Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700

Soniczna szczoteczka Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700 z wy艣wietlaczem pomo偶e w dbaniu o zdrowy i pi臋kny u艣miech!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 z艂
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Op艂a膰 do 14:00 a wy艣lemy jeszcze dzi艣!

Zap艂a膰 w ci膮gu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysy艂ka jutro
Wysy艂ka w najbli偶szy dzie艅 roboczy
Xiaomi

Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700

469,00聽z艂
299,00聽z艂 Zni偶ka 170,00聽z艂

Dost臋pno艣膰

Ma艂a Du偶a
Dostawa

Dostawa: 24h

548,00聽z艂 359,00聽z艂 Zni偶ka: 189,00聽z艂

Szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700

Dok艂adne szczotkowanie z臋b贸w nie musi by膰 trudne! Z Mi Electric Toothbrush T700 codzienna聽piel臋gnacja uz臋bienia jest przyjemna i naprawd臋 skuteczna. D艂ugi czas pracy na baterii sprawia, 偶e聽mo偶esz zapomnie膰 o 艂adowarce.

Mocny silnik bezszczotkowy

Nowy silnik generuje cz臋stotliwo艣ci nawet do 39 600 ud/min, co zapewnia stabiln膮 i siln膮 moc,聽kt贸ra poradzi sobie z ka偶dym zabrudzeniem z臋b贸w. Wielka moc nie sprawia, 偶e szczoteczka musi聽by膰 g艂o艣na. Sprz臋t generuje d藕wi臋ki na poziomie tylko 55 dB, a zastosowana amortyzacja nie聽przenosi wibracji na d艂o艅.

Nowe, lepsze g艂贸wki

Nowa, mniejsza g艂贸wka liczy sobie zaledwie 4 mm grubo艣ci. Dzi臋ki temu o wiele lepiej wpasowujesi臋 do jamy ustnej, a przy tym nie powoduje uczucia dyskomfortu.

Pe艂na kontrola mocy w Mi Electric Toothbrush T700

Dodatkowy przycisk na obudowie daje Ci pe艂n膮 kontrol臋 nad pr臋dko艣ci膮 szczotkowania.聽Bezstopniowa regulacja sprawia, 偶e mo偶esz dostosowa膰 w艂a艣ciwo艣ci mycia do aktualnie聽czyszczonej cz臋艣ci jamy ustnej.

Konfiguracja w aplikacji mobilnej

Soniczna szczoteczka Electric Toothbrush T700 jest kompatybilna z aplikacj膮 mobiln膮 Xiaomi聽Home. Z poziomu swojego smartfona wygodnie skonfigurujesz wiele aspekt贸w szczotkowania, w聽tym chocia偶by wybierzesz jeden z trzech tryb贸w mycia.聽

Jeszcze lepsze szczotkowanie

Toothbrush T700 zapewnia jeszcze dok艂adniejsze i lepsze mycie z臋b贸w. Zwi臋kszona g臋sto艣膰聽w艂贸kien pozytywnie wp艂ywa na mo偶liwo艣ci szczoteczki. W pe艂ni bezpiecznie usuniesz resztki聽jedzenia i mi臋kki brud.

Ekran OLED

Mycie z臋b贸w mo偶e by膰 jeszcze przyjemniejsze dzi臋ki wbudowanemu ekranowi OLED. Pozwoli Ci聽na podejrzenie aktualnego trybu mycia, oceny szczotkowania czy sprawdzenia poziomu聽na艂adowania baterii.聽

Przeczytaj wi臋cej o tym produkcie

Stra偶nik higieny jamy ustnej! Oto Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700

Dbanie o uz臋bienie i higien臋 jamy ustnej mo偶emy znacznie ulepszy膰 wymieniaj膮c szczoteczk臋 na o wiele wydajniejsz膮 i dok艂adniejsz膮. Przyk艂adem takiego sprz臋tu jest szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700.

BHR5577EU
25 Przedmioty

Specyfikacja

艁膮czno艣膰
Bluetooth 5.0
Standard 艂膮czno艣ci
Bluetooth
Zasilanie
Akumulatorowe, 700 mAh
Szybko艣膰 szczoteczki
39 600 ruch贸w / min
Funkcje
3 tryby czyszczenia
Dodatkowe informacje
Wodoszczelno艣膰 IPX7
Poziom ha艂asu
do 55 dB
Kolor obudowy
Czarny
Zawarto艣膰 zestawu
Szczoteczka elektryczna, 2 ko艅c贸wki do szczoteczki, dedykowana stacja 艂aduj膮ca USB, instrukcja obs艂ugi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie

Xiaomi Electric Toothbrush T700 Replacement Heads (2 sztuki)

Cena 68,90聽z艂 Cena podstawowa 79,00聽z艂 -10,10聽z艂
Dostawa

Dostawa: 24h

Dost臋pno艣膰

• -10,10聽z艂