Bramka IoT Xiaomi Mi Smart Home Hub

Nowoczesna centralka do integracji urządzeń Smart Home Xiaomi. Mi Smart Home Hub obsługuje protokoły WiFi, Bluetooth oraz ZigBee.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Bramka IoT Xiaomi Mi Smart Home Hub

129,00 zł
Towar obecnie niedostępny

BRAMKA IOT XIAOMI MI SMART HOME HUB

Nowe technologie każdego dnia wspierają naszą pracę zawodową i obowiązki domowe. Dzięki innowacyjnym urządzeniom, takim jak centralki i zestawy sprzętów z nimi powiązanych, życie staje się łatwiejsze. Szukając dodatkowych rozwiązań usprawniających sterowanie domowym sprzętem, możemy spotkać się z pomysłem na integrację jego działania. Jak to zrobić? Xiaomi Mi Smart Home Hub pomoże sprostać temu wyzwaniu! Sprawdź, co oferuje popularna centralka Mi Control Hub.

Xiaomi Hub – praktyczne rozwiązania

Mi Smart Home Hub wychodzi naprzeciw wyzwaniom XXI wieku! Nowa centralka Xiaomi Hub jest podłączana do gniazdka za pomocą kabla, podczas gdy na rynku powszechne są tego typu sprzęty wpinane bezpośrednio do gniazdka. Dzięki tak wygodnemu patentowi, może być postawiona praktycznie w dowolnym miejscu. Za pomocą WiFi, Bluetooth oraz ZigBee bramka Xiaomi Hub działa aż dla 64 sprzętów! Jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wysoką jakość i nowoczesne technologie.

Stylowy design Mi Smart Home Hub

Xiaomi Hub jest niewielkim urządzeniem, wyglądem pasującym do każdego wnętrza. Biała kolorystyka sprawdza się w każdej stylizacji, a nowatorski design pozwala na harmonijne wkomponowanie w istniejący domowy ład. Mi Smart Home Hub nie rzuca się w oczy, naturalnie „wtopi się” w każde mieszkanie. Dzięki niewielkim gabarytom nie potrzebuje dużej powierzchni – zmieści się na przykład na biurku, ale też w każdej innej części pomieszczenia.

Xiaomi Hub, czyli technologia dużego zasięgu

Nowa technologia 2x2 MIMO sprawia, że Xiaomi Mi Smart Home Hub ma naprawdę imponujący zasięg. W urządzenie Xiaomi Hub wbudowane są dwie anteny. Dzięki nim, w połączeniu z zastosowaną technologią, wysyłane są dwa osobne sygnały. Takie rozwiązanie jest idealne przy dużej liczbie posiadanych urządzeń. Można z nich korzystać ciesząc się dobrym zasięgiem kontroli z Mi Control Hub.

Mi Smart Home Hub – inteligentne zarządzanie sprzętem z dowolnego miejsca na świecie

Jednak zasięg samej anteny to tylko część możliwości, jakie daje ten niezwykły gadżet. Wykorzystanie funkcji BLE w Mi Smart Home Hub sprawia bowiem, że można sterować swoimi urządzeniami niezależnie od miejsca, w którym się przebywa. Jest to możliwe dzięki połączeniu Xiaomi Hub z domowym WiFi. To bardzo komfortowe i przydatne rozwiązanie dla każdego w chwilach, gdy jesteśmy poza domem, a chcemy na przykład uruchomić klimatyzację przed swoim powrotem.

Xiaomi Hub dobrym towarzystwem dla Apple HomeKit

Choć dla wielu może to być niespodzianką, Mi Control Hub jest kompatybilny z Apple HomeKit! Urządzenia pracujące na tej platformie sprawnie współdziałają z Mi Smart Home Hub. Stabilne połączenie Xiaomi Hub umożliwia korzystanie z wielu inteligentnych sprzętów. Można nimi również zarządzać używając asystenta głosowego Siri. Ta dodatkowa funkcja sprawia, że korzystanie z Mi Smart Home Hub jest jeszcze wygodniejsze i poprawia komfort codziennego użytkowania.

Chcesz aby twój inteligentny dom działał jeszcze sprawniej? Zamów już teraz w Techwish zestawy Mi Smart Home Hub, zapewniając sobie wygodę, komfort i pewność dobrego wyboru produktu.

YTC4044GL1

Specyfikacja

Łączność
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Zigbee 3.0, Bluetooth 5.0
Zasilanie
Przewodowe, MicroUSB
Funkcje
Sterowanie urządzeniami smart home Xiaomi, Aplikacja mobilna
Dodatkowe informacje
Kompatybilność z Apple HomeKit
Długość
90 mm
Szerokość
90 mm
Wysokość
25 mm
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie