Bezprzewodowy pistolet do kleju HOTO Glue Gun

Nowoczesny pistolet do klejenia na gorąco HOTO Glue Gun z wbudowanym akumulatorem ułatwi pracę każdemu.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
HOTO

Bezprzewodowy pistolet do kleju HOTO Glue Gun

129,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Pistolet do klejenia HOTO Glue Gun

HOTO Glue Gun to pistolet do klejenia na ciepło, który idealnie sprawdzi się jako narzędzie pracy. Dzięki dużej baterii pistolet potrafi bardzo długo pracować, a przepływ kleju pozostanie szybki i płynny.

Twórz z HOTO Glue Gun

Pistolet do klejenia HOTO pomoże Ci w wielu codziennych czynnościach. Oprócz wygodnego i szybkiego tworzenia dekoracji, pistolet przyda Ci się do naprawy przedmiotów czy zabezpieczenia elektroniki.

Szybkie nagrzewanie

HOTO Glue Gun jest gotowy do użytku zaledwie po 30 sekundach od uruchomienia. Konstrukcja waży tylko 195 g, a więc podczas pracy nie męczysz rąk. 

Wiele kolorów kleju

W zestawie znajdziesz kilka kolorów kleju. Wśród nich jest srebrny, niebieski, zielony, czerwony, złoty oraz bezbarwny. Otwór na klej ma średnicę 7 mm i jest kompatybilny z różnymi klejami dostępnymi na rynku. 

Długi czas pracy na baterii

HOTO Glue Gun cechuje się dużym akumulatorem o pojemności aż 2000 mAh. Baterię wygodnie naładujesz z wykorzystaniem nowoczesnego złącza USB typu C. Czas pełnego ładowania to zaledwie od 120 do 180 minut.

HOTO-LGG

Specyfikacja

Moc
8W
Zasilanie
Akumulatorowe, 2000 mAh
Funkcje
Inteligentna temperatura, Ochrona przed przegrzaniem, Automatyczne wyłączanie po 3 minutach bezczynności,
Dodatkowe informacje
Końcówka do nakładania kleju o średnicy 1 mm, Pistolet gotowy do pracy po 30 sekundach od uruchomienia, Szybki przepłw kleju
Kolor
Szary
Grubość
35 mm
Szerokość
124 mm
Wysokość
134 mm
Waga
195 g
Zawartość zestawu
Pistolet do kleju, 10 pałek z klejem (1 x srebrny, 1 x niebieski, 1 x zielony, 1 x czerwony, 1 x złoty, 5 x przezroczysty), kabel USB-C, instrukcja obsługi
chat Komentarze (1)