YI Outdoor Camera

Zamów telefonicznie:

Produkt archiwalny
349,00 zł
Sprawdź inne produkty

Podobne produkty

Opis produktu

Kamera zewnętrzna YI Outdoor

Monitoring w zasięgu ręki? YI Outdoor to zewnętrzna kamera Wi-Fi, która pozwala na przeniesienie bezpieczeństwa użytkownika na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne, doskonała jakość czy inteligentne powiadomienia o wykrytym ruchu sprawiają, że YI Outdoor stanie się Twoim osobistym centrum monitoringu, które zawsze będzie pod ręką!

Wszystko widoczne także w ciemności

Kamera do monitoringu YI Outdoor została wyposażona w aż 12 diod podczerwieni 850 nm. To sprawia, że nie tylko nagrania wykonywane w dzień będą doskonałej jakości, ale także te w nocy pozwolą sprawdzić czy ktoś nieproszony znalazł się obok naszego domu czy firmy. Dodatkowo także w nocy działa funkcja wykrywania ruchu. YI Outdoor jest w stanie wykryć intruza znajdującego się aż 15 metrów od kamery!

Dedykowana aplikacja mobilna

Monitoring zewnętrzny YI Outdoor w połączeniu z dedykowaną aplikacją mobilną staje się prawdziwym centrum domowego monitoringu. Kamera łączy się z aplikacją tą poprzez Wi-Fi, a sama aplikacja dostępna jest zarówno na smartfony z Androidem jak i iOS. To sprawia, że z dowolnego miejsca na świecie jesteśmy w stanie zmienić ustawienia urządzenia, podejrzeć co się dzieje obok naszego domu czy firmy w czasie rzeczywistym czy otrzymać powiadomienie o zarejestrowanym ruchu. Wygoda i funkcjonalność na najwyższym poziomie!

Podejrzyj dowolny moment w mgnieniu oka

Aplikacja mobilna pozwala także na powrót do starszych nagrań zapisanych na karcie pamięci lub w chmurze. YI Outdoor nieustannie monitoruje otoczenia naszego domu lub firmy i nagrywa wszystko w pętli. Specjalnie zaprojektowana oś czasu sprawia, że przejrzenie kilku godzin nagrań w aplikacji mobilnej może trwać zaledwie kilka sekund!

Powiadomienia o wykrytym ruchu

YI Outdoor to nie tylko monitoring w czasie rzeczywistym, ale także możliwość wysyłania powiadomień o wykrytym ruchu bezpośrednio na nasz smartfon. Wystarczy ułamek sekundy, aby urządzenie zarejestrowało intruza. Dodatkowo za pomocą aplikacji mobilnej możemy ustawić czułość i zakres obszaru, który nas interesuje.

Możliwość podglądu także na PC

Dostęp do nagrań, podglądu obrazu w czasie rzeczywistym czy zmiany ustawień jest możliwa nie tylko poprzez smartfon z Androidem czy iOS, ale także na komputerach z systemami Mac lub Windows. Na jednym ekranie jesteśmy w stanie wyświetlić obraz z nawet czterech kamer, a sama komunikacja odbywa się poprzez sieć Wi-Fi.

Dodatkowa przestrzeń w chmurze

Kamery YI Outdoor umożliwiają nagrywanie z wykorzystaniem chmury YI Cloud. Tym samym nawet w momencie, gdy karta pamięci lub samo urządzenie zostanie zniszczone lub ukradzione to nasze nagrania pozostaną nienaruszone i będziemy mogli sprawdzić co się stało. Dodatkowo wszystko jest zabezpieczone tak, aby nikt nie był w stanie uzyskać dostępu do Twoich danych!

Inteligentne powiadomienia w zasięgu ręki

Aplikacja mobilna dostępna zarówno na smartfony z Androidem jak i iOS pozwala na dodanie wielu kamer ustawionych w różnych miejscach. Każda z nich może uruchomić alarm w momencie wykrycia ruchu wykorzystując wbudowaną syrenę, a dodatkowo możemy otrzymać powiadomienia bezpośrednio na ekran naszego smartfona. To Ty decydujesz jak duże ma być pole monitorowane przez kamerę czy w jakich godzinach mamy otrzymywać powiadomienia. Prawdziwe centrum monitoringu w zasięgu ręki!

YHS3017

Specyfikacja

Model YI Outdoor 1080p
Obiektyw Szklany, ogniskowa 3,9 mm
Kąt widzenia 110°
Rozdzielczość wideo 1080p przy 20 kl/s
Wizja nocna Tak
Podczerwień 12 lamp 850nm
Obsługiwane protokoły IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Pamięć Karta MicroSD 8-32 GB
Łączność WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Zasilanie Przewodowe
Funkcje Dźwięk odstraszający intruzów, wykrywanie ruchu, wowiadomienia na smartfon
Dodatkowe informacje Wodoszczelność IP65
Kolor Biały
Długość 132
Szerokość 68
Wysokość 68
Waga 252 g
Zawartość zestawu Kamera z 3-metrowym kablem USB, zasilacz, mocowanie, śrubokręt, 8 uchwytów do kabla, 10 śrub, 10 kołków montażowych, Instrukcja obslugi

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.