• Półmaska DVC FFP-2 (Opakowanie 20 sztuk)
  • Półmaska DVC FFP-2 (Opakowanie 20 sztuk)
  • Półmaska DVC FFP-2 (Opakowanie 20 sztuk)
Półmaska DVC FFP-2 (Opakowanie 20 sztuk)

Półmaska DVC FFP-2 (Opakowanie 20 sztuk)

DVC jest międzynarodowym producentem masek medycznych i ochronnych. Długofalowy sukces firmy jest oparty na doświadczeniu z produkcji najwyższej klasy systemów filtracji powietrza. Półmaska ochronna DVC FFP-2 przeznaczona jest do ochrony dróg oddechowych przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza występujących w postaci cząstek stałych lub ciekłych. Półmaska DVC świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie rownież przed smogiem.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt
199,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~6 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Półmaska DVC FFP-2 (opakowanie 20 sztuk)

Półmaska filtrująca DVC FFP-2 to produkt spełniający najwyższe standardy jakości. Długofalowy i międzynarodowy sukces marki DVC jest oparty na doświadczeniu płynącym z wieloletniej produkcji najwyższej klasy systemów filtracji powietrza. System filtracji musi sprostać najwyższym standardom oczyszczania powietrza od najbardziej wymagających klientów – firma DVC doskonale o tym wie. O jakości maski ochronnej DVC FFP-2 świadczy najlepiej szerokie zróżnicowanie klientów DVC – maseczki FFP-2 są wykorzystane do ochrony dróg oddechowych przez służby ratownicze i organy ścigania, są także stosowane jako środki ochrony osobistej i bezpieczeństwa w rozmaitych zakładach produkcyjnych, przez sprzedawców oraz przez użytkowników codziennych. Ich przeznaczenie to ochrona dróg oddechowych przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza (w postaci cząstek stałych lub ciekłych).

Półmaska DVC FFP-2

Półmaska filtrująca DVC FFP-2 – wykonana z materiałów najwyższej jakości

Różnego rodzaju aerozole i cząstki stałe obecne we wdychanym powietrzu należą do najbardziej niebezpiecznych zagrożeń dla zdrowia, zwłaszcza w środowisku pracy. W wyniku ich przedostania się do układu oddechowego może dojść do poważnych uszkodzeń oraz rozwoju różnych chorób (konsekwencje to między innymi rak płuc, a także poważne powikłania chorobowe, np. aktywna gruźlica płuc). Półmaski filtrujące DVC FFP-2 zakrywające nos i usta zapewniają ochronę przed tego typu zagrożeniami. Dlaczego maska przeciwpyłowa DVC FFP-2 jest taka wyjątkowa? DVC wykorzystuje najlepszy materiał na rynku, dzięki czemu jest dziś mocną konkurencją dla każdej marki Premium. Półmaski filtrujące DVC FFP-2 charakteryzuje wysoka pyłochłonność oraz niskie opory oddychania. Dodatkowo są one pokryte z zewnątrz specjalną warstwą włókniny osłonowej, co wydłuża ich żywotność – nie są to maseczki jednorazowego użytku.

Półmaska DVC FFP-2 - materiały najwyższej jakości

Maseczki FFP-2 to precyzja wykonania i wysoki poziom ochrony

Półmaski filtrujące cząsteczki oraz maski przeciwpyłowe dzielą się (w zależności od klasy ochrony) na trzy typy: FFP-1, FFP-2 i FFP-3. Skrót FFP oznacza „filtering face piece”, czyli maska ochronna (chroniąca drogi oddechowe). Maseczki FFP-2 DVC to maski w klasie ochronnej 2. Chronią one przed szkodliwymi dla zdrowia: stałymi i płynnymi pyłami, dymem oraz cząsteczkami aerozolu. Produkt DVC FFP-2 jest w pełni certyfikowany.


Maska ochronna DVC FFP-2 posiada w pełni plastyczne usztywnienie na nos. To pozwala na doskonałe dopasowanie do kształtu twarzy. Dodatkowo każda maska przeciwpyłowa FFP-2 DVC posiada regulowane paski. Rozwiązanie to, w połączeniu z plastycznym usztywnieniem zapewnia prawidłową pozycję półmaski w każdych warunkach i gwarantuje lepszą szczelność oraz komfort użytkowania.


Maseczki FFP-2 DVC gwarantują aż do 95% ochrony przed szkodliwymi cząstkami, takimi jak kurz, bakterie, wirusy, pyły PM2.5 itp. Półmaski filtrujące marki DVC składają się z czterech różnych warstw, co gwarantuje wysoką ochronę i komfort. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii filtrowania stosunek różnicy ciśnień wzdłuż dróg oddechowych i przepływu w ich obrębie pozostaje na niskim poziomie. W dodatku zbierające się w filtrze cząsteczki nie utrudniają oddychania, nawet jeśli maska przeciwpyłowa DVC FFP-2 jest używana kilkakrotnie.

Półmaska DVC FFP-2 - dopasowuje się do kształtu twarzy

Maska przeciwpyłowa DVC FFP-2 – szczegóły odnośnie stosowania i zawartość opakowania

Półmaski filtrujące DVC FFP-2 są zalecane w środowiskach pracy, w których zostało przekroczone maksymalne dopuszczalne stężenie pyłów, dymu i aerozoli we wdychanym powietrzu. W takich warunkach używanie środków ochrony dróg oddechowych jest obowiązkowe. Maseczki FFP-2 nadają się do tych środowisk pracy, w których we wdychanym powietrzu są obecne substancje szkodliwe i mutagenne. Aby półmaska filtrująca mogła zyskać klasę FFP-2, musi ona wychwytywać co najmniej 94% cząsteczek znajdujących się w powietrzu (do wielkości 0,6 μm).


Maski przeciwpyłowe FFP-2 DVC należy stosować, gdy wartość graniczna narażenia w miejscu pracy nie jest przekroczona więcej niż 10-krotnie. Wykorzystuje się je np. w przemyśle hutniczym – sektorze, którego pracownicy każdego dnia mają styczność z aerozolami, mgłą i dymem, które - wdychane przez dłuższy czas - mogą doprowadzić do rozwoju poważnych i przewlekłych chorób układu oddechowego.


Maska ochronna FFP-2 DVC chroni między innymi przed pyłami azbestu, pyłami drewna twardego, pyłem węglowym zawierającym wolną krzemionkę oraz innymi toksycznymi cząstkami. Pomaga także ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych bakterii i wirusów. Gdy nie jest używana, maska przeciwpyłowa DVC FFP-2 w klasie ochronnej 2, może zostać złożona i schowana do kieszeni, nie ma to żadnego wpływu na jej jakość i późniejsze wielokrotne wykorzystanie. Jak pakowane są półmaski filtrujące DVC? W opakowaniu zbiorczym znajduje się 20 masek ochronnych DVC FFP-2 (podzielonych na 4 paczki zawierające po 5 szt.), które dodatkowo zostały zapakowane w hermetycznie zamknięte woreczki. Rozmiar opakowania zbiorczego to 180 x 145 x 115 mm, natomiast jego waga wynosi 195 g.

Półmaska DVC FFP-2 - opakowaniew

DVC-FFP2
1391 Przedmioty

Specyfikacja

Typ
FFP-2
Ilość w opakowaniu
20 sztuk
Skuteczność oczyszczania
Kurz, bakterie, wirusy, pyły PM2.5 itp.
Materiał wykonania
Włóknina
Waga
195g (opakowanie)
chat Komentarze (0)