Dron DJI Mini 3 Pro (RC-N1)

Od:DJI

Zestaw:

DJI RC RC-N1

Zamów telefonicznie:

Ostatnia 1 sztuka
4 099,00 zł
 
Ostatnie sztuki w magazynie

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Dodaj przydatne akcesoria

29,90 zł

- 30 %

20,93 zł

Folia ochronna 3MK na smartfony

134,99 zł

- 30 %

94,49 zł

Karta pamięci Lexar High-Performance 1066x microSDXC (128GB, A2 V30 U3)

899,00 zł

- 10 %

809,10 zł

Zestaw DJI Fly More Kit do DJI Mini 3 Pro

Opis produktu

Dron DJI Mini 3 Pro (RC-N1)

Szukasz lekkiego i niewielkiego drona o profesjonalnych możliwościach? Nie mogłeś trafić lepiej! DJI Mini 3 Pro waży mniej niż 249 g i oferuje 1/1,3-calową matrycę potrafiącą nagrywać w 4K i robić zdjęcia w 48 MP. Duża bateria pozwoli na ponad 30 minut lotu.

 

Tak lekki i niewielki, że możesz mieć go zawsze przy sobie!

DJI Mini 3 Pro to faktycznie kieszonkowy dron. Cechuje się on nie tylko niewielkimi rozmiarami, ale też niską wagą wynoszącą mniej niż 249 g. To niemalże tyle samo, co przeciętny smartfon. Mała waga sprawia, że w większości krajów nie musi on zostać zarejestrowany, co znacznie ułatwia przygodę z DJI.

Funkcje smart pomogą Ci uchwycić idealne ujęcie

DJI Mini 3 Pro został wyposażony w szereg funkcji i technologii ułatwiających nagrywanie i pracę. Skorzystaj z trybów śledzenia FocusTrack, takich jak ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 i Point of Interest 3.0.

 

Jeszcze lepszy aparat!

DJI Mini 3 Pro został wyposażony w nową, 1/1,3-calową matrycę CMOS. Pozwala ona nagrywać filmy w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Mało tego, zrobisz nią zdjęcia w formacie RAW o rozdzielczości aż 48 MP. Nie zabrakło wsparcia dla nowoczesnych technologii takich jak HDR czy Dual Native ISO.

Wybierz swój kontroler!

Najnowszy dron DJI obsługuje dwa typy kontrolerów. DJI RC-N1 to specjalny kontroler, do którego wkładasz swój smartfon. Możesz również zdecydować się na kontroler RC z wbudowanym ekranem.

 

Czujniki na straży bezpieczeństwa drona DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro to także nowe czujniki, które dbają o bezpieczeństwo lotu. System APAS 4.0 wykrywa przeszkody i skutecznie je omija, a Ty możesz cieszyć się o wiele większą wygodą i swobodą lotu.

 

Szybki transfer ujęć prosto do Twojego smartfona

Skorzystaj z funkcji QuickTransfer i pobierz utworzone materiały z prędkością nawet do 30 Mb/s. To sprawia, że od razu po nagrywaniu możesz swoje ujęcia udostępnić w social media.

 

Poznaj DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro to niewielki, ultralekki dron, który dedykowany jest zarówno nowicjuszom, jak i profesjonalistom. Nowa matryca sprawia, że możesz nagrywać filmy nawet w 4K, a dodatkowe funkcje pozwolą Ci uchwycić idealne ujęcia. System APAS 4.0 zadba o bezpieczeństwo lotu.

 

Kontoler DJI RC-N1

Wybierz kontroler RC-N1, który współpracuje z Twoim smartfonem. Wystarczy w odpowiednie miejsce włożyć telefon i uruchomić aplikację. Od razu będziesz mógł sterować swoim dronem DJI Mini 3 Pro.

 

Przeczytaj więcej o tym produkcie

DJI Mini 3 Pro jest niewielki, ale ma ogromne możliwości!

DJI Mini 3 Pro to najnowszy dron tej marki. Oferuje on wiele ważnych cech, w tym niską wagę, prostą obsługę oraz mnóstwo ułatwień w oprogramowaniu. Warto więc przyjrzeć mu się z bliska.