YI Outdoor Camera

Zewnętrzna kamera do monitoringu YI Outdoor to rewolucyjne rozwiązanie. Funkcje znane z innych kamer tego producenta przełożone do urządzenia, które można używać na zewnątrz pomieszczeń!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
YI

YI Outdoor Camera

349,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Kamera zewnętrzna YI Outdoor

Monitoring w zasięgu ręki? YI Outdoor to zewnętrzna kamera Wi-Fi, która pozwala na przeniesienie bezpieczeństwa użytkownika na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne, doskonała jakość czy inteligentne powiadomienia o wykrytym ruchu sprawiają, że YI Outdoor stanie się Twoim osobistym centrum monitoringu, które zawsze będzie pod ręką!

Wszystko widoczne także w ciemności

Kamera do monitoringu YI Outdoor została wyposażona w aż 12 diod podczerwieni 850 nm. To sprawia, że nie tylko nagrania wykonywane w dzień będą doskonałej jakości, ale także te w nocy pozwolą sprawdzić czy ktoś nieproszony znalazł się obok naszego domu czy firmy. Dodatkowo także w nocy działa funkcja wykrywania ruchu. YI Outdoor jest w stanie wykryć intruza znajdującego się aż 15 metrów od kamery!

Dedykowana aplikacja mobilna

Monitoring zewnętrzny YI Outdoor w połączeniu z dedykowaną aplikacją mobilną staje się prawdziwym centrum domowego monitoringu. Kamera łączy się z aplikacją tą poprzez Wi-Fi, a sama aplikacja dostępna jest zarówno na smartfony z Androidem jak i iOS. To sprawia, że z dowolnego miejsca na świecie jesteśmy w stanie zmienić ustawienia urządzenia, podejrzeć co się dzieje obok naszego domu czy firmy w czasie rzeczywistym czy otrzymać powiadomienie o zarejestrowanym ruchu. Wygoda i funkcjonalność na najwyższym poziomie!

Podejrzyj dowolny moment w mgnieniu oka

Aplikacja mobilna pozwala także na powrót do starszych nagrań zapisanych na karcie pamięci lub w chmurze. YI Outdoor nieustannie monitoruje otoczenia naszego domu lub firmy i nagrywa wszystko w pętli. Specjalnie zaprojektowana oś czasu sprawia, że przejrzenie kilku godzin nagrań w aplikacji mobilnej może trwać zaledwie kilka sekund!

Powiadomienia o wykrytym ruchu

YI Outdoor to nie tylko monitoring w czasie rzeczywistym, ale także możliwość wysyłania powiadomień o wykrytym ruchu bezpośrednio na nasz smartfon. Wystarczy ułamek sekundy, aby urządzenie zarejestrowało intruza. Dodatkowo za pomocą aplikacji mobilnej możemy ustawić czułość i zakres obszaru, który nas interesuje.

Możliwość podglądu także na PC

Dostęp do nagrań, podglądu obrazu w czasie rzeczywistym czy zmiany ustawień jest możliwa nie tylko poprzez smartfon z Androidem czy iOS, ale także na komputerach z systemami Mac lub Windows. Na jednym ekranie jesteśmy w stanie wyświetlić obraz z nawet czterech kamer, a sama komunikacja odbywa się poprzez sieć Wi-Fi.

Dodatkowa przestrzeń w chmurze

Kamery YI Outdoor umożliwiają nagrywanie z wykorzystaniem chmury YI Cloud. Tym samym nawet w momencie, gdy karta pamięci lub samo urządzenie zostanie zniszczone lub ukradzione to nasze nagrania pozostaną nienaruszone i będziemy mogli sprawdzić co się stało. Dodatkowo wszystko jest zabezpieczone tak, aby nikt nie był w stanie uzyskać dostępu do Twoich danych!

Inteligentne powiadomienia w zasięgu ręki

Aplikacja mobilna dostępna zarówno na smartfony z Androidem jak i iOS pozwala na dodanie wielu kamer ustawionych w różnych miejscach. Każda z nich może uruchomić alarm w momencie wykrycia ruchu wykorzystując wbudowaną syrenę, a dodatkowo możemy otrzymać powiadomienia bezpośrednio na ekran naszego smartfona. To Ty decydujesz jak duże ma być pole monitorowane przez kamerę czy w jakich godzinach mamy otrzymywać powiadomienia. Prawdziwe centrum monitoringu w zasięgu ręki!

YHS3017

Specyfikacja

Model
YI Outdoor 1080p
Obiektyw
Szklany, ogniskowa 3,9 mm
Kąt widzenia
110°
Rozdzielczość wideo
1080p przy 20 kl/s
Wizja nocna
Tak
Podczerwień
12 lamp 850nm
Obsługiwane protokoły
IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Pamięć
Karta MicroSD 8-32 GB
Łączność
WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Dźwięk odstraszający intruzów, wykrywanie ruchu, wowiadomienia na smartfon
Dodatkowe informacje
Wodoszczelność IP65
Kolor
Biały
Długość
132
Szerokość
68
Wysokość
68
Waga
252 g
Zawartość zestawu
Kamera z 3-metrowym kablem USB, zasilacz, mocowanie, śrubokręt, 8 uchwytów do kabla, 10 śrub, 10 kołków montażowych, Instrukcja obslugi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie

YI Home Camera 1

Cena 109,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

YI Home Camera 2

Cena 249,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny

YI Home Camera 1080p AI+

Cena 139,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny