Młynki do przypraw

Filtry

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 119,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kolor obudowy

Kolor obudowy

Elektryczny młynek do przypraw Huohou Electric Grinder White

Kolor obudowy Biały

Cena
combinations
119,00 zł
  • Dostępny outlet: od 69,80 zł

Elektryczny młynek do przypraw Huohou Electric Grinder Black

Kolor obudowy Czarny

Cena
combinations
119,00 zł
  • Dostępny outlet: od 69,80 zł

Młynek elektryczny - lepsza jakość gotowania

Młynki do przypraw to niezbędne narzędzia w kuchni każdego smakosza. Dzięki nim można wydobyć z przypraw pełnię aromatu i smaku, co pozwala na kreowanie niezapomnianych potraw. Świeżo zmielone zioła i przyprawy intensyfikują doznania kulinarne, dzięki grubemu mieleniu, które uwalnia jeszcze więcej cudownych woni. 

Elegancki design do każdej kuchni 

Nowoczesne młynki elektryczne do pieprzu czy soli cechują się minimalistyczną estetyką, która łatwo dopasuje się do każdej kuchni. Dzięki ich prostocie nie tylko wkomponują się w design Twojej kuchni, ale też będą wyjatkowo proste w użytkowaniu. W większości młynków elektrycznych wystarczy jedno kliknięcie, a urządzenie załatwi całą resztę, byś mógł cieszyć się cudownym aromatem świeżo zmielonych przypraw. 

Młynek elektryczny - przechowuj przyprawy bezpiecznie

Kto raz użyje młynka elektrycznego, nie będzie chciał wracać do tradycyjnych słoiczków czy saszetek z przyprawami. Młynek nie tylko przechowa pieprz i sól w suchych warunkach, ale też pozwoli Ci uniknąć kontaktu z przyprawami, a następnie - z oczami. Koniec z przetarciami oczu i pieczeniem przy każdym gotowaniu - młynek elektryczny jest sterylny, czysty i zawsze pod ręką!

Długa żywotność młynków elektrycznych 

Młynki elektryczne w TECHWISH powstały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są naprawdę żywotne i zostaną z Tobą na lata. Takie elementy, jak ceramiczny rdzeń, czy szlifierka z ABS zapewniają niezawodne użytkowanie bez komplikacji. Dzięki temu masz gwarancję, że młynek elektryczny nie zatnie się i nie przestanie działać w najmniej pożądanym momencie. 

Jak działa młynek elektryczny?

Działanie młynka elektrycznego jest prostsze, niż odkręcanie słoiczka z przyprawami! Wystarczy zaopatrzyć urządzenie w baterie lub naładować je za pomocą ładowarki, wsypać do zbiorniczka przyprawy i będzie gotowe do użytku! Jak długo działa młynek elektryczny? W zależności od modelu, na pełnym naładowaniu młynek może działać nawet pół godziny bez przerwy! Wystarczy jedno kliknięcie, żeby życie nabrało smaku!

Wykorzystaj do różnych przypraw

Czy młynek elektryczny jest tylko do pieprzu czy soli? Otóż wcale nie! Zbiorniczek na przyprawę możesz wypełnić najróżniejszymi przyprawami, nadającymi się do mielenia. Kminek, goździki, kardamon - mechanizm poradzi sobie ze wszystkim, a Twoje potrawy zyskają na jakości, dzięki świeżym przyprawom.

Podświetlany młynek elektryczny

Niektóre młynki elektryczne posiadają podświetlane komory, dzięki czemu prezentują sie jeszcze lepiej. Podświetlana komora to również ułatwienie, ponieważ pozwala Ci sprawdzić, ile przypraw zostało w środku, by w porę je uzupełnić.