Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W

Stylowa i szybka ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Car Charger o mocy 20 W zapewni Ci optymalne ładowanie smartfona w czasie podróży samochodem. Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W działa ze wszystkimi telefonami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe!

Recenzja ładowarki samochodowej

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W

179,00 zł
Brutto

Dostępność


Xiaomi ładowarka bezprzewodowa Mi Wireless Car Charger 20 W

Prezentujemy nową, funkcjonalną ładowarkę bezprzewodową Xiaomi. Ładowarka bezprzewodowa 20 W to urządzenie zdecydowanie wyróżniające się na tle konkurencji. Model ten ma wysoką mocą ładowania bezprzewodowego jak i automatyczny mechanizm otwierania i zamykania uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy. Niestraszne więc będą dla smartfonu nierówności na drodze we Wrocławiu i każdym innym mieście. Xiaomi ładowarka bezprzewodowa 20 W Mi Wireless Car Charger to sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców i sprawi, że podróż samochodem będzie znacznie szybsza i milsza, niż kiedykolwiek wcześniej.

Xiaomi ładowarka bezprzewodowa 20 W - jest kompatybilna z wieloma modelami smartfonów!

Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W jest kompatybilna z różnymi modelami smartfonów. Niezależnie od tego, czy korzystasz z oryginalnego Smartfona Xiaomi czy ze smartfona innej marki, możesz ładować go na ładowarce indukcyjnej, jeśli telefon ma funkcjonalność wspierającą ładowanie bezprzewodowe, to możesz go naładować w bezprzewodowej ładowarce Xiaomi 20 W. Ładowarka Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20 W naładuje Twój telefon w błyskawicznym tempie. Moc wynosząca aż 20 W zapewnia maksymalną prędkość ładowania telefonów każdego z producentów. Ładowarka zadziała zarówno z telefonami Xiaomi, jak i Huawei, Apple iPhone oraz Samsung. Takiej ładowarki indukcyjnej do samochodu jeszcze nie było!

Automatyczne otwieranie i zamykanie uchwytów ładowarki indukcyjnej 20 W

Ładowarka indukcyjna Xiaomi 20 W do samochodu, została także wyposażona w czujnik zbliżeniowy. To właśnie ten czujnik odpowiada za automatyczne otwieranie oraz zamykanie uchwytów trzymających smartfon podczas jazdy. Wystarczy zbliżyć do ładowarki telefon lub rękę, a automatyczny mechanizm zadziała samoistnie i ułatwi Ci umieszczenie smartfona w uchwycie. Xiaomi zapewnia wygodę podczas jazdy samochodem na jeszcze wyższym poziomie!

Wysoka jakość Xiaomi - ładowarka 20 W to potwierdza!

Xiaomi, tworząc ładowarkę indukcyjną Mi Wireless Car Charger 20 W, zadbało o to, aby składała się ona z komponentów najwyższej jakości. Co więcej, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo każdej ze stron - zarówno użytkownikowi, samochodowi czy smartfonowi. Korzystając z ładowarki indukcyjnej Xiaomi 20 W nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, czy wszystko działa jak należy, bo wszystko powinno działać idealnie!

Xiaomi ładowarka bezprzewodowa 20 W dostępna wraz z zestawem

Zestaw Xiaomi ładowarka 20 W Mi Wireless Car Charger to nie tylko sama ładowarka bezprzewodowa, ale także kabel USB-C oraz adapter do zapalniczki samochodowej. Adapter ten pozwala na wykorzystanie pełnej mocy ładowarki. Tym samym nie ma potrzeby dokupywać jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów!

GDS4127GL

Specyfikacja

Moc
20W
Wyjścia / wejścia
USB-C
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowa konstrukcja, automatyczne dopasowanie
Kolor
Czarny
Długość
91,7 mm
Szerokość
73,4 mm
Wysokość
117,2 mm
Waga
150g
Zawartość zestawu
Ładowarka, uchwyt, adapter do zapalniczki, przewód USB-C

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)