Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Nowoczesny, niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro cechuje się zdolnością oczyszczania CADR na poziomie 500 m³/h. Oczyszczacz poradzi sobie w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m² i wyposażony jest w czytelny, dotykowy wyświetlacz OLED i laserowy czujnik zanieczyszczeń.

Promocje

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

899,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Air Purifier Pro - Sprzęt, który powinien znaleźć się w twoim domu

Temperatury coraz niższe, odkręcamy kaloryfery, palimy w kominkach. Sezon grzewczy to okres, w którym w powietrzu znajduje się jeszcze zanieczyszczeń, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Xiaomi Mi Air Purifier Pro pomoże Ci w walce z zanieczyszczonym powietrzem w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2.

Steruj oczyszczaczem z łatwością za pomocą aplikacji

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro posiada możliwość sterowania za pomocą aplikacji Mi Home. Bez problemu pobierzesz ją na swojego smartfona i w każdej chwili, z każdego miejsca możesz nim zarządzać.

Pozbądź się wszystkich zanieczyszczeń

Xiaomi Mi Air Purifier Pro wyposażony jest w 360-stopniowy układ wlotu powietrza i jest w stanie przepuścić przez swój układ filtrujący do 500 m3 powietrza na godzinę. Można go porównać do prywatnego drzewa w środku twojego domu.

Zaawansowany układ ciśnieniowy

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, Xiaomi Mi Air Purifier Pro jest nie tylko bardzo wydajny, ale i cichy. W najniższym trybie pracy nie będzie przeszkadzać ci w śnie, a wciąż będzie dbał o czyste powietrze, którym oddychasz.

Czytelny wyświetlacz OLED

Xiaomi Mi Air Purifier Pro posiada okrągły wyświetlacz OLED, na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat pracy urządzenia oraz stanu jakości powietrza w pomieszczeniu.

Bardzo dokładny laserowy czujnik

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro wyposażony jest w bardzo dokładny czujnik laserowy. Jego zadaniem jest ciągłe monitorowanie powietrza, by wykrywać cząstki stałe o wielkości nawet do 0,3 μm. W każdej chwili sprawdzisz aktualny stan jakości powietrza w swoim domu.

FJY4013GL1

Specyfikacja

Zdolność oczyszczania (CADR)
500 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,97% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar pracy
do 60 m2
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Inteligentne moduły
Wyświetlacz OLED, czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności
Zasilanie
Przewodowe 220V
Funkcje
Czujnik światła, regulacja prędkości wiatru, tryb automatyczny, tryb nocny, ulubiony tryb, zabezpieczenie przed dziećmi
Poziom hałasu
31 dB
Kolor
Biały
Długość
260 mm
Szerokość
260 mm
Wysokość
735 mm
Waga
9,7 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie