Inteligentne włączniki

Filtry

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 2 799,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

RAM

RAM

Pamięć wewnętrzna

Pamięć wewnętrzna

Standard łączności

Standard łączności

Kolor obudowy

Kolor obudowy

System operacyjny

System operacyjny

Łączność

Łączność

Inteligentny 1-kanałowy włącznik światła NOUS LZ1 ZigBee

Kolor obudowy Biały

Cena
standard
89,99 zł

Panel LifeSmart Nature 7 Pro

Kolor obudowy Srebrny

Cena
standard
2 799,00 zł

Przycisk LifeSmart CUBE Clicker (white)

Kolor obudowy Biały

Cena
standard
137,00 zł Cena podstawowa 149,00 zł -12,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 139,00 zł
 • -12,00 zł

Panel LifeSmart Nature Mini Pro (termostat, gray)

Kolor Czarny

Cena
combinations
799,00 zł
 • Dostępny outlet: od 719,00 zł

Inteligentny 2-kanałowy włącznik światła NOUS LZ2 ZigBee

Kolor obudowy Biały

Cena
combinations
99,99 zł
 • Dostępny outlet: od 85,23 zł

Panel LifeSmart Nature Mini (3-way, white)

Kolor Biały

Cena
standard
599,00 zł
 • Niedostępny
 • Niedostępny
 • Niedostępny
 • Niedostępny
 • Niedostępny

Inteligentny moduł NOUS B2T WiFi Smart Switch Module with Tasmota (ESP32)

Pamięć wewnętrzna 4 MB

Cena
standard
0,00 zł
 • Niedostępny

Inteligentny moduł NOUS B1T WiFi Smart Switch Module with Tasmota (ESP32)

Pamięć wewnętrzna 4 MB

Cena
standard
0,00 zł
 • Niedostępny
 • Niedostępny

Panel LifeSmart Nature Mini (2-way, white)

Kolor Biały

Cena
standard
549,00 zł
 • Niedostępny

Inteligentne włączniki do Smart Home

Inteligentny włącznik światła to nieodłączny element Twojego Smart Domu, który umożliwia Ci szybką, sprawną i zdalną obsługę oświetlenia. Smart włącznik instalujesz w miejsce tradycyjnego włącznika, by zyskać pełną kontrolę nad zasilaniem Twoich inteligentnych urządzeń. Wszystko obsługujesz z poziomu mobilnej aplikacji, więc trzymasz rękę na pulsie, nawet będąc poza domem!

Zdalne sterowanie włącznikami światła

Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi zapewnia Ci w pełni zdalne sterowanie smart włącznikami, a co za tym idzie - całym oświetleniem w Twoim domu. Z pomocą dedykowanych aplikacji możesz nie tylko włączać i wyłączać światło, ale też tworzyć inteligentne harmonogramy pracy, które dostosują się do Twojego trybu życia. Inteligentny włącznik może samoczynnie uruchamiać się, o określonych godzinach porannych, a następnie wyłączać się, kiedy opuszczasz dom. 

Sterowanie głosowe włącznikami smart 

Niektóre spośród bezprzewodowych przełączników światła są kompatybilne z asystentami głosowymi. Z pomocą Amazon Alexa czy Google Assistant możesz panować nad oświetleniem nawet bez użycia smartfona. Wystarczy, że wydasz odpowiednią komendę, a inteligentny włącznik załatwi całą resztę. 

Oszczędzaj energię z inteligentnymi włącznikami 

Włączniki do inteligentnego domu to nie tylko wygoda i ułatwienie życia Tobie oraz reszcie domowników. Smart przełączniki bezprzewodowe pozwalają Ci sprawniej panować nad zużyciem energii, a dzięki temu - ograniczać wydatki domowe na prąd. Zostawiłeś włączone światło, wychodząc do pracy lub jadąc na wakacje? To już nie problem! Wyłączysz je z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy, że będziesz podłączony do internetu. 

Harmonogram oświetlenia w Twoim Smart Home 

Dzięki smart technologii, nie musisz pamiętać o nieistotnych szczegółach i możesz zająć się tym, co naprawdę ważne. Inteligentne włączniki pamiętają za Ciebie o wyłączaniu światła, byś mógł żyć wygodniej, a przy tym oszczędniej. Aplikacja daje Ci możliwość stworzenia całych harmonogramów dla swojego Smart Domu. Ustalisz je w zależności od pór roku, swojego rytmu dobowego, czy w oparciu o wschody i zachody słońca.

Bezprzewodowe przełączniki - smart design dla każdego wnętrza

Smart włączniki zazwyczaj oferują uniwersalną estetykę, która płynnie dopasuje się do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować smart włącznik w łazience, w sypialni, czy w salonie, jego stonowana i neutralna estetyka nie będzie wychodziła przed szereg, oferując przy tym niezawodne smart funkcje. Czysty minimalizm przy maksimum inteligentnych możliwości.

Smart włącznik - smart instalacja

Większość bezprzewodowych włączników smart nie wymaga od Ciebie zaawansowanych umiejętności elektryka, ani zmian w Twojej domowej instalacji elektrycznej. Montaż nie wymaga także wykorzystania specjalistycznych narzędzi. Wszystko, co musisz zrobić, to podmienić dotychczasowy włącznik przy użyciu podstawowych akcesoriów.

Inteligentne włączniki światła w TECHWISH

W ofercie TECHWISH znajdziecie szeroką ofertę włączników od sprawdzonych producentów, takich jak NOUS, LifeSmart, czy chociażby Aqara. Oferują one zarówno podstawowe funkcje smart włączników, jak i bardziej zaawansowane opcje, o których możecie przeczytać na stronie produktu. Sprawdź, co potrafią smart włączniki i ułatwiaj sobie życie! 

Zaintrygowani możliwościami Smart Home? Przekonajcie się, co może zrobić dla Was technologia, by pozbyć się uciążliwych czynności i mozolnych obowiązków! Sprawdź nasze propozycje automatyzacji dla Smart Domu, takie jak chociażby inteligentne zamki do drzwi, które zapewniają spokój, bezpieczeństwo i niezawodną ochronę Twojego domowego ogniska!