Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to nowoczesna waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej. Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi pozwala wykonać dokładne pomiary zarówno masy ciała, jak i szeregu innych parametrów nawodnienia i odżywienia organizmu. Urządzenie wyposażono w niezwykle czułe czujniki BIA oraz G, które pozwalają określić poziom tłuszczu w ciele z dokładnością do 50 g. Mi Body Composition Scale posiada także sensor masy mięśniowej oraz potrafi obliczyć inne wskaźniki, takie jak np. BMI lub poziom wody w organizmie.

Recenzja inteligentnej wagi

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

129,00 zł
Brutto

Dostępność


Xiaomi Mi Body Composition Scale – szczegółowe informacje na temat różnych parametrów zdrowotnych

Waga elektroniczna łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to urządzenie, które pozwoli na zdecydowanie więcej niż jedynie pomiar masy całego ciała. Dzięki analizie impedancji bioelektrycznej inteligentna waga łazienkowa Xiaomi podaje użytkownikowi także informacje na temat masy tłuszczu oraz wody w ciele oraz zawartości tkanki kostnej, tłuszczowej i mięśniowej.

Mi Body Composition Scale oblicza wskaźnik BMI oraz określa szacunkowy metabolizm ciała. Wyniki wykonanych pomiarów ukazuje ukryty w obudowie wyświetlacz LED. Jedno urządzenie, a może tak wiele!

Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi – gwarancja dokładnych pomiarów

Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 pozwala wykonać precyzyjne pomiary aż 13 składników ciała, już przy pierwszym wejściu na urządzenie. To wszystko za sprawą wysokiej jakości nierdzewnych stalowych elektrod oraz nowoczesnej technologii BIA. BIA, czyli bioimpedancja elektryczna (Bioelectrical Impedance Analysis) to nieinwazyjna metoda, która pozwala na analizę składu ciała. Wykorzystuje ona opór elektryczny tkanek organizmu. Waga elektroniczna łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 korzysta z zaawansowanych algorytmów, które pozwalają na dokładną analizę danych pomiarowych.

Mi Body Composition Scale 2 – jedno wielofunkcyjne urządzenie dla całej rodziny

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale może posłużyć do pomiaru masy, zarówno człowieka, jak i owoców czy warzyw. Z pomocą urządzenia można ważyć artykuły spożywcze o masie powyżej 100 g. A co z ważeniem domowników? Xiaomi Mi Body Composition Scale potrafi automatycznie rozpoznać, czy na wagę weszło dziecko, czy też osoba dorosła. To jednak nie wszystko! Mi Body Composition Scale 2 jest w stanie zidentyfikować każdego członka rodziny i osobno przechowywać informacje na temat wykonanych pomiarów danej osoby. Urządzenie potrafi zapamiętać do 16 użytkowników, posiada także tryb gościa. Wykonane pomiary są na bieżąco synchronizowane z dedykowaną aplikacją mobilną i wprowadzane do statystyk.

Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej Xiaomi – wszystkie informacje w jednym miejscu

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 pozwala lepiej zrozumieć swoje ciało. Inteligentna waga łazienkowa jest w stanie zastąpić wiele innych urządzeń badawczych, a to za sprawą pomiaru aż 13 różnych elementów. Z jej pomocą osoby aktywne w prosty i wygodny sposób sprawdzą postępy treningów oraz będą mogły kontrolować zapisane w aplikacji mobilnej statystyki. Waga elektroniczna łazienkowa Xiaomi może zmotywować do dalszej pracy nad sylwetką. Dodatkowa funkcja to ocena równowagi ciała – ćwiczenia związane z koordynacją i balansem są bardzo pożyteczne, ponieważ pozwalają zmniejszyć podatność na urazy i kontuzje.

Xiaomi Mi Body Composition Scale korzysta z wygodnej aplikacji mobilnej

Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej Xiaomi posiada energooszczędny układ Bluetooth 5.0, za pomocą którego można szybko połączyć się z urządzeniem mobilnym. Dedykowana aplikacja mobilna Xiaomi jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. To właśnie dzięki niej następuje synchronizacja danych zebranych przez Mi Body Composition Scale, a następnie – ich analiza. Aplikacja Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 może wspierać użytkownika w codziennych treningach i pomagać mu planować nowe sportowe wyzwania. Można ją połączyć z opaską sportową Xiaomi, zegarkami oraz butami i dzięki temu jeszcze lepiej zadbać o kondycję i zdrowie. 

Stylowa inteligentna waga łazienkowa na miarę XXI wieku

Mi Body Composition Scale 2 została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Inteligentna waga Xiaomi ma za sprawą minimalistycznego wyglądu wpasować się w każde wnętrze. Jednocześnie smukła konstrukcja pozwoli na schowanie urządzenia na przykład pod szafkę, a stalowe elementy sprawiają, że nie musimy obawiać się o możliwość uszkodzenia wagi podczas przechowywania.

NUN4048GL1

Specyfikacja

Łączność
Bluetooth 5.0
Zakres pomiarów
Od 5 do 150 kg
Zasilanie
4x baterie AAA
Funkcje
pomiary masy tłuszczowej i wody, tkanki kostnej oraz mięśniowej i tłuszczowej, BMI
Dodatkowe informacje
Dostępne jednostki: kg / lb, dokładność pomiaru do 50 g
Materiał wykonania
Szkło, aluminium, tworzywo sztuczne
Kolor
Biały
Długość
300 mm
Szerokość
300 mm
Wysokość
25 mm
Waga
1,7 kg
Zawartość zestawu
Waga, Instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)