• Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
  • Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
  • Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
  • Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
  • Xiaomi Mi Body Composition Scale 2
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Xiaomi

Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 pozwala na dokładny pomiar wagi oraz analizę 13 składników ciała. Elegancki wygląd i świetne wykonanie sprawiają, że waga idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia. Dodatkowo, dzięki łączności Bluetooth 5.0 wyniki można zapisywać w dedykowanej aplikacji mobilnej na telefonach Android oraz iOS.

129,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~4 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produktyWaga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Nowa waga łazienkowa Xiaomi pozwala na dokładne pomiary zarówno wagi jak i szeregu innych informacji na temat naszego ciała. Mi Body Composition Scale 2 to już trzecia generacja wagi chińskiego producenta. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz minimalistycznego wyglądu sprawi, że sprzęt ten wpasuje się w dosłownie każde wnętrze.

Dokładne pomiary dające ogrom informacji

Waga Mi Body Composition Scale 2 to urządzenie, które pozwoli na zdecydowanie więcej niż jedynie pomiar wagi całego ciała. Dzięki analizie impedancji bioelektrycznej inteligentna waga Xiaomi podaje użytkownikowi informacje na temat masy tłuszczu oraz wody w ciele, zawartość tkanki kostnej, tłuszczowej oraz mięśniowej. Na podstawie tych informacji obliczany jest wskaźnik BMI oraz szacunkowy metabolizm ciała. Jedno urządzenie, a może tak wiele!

Dokładne pomiary

Inteligentna waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 za sprawą stalowych elektrod oraz technologii BIA pozwala na precyzyjne pomiary aż 13 składników ciała w czasie jednego wejścia na wagę. Dodatkowo zaawansowane algorytmy pozwalają na dokładną analizę danych pomiarowych. Zadbaj o siebie z wagą Xiaomi!

Jedno urządzenie dla całej rodziny

Waga łazienkowa Xiaomi pozwala na automatyczne rozpoznanie czy na wagę weszło dziecko czy też dorosły. To jednak jeszcze nie wszystko. Mi Body Composition Scale 2 jest w stanie zidentyfikować każdego członka rodziny i osobno przechowywać informacje na temat pomiarów danej osoby. Urządzenie jest w stanie zapamiętać do 16 użytkowników i synchronizować ich pomiary z dedykowaną aplikację mobilną!

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Mi Body Composition Scale 2, za sprawą pomiaru aż 13 różnych elementów, jest w stanie zastąpić wiele innych urządzeń badawczych. Osoby aktywne w prosty i wygodny sposób będą mogły monitorować postępy treningów w aplikacji mobilnej. Inteligentna waga Xiaomi może być także motywacją do dalszej pracy!

Wygodna aplikacja mobilna

Dedykowana aplikacja mobilna Xiaomi jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. To właśnie dzięki niej następuje synchronizacja i analiza zebranych przez inteligentną wagę danych. Co więcej aplikacja może także wspierać użytkownika w codziennych treningach i pomagać mu planować ewentualne zmiany sylwetki. Aplikacja pozwala także na połączenie z opaską sportową, zegarkami czy butami!

Stylowa waga łazienkowa

Mi Body Composition Scale 2 została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Inteligentna waga Xiaomi ma za sprawą minimalistycznego wyglądu wpasować się w każde wnętrze. Jednocześnie smukła konstrukcja pozwoli na schowanie urządzenia na przykład pod szafkę, a stalowe elementy sprawiają, że nie musimy obawiać się o możliwość uszkodzenia wagi podczas przechowywania.

NUN4048GL
2618 Przedmioty

Opis

Łączność
Bluetooth 5.0
Zakres pomiarów
Od 5 do 150 kg
Zasilanie
4x baterie AAA
Funkcje
pomiary masy tłuszczowej i wody, tkanki kostnej oraz mięśniowej i tłuszczowej, BMI
Dodatkowe informacje
Dostępne jednostki: kg / lb, dokładność pomiaru do 50 g
Materiał wykonania
Szkło, aluminium, tworzywo sztuczne
Kolor
Biały
Długość
300 mm
Szerokość
300 mm
Wysokość
25 mm
Waga
1,7 kg
Zawartość zestawu
Waga, Instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)