Ładowarka samochodowa Tronsmart CC2TF, 2x USB, 3A

Zamów telefonicznie:

49,00 zł
24,00 zł Zniżka 25,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 29,00 zł
 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy
Sprawdź

Opis produktu

Tronsmart CC2TF – dwuportowa ładowarka samochodowa łącząca dwie innowacyjne technologie – Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz VoltIQ

Tronsmart CC2TF to nowoczesna ładowarka samochodowa, korzystająca z technologii VoltIQ oraz Qualcomm Quick Charge 3.0. Urządzenie pozwala błyskawicznie naładować podłączone urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Standardowe ładowarki podłączane do urządzeń mobilnych mają stały prąd na poziomie około 1-1,5 A. Tymczasem dzięki CC2TF możesz ładować swoje urządzenia prądem do 3,0 A. A to wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa – inteligentny system VoltIQ automatycznie dobierze maksymalny prąd oraz napięcie, oraz zabezpieczy sprzęt przed przegrzaniem lub przepięciem.

Technologia Qualcomm Quick Charge 3.0

Quick Charge 3.0 to zaawansowana, ultraszybka technologia ładowania opatentowana przez Qualcomm. Standardowe ładowarki potrafią w ciągu pół godziny naładować urządzenia mobilne do około 18%. Ładowarki z systemem Quick Charge 3.0 w 30 minut naładują sprzęt do nawet 70%. Zastosowanie systemu szybkiego ładowania w Tronsmart CC2TF pozwala na pełne naładowanie baterii w niezwykle krótkim czasie. Lista urządzeń z chipami Qualcomm Snapdragon (które są kompatybilne z technologią Quick Charge) wciąż rośnie, technologia ta jest także stale rozwijana. W porównaniu z poprzednim systemem Qualcomm Quick Charge 2.0, pozwala ona ładować urządzenia z wydajnością większą o 40%!

Technologia VoltIQ

VoltIQ to system stworzony przez firmę Tronsmart. Tronsmart CC2TF wykorzystuje połączenie dwóch technologii – VoltIQ oraz Quick Charge 3.0. Na czym polega autorska technologia Tronsmart? Zastosowany w CC2TF sterownik wykrywa najlepsze parametry ładowania dla danego sprzętu, co pozwala zautomatyzować wybór maksymalnego oraz optymalnego prądu i napięcia. Dopiero gdy parametry pracy ładowarki są zgodne z potrzebami urządzenia, dochodzi do przesyłu energii.

Technologia VoltIQ to świetne rozwiązanie dla każdego. System, w który została wyposażona ładowarka samochodowa Tronsmart CC2TF automatycznie wybiera maksymalny prąd i napięcie. Oznacza to, że możesz szybko naładować telefon, tablet i inne urządzenia, bez obaw o parametry ładowania obsługiwane przez urządzenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do ładowarki, a resztą zajmie się CC2TF.

Czym różnią się technologie Quick Charge 3.0 oraz VoltIQ?

Tronsmart CC2TF łączy w sobie dwie technologie – VoltIQ oraz Qualcomm Quick Charge 3.0. Czym te dwa systemy się od siebie różnią? VoltIQ ma na celu zautomatyzowanie parametrów pracy urządzenia, technologia jest kompatybilna ze wszystkimi mobilnymi urządzeniami. Natomiast Quick Charge pozwala na ultraszybkie ładowanie urządzeń posiadających certyfikat Qualcomm. Ciągłe prace nad tą technologią pozwoliły nie tylko przyspieszyć proces ładowania, ale także zwiększyć znacznie jego wydajność.

Tronsmart CC2TF z dwoma portami USB – dlaczego warto ją kupić?

Tronsmart CC2TF to ładowarka z podwójnym portem USB. Umożliwia to podłączenie do ładowarki samochodowej naraz dwóch różnych urządzeń mobilnych. CC2TF jest kompatybilna, zarówno z systemem iOS, jak i Android. Oprócz technologii VoltIQ i Quick Charge 3.0 sprzęt posiada zaawansowane funkcje ochrony przed przeciążeniami, przepięciami i przegrzaniem.

Sprawdź inne produkty Tronsmart

Tronsmart to marka znana z zaawansowanych technologii. Tronsmart CC2TF łączy w sobie VoltIQ oraz Qualcomm Quick Charge 3.0, dzięki czemu podłączone do ładowarki urządzenia elektroniczne można ładować jeszcze szybciej i bezpieczniej. Pierwsza z wymienionych technologii to autorski system stworzony przez Tronsmart. Dodatkowo sprzęt do ładowania posiada zabezpieczenia przed przeładowaniem i przegrzaniem, które minimalizują ryzyko awarii do zera.

Marka Tronsmart istnieje na rynku dopiero od kilku lat, ale już zdążyła zyskać sobie renomę. Firma oferuje wysokiej jakości akcesoria mobilne, nie tylko ładowarki, ale także zasilacze, głośniki Bluetooth oraz zestawy słuchawkowe Bluetooth. W Techwish, poza Tronsmart CC2TF z Quick Charge 3.0 kupisz także bezprzewodowe powerbanki Tronsmart o pojemności 8000 mAh, bezprzewodowe i kompaktowe głośniki Bluetooth, certyfikowane przewody Lightning LTA12 do ładowania iPhone’a oraz iPada, ładowarki, przejściówki i wiele innych produktów marki Tronsmart. Zapraszamy do kupowania w zestawach. U nas szybko skompletujesz wysokiej jakości gadżety elektroniczne na miarę XXI wieku! 

CC2TF
43 Przedmioty

Specyfikacja

Moc 36W
Wyjścia / wejścia 2x QC3.0 3.6-6.tV/3A / 2x VoltIQ 5V/2.4A
Dodatkowe informacje Zabezpieczenie przed przeładowaniem i przegrzaniem, Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie
Kolor Czarny
Długość 67 mm
Szerokość 34 mm
Wysokość 24 mm
Zawartość zestawu Ładowarka, instrukcja obsługi

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.