Inteligentne zegarki

Smartwatch Xiaomi, czyli zegarki sportowe z GPS przydają się nie tylko podczas biegania czy ćwiczeń sportowych na siłowni. Z inteligentnych zegarków możesz korzystać również na co dzień - w pracy, podczas spotkań z przyjaciółmi, na spacerze czy na zakupach. Szybko przekonasz się, że smartwatch Xiaomi to bardzo przydatny gadżet!

Smartwatch Xiaomi, czyli zegarki sportowe z GPS przydają się nie tylko podczas biegania czy ćwiczeń sportowych na siłowni. Z inteligentnych zegarków możesz...
Aktywne filtry

Smartwatch Xiaomi ułatwiają funkcjonowanie na co dzień

Już od dłuższego czasu wyraźnie zarysowuje się trend, w którym inteligentne zegarki stały się jednym z popularniejszych gadżetów, bez których wolimy nie ruszyć się z domu. Najlepsze smartwatche z dużymi, kolorowymi wyświetlaczami pokazują aktualną godzinę, datę, prognozę pogody, ale również wszystkie powiadomienia z telefonu. Pozwalają również kontrolować muzykę, bez sięgania po aplikację w telefonie. Takie drobne ułatwienia docenisz właśnie na co dzień, gdy spieszysz się z jednego miejsca do drugiego, robisz zakupy, masz zajęte ręce i mocno utrudniony dostęp do telefonu.

Inteligentny zegarek Xiaomi - pomocny podczas ćwiczeń sportowych

Dzięki inteligentnemu smartwatchowi Xiaomi możesz jeszcze lepiej zadbać o swoją kondycję podczas biegania lub uprawiania innej dyscypliny sportowej. Opaska sportowa wyświetli aktualną wysokość Twojego tętna, pokaże ilość spalonych kalorii czy przebytych dzisiaj kroków. Ponadto posiada specjalne tryby sportowe, które zostały zaprogramowane tak, aby monitorować konkretne parametry, podczas gdy pływasz, jeździsz na rowerze lub biegasz. Każda z dostępnych opcji jest jak najbardziej intuicyjna i czytelna. Jedno jest pewne - jeśli już raz skorzystasz z dobrodziejstw, które oferuje Ci smartwatch Xiaomi, raczej nie zechcesz z nich rezygnować. 

Sportowy zegarek Xiaomi do zadań specjalnych

Osobną kategorię zegarków sportowych stanowią zegarki, które wyglądają bardzo podobnie do tradycyjnych modeli, ale mają wzmocnioną obudowę, wytrzymałe szkło i bardzo trwałą konstrukcję. Takie urządzenia sprawdzą się naprawdę w każdych warunkach. Baterie w sportowych zegarkach Xiaomi zaprojektowane są tak, aby zapewnić urządzeniom jak najdłuższy czas funkcjonowania. 

Funkcjonalny smartwatch Xiaomi pomogą Ci lepiej kontrolować sen

Sportowe zegarki Xiaomi mają wiele ciekawych funkcji, a jedną z nich, którą bardzo doceniają nasi klienci, jest funkcja kontroli jakości snu. Z danych, które zbierze smartwatch Xiaomi możesz odczytać, jaką część nocy przesypiasz snem głębokim, a jaką snem płytkim. Dzięki pomiarom zebranym przez urządzenie możesz zrobić analizę swojego snu i sprawdzić, czy zachowujesz dobrą proporcję między pracą, relaksem a snem. Miękka i delikatna opaska z pewnością nie będzie Ci przeszkadzała ani w dzień, ani podczas snu. 

Zegarki Xiaomi mają wymienne opaski

Smartwatch Xiaomi ma możliwość wymiany opaski, którą zapinasz na nadgarstku. Dzięki temu możesz zmieniać kolory opasek w zależności od tego, czy idziesz do pracy i chcesz zachować bardziej oficjalny charakter dodatków, czy też uprawiasz sport i masz ochotę na radosny, kolorowy akcent w postaci barwnej opaski do smartwatcha. Każda opaska wyposażona jest w specjalną regulację, dzięki której dopasujesz jej obwód do nadgarstka o różnych gabarytach.