Nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2

Od:Xiaomi

Zamów telefonicznie:

349,00 zł
199,00 zł Zniżka 150,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 219,00 zł
 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Dodaj przydatne akcesoria

29,00 zł

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2

119,00 zł

Monitor temperatury i wilgotności Qingping Temp & Humidity Monitor M Version

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

  1. 10 x 0%
  2. 3 miesiące odroczenia
  3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2

Xiaomi Smart Humidifier 2 to nowoczesny, inteligentny nawilżacz powietrza wzbogacony o funkcjonalność UV-C. Dzięki temu zadba nie tylko o odpowiednie nawilżenie, ale też przeprowadzi dezynfekcję wody. Prosta obsługa pomoże Ci w konfiguracji, a duży pojemnik sprawia, że jedno napełnienie wodą wystarczy na wiele godzin pracy.

Sterylizacja z wykorzystaniem UV-C

Dzięki wykorzystaniu promieniowania UV-C, Xiaomi Smart Humidifier 2 przyjmuje także rolę sterylizatora. Tym samym do powietrza wydobędzie się woda bez wszelkich niebezpiecznych wirusów oraz bakterii. Dokładność sterylizacji wynosi nawet 99,9%!

Wygodna kontrola zapełnienia pojemnika w Xiaomi Smart Humidifier 2

Na obudowie nawilżacza Xiaomi znajdziesz ładnie wyglądający wskaźnik napełnienia pojemnika wodą. Tym samym jesteś w stanie zaledwie jednym spojrzeniem potwierdzić ile pozostało cieczy i to bez potrzeby zdejmowania pokrywy. Pojemność zbiornika wynosi aż 4,5 l, co przekłada się nawet na 32 godziny ciągłej pracy.

Nawet go nie usłyszysz!

Mechanizmy nawilżacza powietrza Xiaomi Smart Humidifier 2 zostały specjalnie wyciszone. Tym samym urządzenie generuje hałas na poziomie zaledwie 32 dB. To sprawia, że ze sterylizatora możesz korzystać nawet w nocy, a ten nie będzie Ci przeszkadzał w śnie. Nawilżacz Xiaomi jest urządzeniem smart, co daje Ci wygodny dostęp do kontroli prosto z ekranu smartfona. Dzięki dedykowanej aplikacji natychmiastowo uruchomisz proces nawilżania, w tym z nastawieniem odpowiedniego poziomu, a także zapoznasz się z aktualnymi statystykami.

Podwójny, obrotowy dozownik mgły

Najnowszy nawilżacz powietrza Xiaomi został wyposażony w podwójny, obrotowy dozownik mgły 360°. To też sprawia, że sprzęt jest w stanie pokryć całe pomieszczenie bez wymuszania na Tobie ciągłego przestawiania. Ze Smart Humidifier 2 nawilżenie jest równomierne i dokładne.

Wysoka wydajność nawilżacza Xiaomi

Nawilżacz Xiaomi z funkcją sterylizatora cieczy uwalnia do 350 ml ultra drobnych kropel wody na godzinę. Tym samym skutecznie zapobiega suchości powietrza w Twoim pomieszczeniu. Pojemność zbiornika na wodę to aż 4,5 l, co sprawia, że urządzenie może pracować ponad dobę bez potrzeby uzupełniania.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Xiaomi Smart Humidifier 2 – zadbaj o nawilżenie powietrza w swoim pokoju!

Właśnie rozpoczął się sezon grzewczy, który odczuwalnie wpływa na warunki obowiązujące w pomieszczeniach. Mowa tu nie tylko o podwyższonej temperaturze, ale też o zmianie nawilżenia powietrza. Na szczęście poziom wilgotności można zmienić, a pomoże w tym Xiaomi Smart Humidifier 2!