Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2

Czujnik Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 pozwala na wygodne odczyty wilgotności i temperatury w wybranym pomieszczeniu, a także jest kompatybilny z ekosystemem Smart Home Xiaomi.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 14:00 a wyślemy jeszcze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro
Xiaomi

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2

39,00 zł
32,00 zł Zniżka 7,00 zł

Dostępność

Mała Duża

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 - czujnik temperatury i wilgotności

Czujnik wilgoci i temperatury Xiaomi zamknięty został w małej obudowie. To pozwala umieścić go w dowolnym miejscu bez obaw, że będzie się zbyt mocno rzucał w oczy. Wszystkie dane wyświetlane są na prostym, czytelnym ekranie, tak więc nawet nie musimy podchodzić szczególnie blisko, by je odczytać.

Kompatybilność z elementami inteligentnego domu

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 można podłączyć do systemu sterowania inteligentnym domem. Dzięki temu, możemy zautomatyzować włączanie grzejnika czy też klimatyzacji. Bez naszej ingerencji, w naszym domu ciągle będą idealne warunki.

Wysoka dokładność pomiarów

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 wykorzystuje najlepszej jakości sensory. Pozwalają one wyświetlać wynik pomiarów wilgotności z dokładnością co do 1% oraz temperaturę co do 0.1°C.

Długi czas działania

Nowy czujnik wilgoci i temperatury od Xiaomi zasilany jest pojedynczą baterią guzikową CR2032. Wystarczy ona nawet na 1 rok ciągłego działania bez konieczności wymiany baterii. Nie musimy zatem ciągle pilnować tego, czy nasze urządzenie ma jeszcze działające źródło zasilania.

Proste komunikaty

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 oprócz wyświetlania wartości danych parametrów, pokaże użytkownikowi prosty komunikat. Dzięki temu, przykładowo bez konieczności pamiętania odpowiedniej wartości wilgotności dowiemy się, czy panujące u nas w domu warunki są prawidłowe.

Dobra jakość wykonania w zgodzie z naturą

Obudowa Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 wykonana została z tworzywa ABS. To zapewnia mu dużą wytrzymałość, ale i jednocześnie nie stanie się w przyszłości kolejnym, problematycznym śmieciem. Materiał ten świetnie nadaje się do recyklingu, a po jego utylizacji zmienia się w nieszkodliwy pył.

NUN4126GL
43 Przedmioty

Specyfikacja

Łączność
Bluetooth 4.2
Standard łączności
Bluetooth
Zakres pomiarów
Temperatura: 0℃~60℃; Wilgotność: 0% ~ 99%RH
Zasilanie
Bateria CR2032 (brak w zestawie)
Funkcje
Możliwość połączenia ze smartfonem
Długość
12,5 mm
Szerokość
43 mm
Wysokość
43 mm
Zawartość zestawu
Czujnik, instrukcja obsługi
chat Komentarze (2)

Rekomendowane dla Ciebie