• Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20"
  • Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20"
  • Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20"
Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20"

Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20" Xiaomi

Wytrzymała, kabinowa walizka podróżna Xiaomi wykonana ze stopu magnezu i aluminium. Pojemność 31 litrów i zamki TSA sprawiają, że walizka Xiaomi Mi Metal Carry-on Luggage pomieści wszystkie niezbędne w podróży przedmioty.

769,00 zł
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver

Najnowsza walizka Xiaomi Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver została w całości wykonana ze stopu aluminium oraz magnezu. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że zachowany jest złoty środek pomiędzy niską wagą oraz niesamowitą wytrzymałości. Wszystko po to, aby przenieść komfort i wygodę podróży na zupełnie nowy poziom!

walizka podróżna Xiaomi warstwy

Wytrzymałość na najwyższym poziomie

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami stawianymi nawet podczas ekstremalnej podróży. Połączenie grubych ścianek wykonanych ze stopu aluminium oraz magnezu z wypustkami chroniącymi przed zarysowaniami oraz wyjątkowo wytrzymałymi zawiasami sprawia, że nie musisz obawiać się o uszkodzenie walizki w najmniej oczekiwanym momencie!

walizka kabinowa Xiaomi jakość wykonania

Wszystko na swoim miejscu

Xiaomi zadbało także o to, aby użytkownik Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver mógł zadbać o odpowiedni porządek w swojej walizce. Dwa regulowane pasy w kształcie litery Y sprawiają, że wszystko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo odłączana przegródka sprawdzi się idealnie jako miejsce na najważniejsze przedmioty.

walizka podróżna Xiaomi Metal wnętrze

Zawartość walizki zawsze będzie bezpieczna

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver została wyposażona w nie jeden, a aż dwa zamki zabezpieczone kodem. To sprawia, że nikt niepowołany nie będzie mieć dostępu do zawartości naszego bagażu. Co więcej duże koła numeryczne zostały zaprojektowane tak, aby w momencie kontroli szybko otworzyć walizkę.

walizka kabinowa Xiaomi Metal z zamkami TSA

Dostosuj uchwyt do własnych preferencji

Xiaomi zadbało nie tylko o bezpieczeństwo czy wytrzymałość, ale także o wygodę. Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver posiada uchwyt, który możemy regulować w aż czterech poziomach wysokości. To sprawia, że każdy z użytkowników będzie mógł dostosować produkt do własnych preferencji. Poruszanie się z walizką jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

regulowany uchwyt walizki Xiaomi Metal Carry-on Luggage

Wytrzymałe kółka

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver sprawdzi się nie tylko na prostych i równych powierzchniach, ale także na nierównościach. Wszystko za sprawą kół wykonanych z elastycznego materiału TPE. Dodatkowo wszystko zostało zaprojektowane tak, aby walizka mogła być ciągnięta w każdą ze stron!

walizka na kółkach Xiaomi Metal

Materiały najwyższej jakości

Xiaomi tworząc Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver zadbało zarówno o wygodę jak i niesamowitą wytrzymałość. Wszystko za sprawą wykorzystania najnowszych technologii oraz najwyższej jakości komponentów. Walizka ta będzie w stanie wytrzymać nawet najbardziej ekstremalną podróż!

walizka podróżna kabinowa Xiaomi wygląd wykonania

XNA4106GL

Opis

Model
Metal 20"
Pojemność
31L
Dodatkowe informacje
Dwa zamki TSA, 4 poziomy regulacji uchwytu, walizka o wymiarach kabinowych
Materiał wykonania
100% poliester, stop aluminium, stop magnezu
Kolor
Srebrny
Długość
505 mm
Szerokość
383 mm
Wysokość
203 mm
Waga
4,2 kg
Zawartość zestawu
Walizka, materiałowy worek ochronny, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)