządzać energią w swoim domu. Na tym jednak nie kończy się ich rola. Inteligentne gniazdka dla Smart Home nie tylko udzielają informacji, ale też realnie wpływają na domowe rachunki za prąd. Dlaczego inteligentne gniazdka są tak przydatne

Inteligentne gniazdka Wi-Fi - oszczędzaj energię! 

Mobilna aplikacja daje Ci dostęp do wielu inteligentnych funkcji gniazdka Wi-Fi, które pomogą Ci skuteczniej oszczędzać energię w Twoim domu. Z poziomu aplikacji ustawisz np. harmonogram pracy podłączonych urządzeń. Zaprogramuj lampkę, by wyłączała się, kiedy idziesz spać. Ustal włączanie kaloryfera lub bojlera, zanim wrócisz do domu, by cieszyć się ciepłą wodą i idealną temperaturą, bez potrzeby ich ciągłego działania, które generuje znaczne koszty. 

Gniazdka do Smart Home - sterujesz zdalnie!

Inteligentne gniazdka z dostępem do Wi-Fi zapewniają Ci ciągły nadzór nad podłączonymi urządzeniami. Niezależnie od miejsca możesz teraz włączać lub wyłączać poszczególne sprzęty. Co to oznacza? Chociażby koniec z odwiecznymi wątpliwościami - czy na pewno wyłączyłem żelazko? Dzięki smart gniazdku, wiesz to od razu! Wystarczy sprawdzić w aplikacji, a jeżeli zapomnisz wyłączyć to nieszczęsne żelazko - odetnij zasilanie z poziomu aplikacji i po kłopocie!

Smart gniazdko Wi-Fi - ustal czas pracy urządzeń 

Niektóre inteligentne gniazdka Wi-Fi zapewniają możliwość ustawienia timera, który wyznacza określony czas pracy danego urządzenia. Ustal odpowiedni czas działa bojlera lub ekspresu do kawy, po którym urządzenie samoistnie się wyłączy, oszczędzając energię, którą przeznaczyłby na tryb czuwania. Inteligentne gniazdka i listwy zasilające pamiętają o takich sprawach za Ciebie!

Integracja gniazdka ze Smart Home

Gniazdka Wi-Fi i inteligentne listwy zasilające możesz szybko i sprawnie zintegrować ze swoim systemem Smart Home. Po podłączeniu gniazdko może reagować na działanie innych urządzeń smart w Twoim domu, np. wyłączać telewizor, działać wedle ustalonego harmonogramu w zgodzie z pozostałymi sprzętami.