Lista produktów marki Jackery

  • Pakiet
Stacja zasilania Jackery Explorer 300 Plus (300W, 288Wh)
Cena 1 399,00 zł Cena podstawowa 1 549,00 zł -150,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 549,00 zł
  • -150,00 zł
  • Niedostępny
  • Niedostępny
  • Niedostępny
  • Niedostępny

Jackery – zielona energia w wygodnej formie

Jackery to marka pochodząca z Kalifornii, której celem jest dostarczenie energii z ekologicznych źródeł w jak najwygodniejszej formie. Firma produkuje przenośne stacje zasilania, które zapewnią prąd elektryczny nawet pośrodku lasu. Wykorzystując dedykowane, mobilne panele słoneczne, możliwym jest uzupełnienie energii bez potrzeby szukania gniazda sieciowego. To pozwala nawet na długi wyjazd poza miasto zabierając ze sobą komfort dostępu do energii elektrycznej.

Jackery Explorer – stacje zasilania w różnych rozmiarach

Jackery Explorer to seria mobilnych stacji zasilania, które możemy przyrównać do wielkich power banków. To właśnie te urządzenia zapewnią nam dostęp do energii elektrycznej poza cywilizacją, nawet pośrodku lasu. Stacje są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu możemy je dopasować do naszych potrzeb i możliwości. Urządzenia z serii Jackery Explorer wyposażone są w wiele złączy, w tym porty USB oraz gniazdka sieciowe AC, co pozwala podłączyć do zasilania mnóstwo różnych urządzeń. Konstrukcja stacji została dostosowana do wygodnego przenoszenia i przewożenia. Dedykowane złącza pozwolą naładować sprzęt z użyciem gniazdka zapalniczki samochodowej lub panelów solarnych Jackery SolarSaga.

Jackery SolarSaga – sposób na ekologiczną energię nawet daleko od cywilizacji

Jackery SolarSaga to seria przenośnych i składanych paneli słonecznych, które podłączymy do stacji zasilania Jackery Explorer. To właśnie dzięki nim uzupełnimy energię w mobilnym banku energii, nawet będąc daleko od konwencjonalnych źródeł prądu elektrycznego. Wysoka sprawność sprawia, że zaledwie kilka krótkich godzin wystarczy, aby w pełni naładować stację zasilania Jackery i cieszyć się dostępem do energii elektrycznej.