Poidła, fontanny dla kotów i psów

Filtry

Cena

Cena

 • 149,00 zł - 420,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Kolor obudowy

Kolor obudowy

Łączność

Łączność

Poidło PetKit Eversweet 3 Pro (Wireless)

Cena
combinations
349,00 zł
 • Dostępny outlet: od 349,00 zł

Poidło PetKit Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain

Kolor obudowy Biały

Cena
standard
419,00 zł

Poidło PAWBBY Pet Water Dispenser

Cena
standard
179,00 zł

Inteligentne poidło Petoneer Fresco Ultra

Kolor obudowy Biały

Cena
standard
399,00 zł

Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Blue)

Kolor obudowy Niebieski

Cena
standard
149,00 zł

Poidło dla kota Petoneer Fresco Mini Pro

Kolor obudowy Biały

Cena
combinations
199,00 zł

Inteligentne poidło Petoneer Fresco Mini Plus Fountain (WiFi)

Cena
combinations
179,00 zł Cena podstawowa 219,00 zł -40,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 164,00 zł
 • -40,00 zł
 • Dostępny outlet: od 179,00 zł

Poidło PetKit Eversweet SOLO SE Fountain (Gray)

Kolor obudowy Szary

Cena
standard
149,00 zł
 • Niedostępny

Poidło PetKit Eversweet 3 Fountain

Cena
combinations
299,00 zł
 • Niedostępny

Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Orange)

Kolor obudowy Pomarańczowy

Cena
standard
149,00 zł
 • Niedostępny

Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Green)

Kolor obudowy Zielony

Cena
standard
149,00 zł
 • Niedostępny

Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Black)

Kolor obudowy Czarny

Cena
standard
149,00 zł
 • Niedostępny

Poidło PetKit Eversweet SOLO SE Fountain (White)

Kolor obudowy Biały

Cena
combinations
149,00 zł
 • Niedostępny

INTELIGENTNE POIDŁO Xiaomi Smart Pet Fountain

Cena
standard
279,00 zł Cena podstawowa 349,00 zł -70,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 349,00 zł
 • -70,00 zł
 • Niedostępny

Poidło dla kota - zawsze świeża woda

Obowiązkiem każdego właściciela jest zapewnienie swojemu czworonogowi nieograniczonego dostępu do świeżej i czystej wody. Kiedy przebywamy razem z kotem w domu, wszystko wydaje się być pod kontrolą. Miska z wodą jest na bieżąco uzupełniana, a potrzeby czworonoga zaspokajane. Nie zawsze będzie to jednak najlepsze i najbardziej higieniczne rozwiązanie.

Stojąca całymi dniami woda, w której topi się kurz czy sierść, nie będzie najzdrowsza dla naszego pupila. Poidełka dla kotów zadbają o nawodnienie Twojego zwierzaka na najwyższym poziomie. Co najważniejsze - woda serwowana przez tego typu urządzenia jest wielokrotnie filtrowana i ciągle utrzymywana w czystości i świeżości. Automatyczne poidło dla kota to urządzenie, które podaje świeżą wodę gotową do spożycia, nawet podczas Twojej nieobecności w domu. Obowiązek właściciela zostaje więc spełniony, a Twój kot jest zadowolony. 

Poidełko dla psa - dla zabieganych

Twój pupil niechętnie pije wodę z miski? Każdego dnia zostawiasz go na wiele godzin w samotności, bez możliwości uzupełnienia wodopoju? Rozwiązaniem Twoich problemów i zaspokojeniem psich potrzeb będzie poidło dla psa, które zapewni mu swobodny dostęp do świeżej wody.

Poidełka dla psów  gwarantują czystą wodę, pozbawioną kurzu i brudu, a do tego podaną w atrakcyjnej dla Twojego sierściuszka formie. Fontanna dla psów, jaką znajdziesz w ofercie Techwish, to inteligentne urządzenie oferujące ciągły obieg wody, który pozytywnie wpływa na jej filtrowanie. Dodatkowo płynąca ciecz będzie zdecydowanie bardziej interesująca dla Twojego kota, zachęcając go tym samym do systematycznego nawadniania. Za pomocą mobilnej aplikacji możesz na bieżąco śledzić spożycie wody czy chociażby stan przydatności filtra. 

Inteligentne poidło dla kota i psa

Woda jest niezwykle ważnym składnikiem każdego organizmu. Jednak to, jakie jej ilości powinien wypijać każdego dnia nasz pupil, ustala się na podstawie indywidualnych cech, masy ciała, stanu zdrowia zwierzęcia czy chociażby jego aktywności fizycznej. Tak, jak w życiu każdego człowieka, dokładnie tak samo w przypadku naszych pupili - utrata wody i odwodnienie może być niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i życia. Co więcej - bardzo ważne jest także monitorowanie jej spożycia, ponieważ zarówno nadmierne pragnienie, jak i jego brak mogą świadczyć o problemach zdrowotnych czworonoga.

To właśnie dlatego obowiązkiem każdego właściciela jest zapewnienie zwierzakowi nieograniczonego dostępu do świeżej i czystej wody, a także monitorowanie nietypowych zachowań naszych kocich przyjaciół. Dozownik wody dla kota to praktyczne urządzenia, które zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojego pupila i pomoże obserwować jego nawyki w wygodnej aplikacji. 

Czym jest poidełko typu fontanna?

Martwisz się, że Twój kot nie chce pić wystarczająco dużo wody? Kociaki zwykle nie przepadają za klasyczną miską, dlatego warto zmienić sposób podawania płynów. W takim wypadku doskonale sprawdza się nowoczesne poidełko typu fontanna dla kota.

To estetyczne urządzenie wypełnione wodą, w którym znajduje się niewielki filtr i silniczek. Taki sposób podawania wody nie tylko jest bardzo atrakcyjny dla kociaka i będzie go skłaniać do częstszego picia, ale też dzięki obecnej w poidełku elektronice możemy m.in. monitorować dziennie spożywanie wody, co widoczne będzie w aplikacji na smartfonie.

Nowoczesna fontanna dla psa

Zwykła miska z wodą może i wydaje się dobrym pomysłem, lecz stwarza znacznie więcej problemów, niż nam się wydaje. Nawet jeśli wodę regularnie wymieniamy i tak może być wypełniona kurzem, sierścią lub innego rodzaju zabrudzeniami, które przeszkadzać będą psu w piciu.

Rozwiązaniem jest specjalna fontanna dla psa, czyli urządzenie stale filtrujące i oczyszczające wodę, dzięki czemu jest idealnie przejrzysta i czysta, a jednocześnie zdrowsza dla naszego psiaka.

Jak działa automatyczne poidełko dla psa lub kota? 

Automatyczne poidełko dla psa lub kota to urządzenie wyposażone w specjalną pompę, która wtłacza wodę znajdującą się w dolnym pojemniku do specjalnej miski umieszczonej na górze poidła. Poidło ciągle filtruje i oczyszcza wodę, zapewniając zwierzakowi dostęp do czystej i świeżej cieczy. 

Ile prądu zużywa fontanna dla kota?

Wbrew pozorom fontanna dla kota zużywa minimalne ilości prądu. Na rynku znajdziemy urządzenia, w przypadku których pobór prądu waha się w granicach 1,5-2,5W. Dzięki temu urządzenie może działać bez przerwy, stale zapewniając kotu krystalicznie czystą wodę. 

Jak często wymieniać filtr w poidełku dla zwierząt?

Poidełka dla zwierząt wyposażone są w specjalne filtry, których zadaniem jest utrzymywanie czystej wody. Aby mieć pewność, że zwierzę zawsze dostanie świeżą wodę, co jakiś czas konieczna jest wymiana filtra. Inteligentne poidełka dostępne w ofercie Techwish odmierzają przydatność filtra, informując w aplikacji mobilnej o konieczności jego wymiany. 

Automatyczne poidełka - to dopiero początek!

Technologia pomaga opiekować się zwierzętami i czyni życie opiekunów łatwiejszym! Inteligentne poidła lub estetyczne fontanny dla kotów czy poidełka dla psów to zaledwie początek smart życia. Sprawdź pozostałe smart akcesoria dla kota i psa w Techwish, takie jak dozowniki karmy, czy kuwety samoczyszczące i przekonaj się, że życie może być prostsze!