Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Nowy, kompaktowy oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C z wyświetlaczem wyposażony został w laserowe czujniki i najwyższej jakości filtry do oczyszczania powietrza. Ten oczyszczacz świetnie zadba o jakość powietrza w domu lub firmie!

Oczyszczacz w wersji EU z oficjalnej, polskiej dystrybucji Xiaomi. Oczyszczacz obsługuje funkcje automatyzacji.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier 3C

499,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Air Purifier 3C - Zadbaj o swoje zdrowie

Zima to okres, kiedy to powietrze jest w najgorszym stanie. Warto zatem zadbać o jakość powietrza, którym oddychamy i właśnie w tym pomóc może nam Xiaomi Mi Air Purifier 3C.

Filtr, który zatrzyma każde zanieczyszczenie

Filtr HEPA, w który wyposażony jest Xiaomi Mi Air Purifier 3C pozwala na wyeliminowanie nawet do 99.99% mikrocząsteczek z powietrza w naszym otoczeniu. Poradzi sobie z mikroorganizmami, sierścią zwierząt, dymem papierosowym i innego tego typy zanieczyszczeniami.

Poradzi sobie nawet z dużymi pomieszczeniami

Xiaomi Mi Air Purifier 3C radzi sobie z powierzchniami o metrażu nawet do 36 m2. Świetnie się sprawdzi zatem w mieszkaniach, domach czy nawet biurach jako urządzenie do poszczególnych pomieszczeń. Możesz zadbać o jakość powietrza nie tylko tam, gdzie mieszkasz, ale też w miejscu pracy.

Efektywny system oczyszczania powietrza

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 3C jest w stanie przefiltrować 320 m3 powietrza w ciągu godziny. To pozwala na oczyszczenie wcześniej wspomnianej powierzchni w zaledwie godzinę.

Czytelny wyświetlacz OLED

Wszystkie informacje Xiaomi Mi Air Purifier 3C wyświetla na okrągłym wyświetlaczu OLED. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju wyświetlacza, informacje dotyczące jego pracy oraz stanu powietrza będą czytelne nawet w jasnym pomieszczeniu.

Kontroluj jego pracę z poziomu smartfona

Oczyszczaczem powietrza Mi Air Purifier 3C możemy zarządzać zdalnie. Odbywa się to poprzez aplikację na smartfony, dzięki której z dowolnego miejsca, o dowolnej porze możecie mieć kontrolę nad jego pracą.

Monitoruj stan powietrza na bieżąco

Na wyświetlaczu, za pomocą diody, możemy sprawdzać stan powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym. Zielony kolor oznacza czyste powietrze, pomarańczowy średnio zanieczyszczone, zaś czerwony - bardzo zanieczyszczone.

FJY4035GL

Specyfikacja

Zdolność oczyszczania (CADR)
320 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,97% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar pracy
do 36 m2
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Inteligentne moduły
Wyświetlacz OLED, czujnik jakości powietrza
Zasilanie
Przewodowe 220V
Poziom hałasu
od 30 dB do 61 dB
Kolor
Biały
Długość
240 mm
Szerokość
240 mm
Wysokość
520 mm
Waga
4,6 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)