Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 20W

Nowoczesna ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Charging Stand o mocy 20W błyskawicznie uzupełni energię smartfona wspierającego ładowanie w technologii bezprzewodowej każdej firmy!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 14:00 a wyślemy jeszcze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro
Wysyłka w najbliższy dzień roboczy
Xiaomi

Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 20W

99,00 zł

Dostępność

Mała Duża
Dostawa

Dostawa: 24h

 

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi 20W Wireless Charging Stand

Posiadasz smartfon wspierający ładowanie bezprzewodowe i szukasz ładowarki, która mogłaby pełnić także rolę podstawki pod telefon? Jeśli tak, to Mi 20 W Wireless Charging Stand powinien podbić Twoje serce! Nowość Xiaomi oferuje moc aż 20 W, szereg zabezpieczeń gwarantujących bezpieczeństwo ładowanego urządzenia oraz użytkownika oraz wyjątkowo przemyślaną konstrukcję. Wszystko po to, aby zaoferować produkt spełniający wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników!

Jeszcze szybsze ładowanie bezprzewodowe

Xiaomi zadbało o moc ładowania wynoszącą aż 20 W i to bez konieczności podłączania kabla do smartfona. Oczywiście Mi 20 W Wireless Charging Stand idealnie sprawdzi się nie tylko ze smartfonami Xiaomi, ale ładowarka ta może współpracować także z urządzeniami innych firm wspierającymi Qi. Niezależnie od tego jakiej firmy będzie to telefon ładowanie będzie odbywać się w mgnieniu oka!

Szereg zabezpieczeń gwarantujących bezpieczeństwo

Xiaomi projektując Mi 20 W Wireless Charging Stand wykorzystało także ogrom odpowiednich zabezpieczeń. Nie zabrało ochrony przed wysoką temperaturą, ochrony przed zbyt wysokim napięciem, ochrony zasilania oraz zabezpieczenia przed zwarciem. Wszystko po to, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo ładowanemu urządzeniu oraz użytkownikowi!

Ładowanie bez konieczności zdejmowania etui

Na co dzień korzystasz z etui, która ma na celu zabezpieczyć Twój smartfon przed upadkami? Korzystając z Xiaomi Mi 20 W Wireless Charging Stand nie musisz za każdym razem go zdejmować w momencie ładowania! Ładowarka ta została bowiem zaprojektowana tak, aby sprawdzić się w dosłownie każdej sytuacji.

Antypoślizgowa konstrukcja ładowarki bezprzewodowej

Całość została wykonana z tworzywa najwyższej jakości. Dodatkowo Xiaomi wyposażyło Mi 20 W Wireless Charging Stand w antypoślizgowe elementy. Elementy te sprawiają, że nasz smartfon zawsze pozostanie w odpowiednim miejscu, a dodatkowo sama ładowarka stabilnie będzie stała na stole czy innej powierzchni. Daj się zaskoczyć niesamowitej wygodzie!

GDS4145GL
6 Przedmioty

Specyfikacja

Moc
20W
Wyjścia / wejścia
USB-C
Funkcje
Ochrona przed wysokim napięciem
Ochrona przed wysoką temperaturą
Zabezpieczenie przed zwarciem
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowe wykończenie
Wskaźnik LED
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Kolor
Czarny
Długość
91 mm
Szerokość
91 mm
Wysokość
109.7 mm
Zawartość zestawu
Instrukcja obsługi
Kabel USB typu C
Urządzenie
chat Komentarze (0)