Sypialnia

Wyposażenie sypialni, elektronika do sypialni – w tej kategorii znajdziesz różnorodne sprzęty, które znacznie podniosą jakość snu oraz odpoczynku. W Techwish oferujemy zarówno lampy nocne, jak i gadżety elektroniczne do sypialni, które będą czuwać nad Twoim snem – np. monitorować jakość powietrza i sterować klimatyzatorem i nawilżaczem tak, aby zapewnić Ci najlepsze parametry.  

Wyposażenie sypialni, elektronika do sypialni – w tej kategorii znajdziesz różnorodne sprzęty, które znacznie podniosą jakość snu oraz odpoczynku. W...
Aktywne filtry

Wyposażenie sypialni – inteligentne sensory

Czy wiesz, że poprzez odpowiednie wyposażenie sypialni możesz uczynić to pomieszczenie równie inteligentnym jak cały dom? W Techwish oferujemy różnorodne gadżety elektroniczne do sypialni, które będą czuwać nad Twoim snem, monitorować jakość powietrza, a nawet zapalać delikatnie lampy, by wybudzić Cię nad ranem. To właśnie sensory światła są najczęściej kupowane do pokojów służących odpoczynkowi – dostrajają one automatycznie podłączone urządzenia, bez konieczności ingerencji człowieka.

Elektronika do sypialni – energooszczędne oświetlenie

Elektronika do sypialni taka jak np. nowoczesne oświetlenie, jest bardzo ekonomiczna. Poza elektrycznymi czujnikami dużą popularnością cieszą się obecnie lampy LED-owe. Urządzenia te pobierają znacznie mniej energii niż tradycyjne oświetlenie, cechuje je także wydłużona żywotność. Inteligentna sypialnia może być sterowana dotykowo lub bezdotykowo – za pośrednictwem aplikacji mobilnej/poleceń wydawanych przez Asystenta Google.

Gadżety elektroniczne do sypialni z telewizorem

W Techwish wyposażysz się także w urządzenia do sypialni, które zamieniają zwykły TV w smartTV. Mowa o smart boxach i odtwarzaczach multimedialnych TV Stick. To gadżety elektroniczne do sypialni, które oferują rozdzielczość Full HD oraz, dzięki temu, że posiadają one własną pamięć i dysk twardy, dostęp do wszystkich aplikacji. Podłączenie ich do telewizora jest bardzo proste, wystarczy wpiąć je w gniazdo HDMI. Gotowe? Zamiast małego telewizorka z kanałami zyskujesz w sypialni nowoczesny wielofunkcyjny telewizor smart.   

Inne przydatne urządzenia do sypialni

W ofercie Techwish dostępne są także różne inne ciekawe urządzenia do sypialni, np. sensor temperatury i wilgotności gotowy do zintegrowania z nawilżaczem powietrza i systemem ogrzewania. Wyposażysz się u nas także w nowoczesne wentylatory sterowane zdalne smartfonem oraz lampy dezynfekujące UV, zabijające wirusy i bakterie ze skutecznością wynoszącą ponad 99%. Warto wypróbować również roboty sprzątające i odkurzacze bezprzewodowe – dzięki tego typu urządzeniom codzienne obowiązki staną się przyjemnością, a alergikom oraz małym dzieciom będzie o wiele łatwiej oddychać podczas snu.

W Techwish znajdziesz różnorodne elementy wyposażenia sypialni. Wyposażysz się u nas w gadżety elektroniczne do sypialni takie jak czujniki i sensory, a także inteligentne oświetlenie. Wystarczy zainwestować w kilka sprzętów, by zmienić Twoją sypialnię w pomieszczenie, sprzyjające odpoczynkowi i czuwające nad zdrowym snem domowników. W Techwish urządzisz wszystkie pomieszczenia w swoim domu - zarówno pokój dziecka, jak i znajdzie swoje sprzęty łazienka oraz kuchnia. Zaufaj więc najnowszym technologiom, sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz coś dla siebie!