Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter Max G2 D

Nowy (3 999,00 zł)
Outlet (od )
Stan:

OUTLET - produkt w stanie doskonałym

 • towar bez uszkodzeń
 • opakowanie oryginalne otwarte, może być uszkodzone
 • kompletne, oryginalne wyposażenie
 • towar może pochodzić ze zwrotu konsumenckiego
 • towar może pochodzić z nagrań materiałów wideo na kanał TECHWISH
 • towar może pochodzić z ekspozycji (krócej niż miesiąc)
 • pełna gwarancja producenta
 • możliwość 14-dniowego zwrotu
Sprawdź szczegóły dotyczące stanu produktu

Zamów telefonicznie:

3 999,00 zł
 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Dodaj przydatne akcesoria

249,00 zł

- 15 %

211,65 zł

Pompka elektryczna Xiaomi Mi Portable Air Compressor 1S

189,00 zł

- 25 %

141,75 zł

Elektryczny kompresor HOTO Portable Electric Air Compressor

49,00 zł

- 50 %

24,50 zł

Uchwyt na rower YI do kamery sportowej

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

 1. 10 x 0%
 2. 3 miesiące odroczenia
 3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot KickScooter MAX G2

Chcesz wybrać się na długą przejażdżkę hulajnogą elektryczną? Dobrze się składa, ponieważ Segway Ninebot KickScooter MAX G2 cechuje się ogromnym zasięgiem aż do 70 km! Mało tego, potężny silnik zapewni Ci dynamiczną jazdę i jeszcze większą swobodę. Co ważne, hulajnoga MAX G2 jest kompatybilna z ekosystemem Apple Find My.

Kontroluj hulajnogę dzięki aplikacji mobilnej!

Skorzystaj z asystenta Smart Riding i bądź na bieżąco z działaniem swojej hulajnogi. Z poziomu smartfona zablokujesz lub odblokujesz hulajnogę, sprawdzisz stan jazdy, a także podejrzysz pozostały poziom naładowania baterii. Bezproblemowo wykonasz aktualizację oprogramowania układowego, a także aktywujesz tryb spacerowy. Połączenie nawiązywane jest z wykorzystaniem Bluetooth.

Odpowiednie oświetlenie w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter MAX G2 została wyposażona w pełny zestaw potrzebnego oświetlenia. Na froncie znajdziesz światło 2,1 W, które rozświetli drogę, natomiast na tyle umiejscowiono światła LED. Na końcach kierownicy zainstalowano dedykowane kierunkowskazy, które jeszcze lepiej i wygodniej będą sygnalizować Twoje ruchy na drodze.

 

Ogromny zasięg hulajnogi Ninebot MAX G2

Najnowsza hulajnoga Ninebot MAX G2 została wyposażona w ogromne ogniwo 551 Wh. Ponadto pojazd jest kontrolowany przez kompletnie nową technologię RideryLONG, która zwiększa teoretyczny zasięg. System zgrywa zaawansowany silnik bezszczotkowy, innowacyjne opony i działanie kontrolera, co przekłada się nawet na 70 km zasięgu na pojedynczym ładowaniu! To sprawia, że KickScooter MAX G2 pozwoli Ci na wybranie się w dłuższą przejażdżkę, jak i sprawne poruszanie się po mieście przez długi czas.

Nowe, jeszcze lepsze opony

KickScooter MAX G2 to także nowe, 10-calowe, samonaprawialne opony bezdętkowe. To sprawia, że o wiele lepiej dostosowują się do nawierzchni i warunków na drodze, a także zapewniają lepsze osiągi. Mało tego, zaimplementowana warstwa żelowa zmniejsza ryzyko przebicia. Konstrukcja hulajnogi, wykonana ze stali wysokiej jakości, jest odporna na przeróżne warunki pogodowe – rama cechuje się certyfikatem IPX5, a bateria certyfikatem IPX7.

Podwójne, tylne zawieszenie

Hulajnoga MAX G2 została wyposażona w podwójne zawieszenie sprężynowe z tyłu, które pozwoli Ci zapomnieć o nieprzyjemnych uderzeniach w przeszkody takie jak stopnie, schody, progi zwalniające czy nawet szutrowe drogi.

Jeszcze przyjemniejsza jazda!

Obawiasz się nieprzyjemnych wstrząsów i przeróżnych przeszkód na drodze? W hulajnodze Ninebot zainstalowano zawieszenie z amortyzatorami hydraulicznymi z przodu, które w połączeniu z zawieszeniem sprężynowym z tyłu, zapewnia wysoki komfort jazdy – jest ona płynna, przyjemna i naprawdę dynamiczna!

Napęd o mocy aż 900 W!

Bezszczotkowy silnik w Segway Ninebot MAX G2 został znacznie ulepszony i jego moc wynosi aż 900 W. To sprawia, że hulajnoga pozwoli Ci dynamicznie przyspieszyć, jak i zachowa swoje możliwości nawet podczas podjazdu pod górki o nachyleniu do 22%. Taka swoboda to klucz do zachowania wysokiej dynamiki i komfortu jazdy.

Współpracuje z Apple Find My

Współpracuje z Apple Find My Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter MAX G2 jest kompatybilna z ekosystemem Apple Find My (Lokalizator). To sprawia, że z poziomu iPhone’a możesz natychmiastowo zlokalizować swoją hulajnogę, a jej lokalizacja będzie wyświetlać się tuż obok innych, kompatybilnych urządzeń, w tym tych od samej firmy Apple.