Kontroler 8BitDo Ultimate BT Pad NS White

Od:8BitDo

Kolor obudowy:

Zamów telefonicznie:

299,00 zł
269,00 zł Zniżka 30,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 274,90 zł
 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

  1. 10 x 0%
  2. 3 miesiące odroczenia
  3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Kontroler bezprzewodowy 8BitDo Ultimate BT Pad NS

8BitDo Ultimate BT Pad NS to bezprzewodowy gamepad, który pozwoli Ci wygodnie grać na wielu różnych platformach. Dedykowana stacja dokująca sprawi, że kontroler zawsze będzie naładowany i gotowy do zabawy! Wykorzystaj oprogramowanie 8BitDo Ultimate Software do dostosowania działania kontrolera pod swoje potrzeby!

Połącz z Nintendo Switch!

Asymetryczny układ kontrolera 8BitDo Ultimate BT Pad NS odpowiada układowi YXAB w Nintendo Switch. Tym samym granie na tej konsoli padem 8BitDo jest niezwykle proste, a Ty nie musisz uczyć się schematu od nowa. Działanie poszczególnych przycisków dostosujesz w dedykowanej aplikacji.

8BitDo Ultimate Software odblokuje dostęp do nowych możliwości!

Wykorzystaj narzędzie 8BitDo Ultimate Software do skonfigurowania pada pod swoje potrzeby. Z łatwością przemapujesz przyciski, dostosujesz precyzję drążków oraz triggerów, moc wibracji czy zaprogramujesz makra. Tym samym kontroler Ultimate BT Pad NS pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w grach.

Kompatybilny również ze Steam Deckiem

8BitDo Ultimate Bluetooth Controller działa także z konsolą Valve Steam Deck (Linux Steam OS Holo). Dzięki temu zagrasz na sprzęcie podpiętym do większego ekranu lub w o wiele wygodniejszej pozycji. Kontroler połączysz bezprzewodowo za pomocą Bluetooth.

8BitDo Ultimate Bluetooth Pad zadziała z odbiornikiem 2.4 GHz

Wolisz skorzystać z dedykowanego połączenia? W zestawie znajdziesz odbiornik USB 2.4 GHz, który możesz wpiąć bezpośrednio do komputera i uzyskać stabilne połączenie. Możesz także pozostawić go wewnątrz stacji dokującej podpiętej do PC, a dalej połączenie będzie możliwe! Tym samym za pomocą tylko jednego portu USB w komputerze będziesz miał dostęp do łączności 2.4G oraz ładowarki.

Dodatkowe przyciski

Na tylnej części obudowy znajdziesz dwa dodatkowe przyciski. Wykorzystując oprogramowanie 8BitDo Ultimate Software możesz im przypisać działanie innych przycisków lub nawet makr. Przyciski znajdują się tuż pod Twoimi palcami i możesz z nich skorzystać bez potrzeby odrywania kciuków od drążków analogowych. To pozwoli Ci osiągnąć jeszcze większą wydajność i wygodę w grach!

Szeroka kompatybilność kontrolera 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller

8BitDo Ultimate BT Pad NS jest kompatybilny z różnymi systemami i urządzeniami. Kontroler bez żadnych problemów zadziała na konsoli Nintendo Switch oraz na komputerach z systemem Windows 10 (lub nowszym) oraz Steam OS Holo 3.4+ (Linux). To daje Ci szerokie pole do manewru i możliwość wykorzystywania tego samego sprzętu do wielu różnych platform, bez potrzeby kupowania dedykowanych akcesoriów. Do połączenia wystarczy tylko Bluetooth i/lub port USB.

Wygodny wybór protokołu

Na tylnej części obudowy znajdziesz wygodny przełącznik, który pozwoli Ci zmienić protokół łączności. Do wyboru masz łączność 2.4 GHz z wykorzystaniem dedykowanego odbiornika USB lub Bluetooth. Tym samym możesz natychmiastowo przełączać się między urządzeniami bez potrzeby ciągłego rozłączania i ponownego parowania.