Kuwety samoczyszczące, automatyczne

Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 699,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Kolor obudowy

Kolor obudowy

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Łączność

Łączność

  • Dostępny outlet: od 1 999,00 zł
  • Niedostępny

Inteligentna kuweta Catlink Scooper Baymax

Kolor obudowy Biały

Cena
combinations
1 249,00 zł Cena podstawowa 1 499,00 zł -250,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 499,00 zł
  • -250,00 zł
  • Niedostępny
  • Niedostępny
  • Niedostępny
  • Niedostępny

Inteligentna kuweta Catlink Scooper Young Version

Cena
combinations
1 599,00 zł
  • Niedostępny

Kuweta dla kota - samoczyszcząca

Prawda jest taka, że nawet kiedy już dowiesz się, jak nauczyć kota korzystania z kuwety, wciąż będziesz mieć ręce pełne roboty. Jak więc znaleźć inteligentne urządzenie, które wykona za nas całą brudną robotę? Kuwetę, która dzięki czujnikom termicznym wykrywa korzystanie z niej czworonoga? Sprzęt, który po załatwieniu przez kota swoich spraw, automatycznie uruchomi proces czyszczenia? Maszynę, która pozwoli zachować absolutną czystość i higienę oraz uchroni nas od rozprzestrzeniania się przykrego zapachu i wysypującego się żwirku? Odpowiedzią są samoczyszczące kuwety dla kota.

Na czym polega kuweta automatyczna

Zastanawiasz się, jak działa automatyczna kuweta dla kota? Jej głównym elementem jest bęben, czyli właściwa kuweta, w której nasz pupil załatwia swoje potrzeby. Znajdująca się w środku kratka rozdziela zanieczyszczenia od czystego żwiru i przerzuca je do specjalnej kieszeni znajdującej się na dole kuwety.

Dodatkowo, ta wyposażona jest w specjalne filtry, które neutralizują przykre zapachy. Dzięki zintegrowaniu ze smartfonem, najważniejsze informacje dotyczące chociażby przebywania kota w kuwecie, niewystarczającej ilości żwirku czy potrzeby opróżnienia śmietnika, dostaniemy na telefon. Właścicielowi pozostaje jedynie wymiana brudnego worka i cieszenie się beztroskimi chwilami ze swoim pupilem.

Inteligentna kuweta – połączenie technologii i komfortu

Automatyczne kuwety dla kota to inteligentne urządzenia, które pozwolą na zachowanie pełnej czystości i maksymalnej higieny. Do tego, wybawią nas z konieczności codziennego czyszczenia, z jakim mamy do czynienia w przypadku tradycyjnej kuwety.

Zautomatyzowana wersja składa się z obracającego się bębna, w którym znajduje się specjalna kratka służąca do oddzielania zanieczyszczeń. Kocie odpady wpadają wówczas do specjalnej szuflady znajdującej się na dole kuwety. Te mogą posiadać różne tryby pracy - pierwszym jest automatyczne czyszczenie, które uruchamia się po załatwieniu swoich spraw przez pupila. Drugą opcją jest czyszczenie manualne, które możemy rozpocząć i zatrzymać w dowolnym momencie. 

Czy automatyczna kuweta jest bezpieczna

Troskliwi opiekunowie nie muszą się obawiać, że automatyczna kuweta wciągnie kota w żwirkowy wir podczas załatwiania potrzeb. Zapobiega temu specjalny czujnik wagi, zainstalowany w kuwecie elektrycznej, który monitoruje i wykrywa aktywność kota. Dzięki temu możemy mieć pewność, że czyszczenie nie rozpocznie się podczas załatwiania kocich spraw, a w przypadku, gdy nasz pupil wejdzie do kuwety w trakcie czyszczenia, proces zostanie natychmiast zatrzymany.

Kuwety automatyczne — przyszłość w pielęgnacji kociej toalety

Nie od dziś wiadomo, że technologia rozwija się w zawrotnym tempie, wkraczając do wielu dziedzin naszego życia. Kuwety automatyczne dla kota to wyraźny dowód na to, że postęp technologiczny może znacząco wpłynąć także na komfort życia naszych czworonożnych pupili. Współczesne modele stawiają na inteligentne rozwiązania, które nie tylko gwarantują czystość, ale również dbają o spokój i dyskrecję naszych kocich towarzyszy. Technologia rozwiązuje także naglące problemy z karmieniem, oferując smart poidełka czy też inteligentne podajniki karmy.

Jaka kuweta, żeby nie śmierdziało — samoczyszcząca!

Kuweta tradycyjna wymaga sporo pracy podczas wymiany żwirku i czyszczenia, a przy tym wydziela sporo przykrych zapachów. Jeżeli szukasz kuwety, która nie śmierdzi, odpowiedzią jest samoczyszcząca się kuweta. Nie tylko skutecznie izoluje ona kocie odchody, ale też oferuje filtry, które minimalizują odór. Inteligentna kuweta samoczyszcząca to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią czystą i świeżą atmosferę w swoim domu.

Kuweta samoczyszcząca rozwiązaniem idealnym 

Wybór kuwety dla kota samoczyszczącej może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych modeli. Przede wszystkim pozwala na zachowanie higieny bez konieczności codziennego, ręcznego przesiewania żwirku. To prawdziwa rewolucja dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort. Kuweta taka działa automatycznie, dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu, który wcześniej poświęcaliśmy na czyszczenie kociej toalety.

Integracja z technologią w kuwecie samoczyszczącej

Nowoczesna elektryczna kuweta dla kota często oferuje możliwość integracji z aplikacjami na smartfony. Dzięki temu właściciel ma pełen pogląd nad tym, kiedy jego pupil korzysta z kuwety, ile żwirku zostało użyte, a także kiedy nadszedł czas na opróżnienie pojemnika z odpadami. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesne technologie i chcą być na bieżąco z potrzebami swojego kota.