Miski

Filtry

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 229,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Kolor obudowy

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Łączność

Łączność

  • Dostępny outlet: od 84,56 zł

Miska na karmę PetKit FRESH Smart Antibacterial Pet Bowl (Color Ball)

Kolor obudowy Piłeczki

Cena
standard
119,00 zł
  • Dostępny outlet: od 229,00 zł

Inteligentna miska Petoneer Two-Meal Pet Feeder

Cena
combinations
219,00 zł
  • Dostępny outlet: od 161,00 zł

Miska na karmę PetKit FRESH Smart Antibacterial Pet Bowl (Milk Cow)

Kolor obudowy Krowy

Cena
standard
119,00 zł

Miska na karmę PetKit FRESH Smart Antibacterial Pet Bowl (White)

Kolor obudowy Biały

Cena
combinations
119,00 zł
  • Dostępny outlet: od 82,10 zł
  • Niedostępny
  • Niedostępny

Miska dla kota/psa

Zastanawiasz się, jaka miska dla psa lub jaka miska dla kota będzie najlepsza? Zajrzyj do rozbudowanej oferty misek dla zwierząt TECHWISH! Znajdziesz tutaj inteligentne miski dla zwierząt, które posiadają różnorodne funkcje smart. Nie tylko ułatwiają one życie Tobie i Twojemu pupilowi, ale też pomagają w zachowaniu odpowiedniej higieny posiłków i utrzymaniu porządku. 

Inteligentna miska dla kota/psa

Smart miski zapewniają różnorodne smart funkcje, dzięki którym żywienie Twojego zwierzaka będzie prostsze. Inteligentna miska dla psa/kota pozwoli Ci dokładnie zważyć porcję karmy, żeby Twój pupil otrzymał dokładnie tyle jedzenia, ile potrzebuje. Pomoże to uniknąć przekarmienia i zapewni lepszą kontrolę nad zdrową i zrównoważoną dietą. W naszej ofercie misek dla zwierząt znajdziesz także inteligentną miskę z wkładem chłodzącym, który pozwoli zachować świeżość każdego posiłku i zapobiegnie przykrym zapachom, czy namnażaniu się bakterii. 

Podwójna miska dla psa/kota

Podwójna miska dla psa lub kota to świetne rozwiązanie dla każdego właściciela, który chce urozmaicić dietę swojego czworonoga. Wykorzystaj dwie zamykane miski, aby umieścić w nich mokrą i suchą karmę. Inteligentna miska otworzy się automatycznie w wyznaczonym przez Ciebie momencie karmienia, by Twój pupil otrzymał posiłek o odpowiedniej porze.

Miska dla kota/psa - odpowiedni materiał 

W trosce o bezpieczeństwo zwierzaków, w TECHWISH znajdziesz miski dla kota/psa wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pozbawione szkodliwych materiałów są łatwe w czyszczeniu, np. w zmywarce i ułatwiają zachowanie nienagannej higieny. Miski posiadają gumowe podparcie, dzięki któremu nie przesuwają się podczas jedzenia i oszczędzają Twojemu zwierzakowi frustracji, a Tobie - zbędnego sprzątania!