Xiaomi Mi Electric Toothbrush Xiaomi

Szczoteczka soniczna do zębów Xiaomi Mi Electric Toothbrush T300 pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o zęby!

149,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush

Szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush to sprzęt, który wspomaga w dbaniu o piękny i zdrowy uśmiech. Korzystanie z szczoteczki sonicznej Xiaomi będzie prawdziwą przyjemnością, a jej wygląd sprawi, że idealnie wpasuje się do każdej łazienki. Zadbaj o swoje uzębienie z Mi Electric Toothbrush!

Szczotkowanie zębów lepsze niż kiedykolwiek wcześniej

Mi Electric Toothbrush została wyposażona w specjalnie zaprojektowaną główkę, a przy jej tworzeniu wykorzystano nowoczesną technologię implantacji włosia. To sprawia, że w szczoteczce sonicznej Xiaomi znajduje się nawet do 40% więcej włosia niż w standardowych szczoteczka do zębów. To sprawia, że wymiana końcówek co kilka tygodni nie będzie konieczna!

Trzy tryby szczotkowania

Szczoteczka soniczna Mi Electric Toothbrush oferuje aż trzy tryby pracy. Tryb standardowy najlepiej radzi sobie z usuwaniem wszystkich zanieczyszczeń, tryb zróżnicowany pozwala na indywidualne dopasowanie natężania pracy szczoteczki do preferencji użytkownika, a tryb delikatny został stworzony z myślą o osobach posiadających wrażliwe uzębienie. Wszystko dla maksymalnej wygody użytkownika!

Dedykowana aplikacja mobilna

Xiaomi zadbało także o aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. W aplikacji można nie tylko zarządzać ustawienia pracy szczoteczki, ale także monitorować czy dobrze szczotkujemy zęby oraz sprawdzać historię z poprzednich dni.

Zapomnij o codziennym ładowaniu

Szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush została wyposażona w pojemny akumulator, który zapewni nawet do 18 dni pracy na jednym ładowaniu. Tym samym nie musimy obawiać się, że podczas wyjazdów wakacyjnych czy krótkich nieobecności poza domem szczoteczce zabraknie energii do pracy!

Wodoszczelna obudowa

Obudowa szczoteczki sonicznej Xiaomi cechuje się certyfikatem wodoodporności IPX7. To sprawia, że po dokładnym myciu zębów możemy bez obaw przepłukać ją pod bieżącą wodą i jednocześnie nie martwić się o uszkodzenie elementów wewnątrz obudowy!

Ładowanie bezprzewodowe

Szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush nie posiada jakiegokolwiek złącza ładowania. Dla wygody użytkownika wykorzystano bezprzewodową stację ładującą, która może pełnić także rolę stojaka. Urządzenie będzie zawsze gotowe do pracy!

Szczoteczka dla każdego

Niezależnie od wieku czy preferencji szczoteczka soniczna Xiaomi Mi Electric Toothbrush będzie świetnym wsparciem w dbaniu o piękny i, co najważniejsze, zdrowy uśmiech. Ergonomiczna obudowa i wymienne uszczelki sprawiają, że nie pomylisz swojej szczoteczki z sprzętami innych członków rodziny!

Najwyższa jakość wykonania

Obudowa szczoteczki elektrycznej Xiaomi została w całości wykonana z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości. Antypoślizgowa faktura sprawia, że chwyt podczas szczotkowania jest pewny i nie musimy się martwić o to, że nagle urządzenie wypadnie nam z ręki. 31000 drgań na minutę ma zapewnić jeszcze dokładniejsze czyszczenie zębów!

NUN4008GL

Opis

Łączność
Bluetooth
Zasilanie
Akumulator litowo-jonowy 700 mAh
Szybkość szczoteczki
31 000 ruchów / min
Funkcje
3 tryby czyszczenia, obsługa przez aplikację mobilną
Kolor
Biały
Waga
113 g
Zawartość zestawu
Szczoteczka elektryczna, Końcówka szczoteczki, 3 wymienne uszczelki, Dedykowana stacja ładująca USB, Instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)