Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Od:Xiaomi

Zamów telefonicznie:

699,00 zł
199,00 zł Zniżka 500,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 219,00 zł
 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

  1. 10 x 0%
  2. 3 miesiące odroczenia
  3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Grzejnik Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Xiaomi Mi Smart Space Heater S​ ​to nowy, lekki, wydajny, bezpieczny i przede wszystkim inteligentny​ ​grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​. Sprzęt sprawdzi się doskonale w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Urządzenie jest kompaktowe i waży zaledwie 6 kg, a jego design wpasowuje się bardzo dobrze do różnych aranżacji wnętrz. Sterowanie dotykowe pozwoli łatwo regulować temperaturę, oraz czas ogrzewania. Model Space Heater S można konfigurować także za pomocą smartfona lub poleceń głosowych – jest on kompatybilny zarówno z inteligentnym Asystentem Google jak i z Amazon Alexa. Korzystanie ze sprzętu elektronicznego nigdy nie było tak proste, jak z marką Xiaomi!

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury, który jest bajecznie prosty w obsłudze

Grzejnik elektryczny Xiaomi ​jest nadzwyczaj prosty w obsłudze. Urządzenie posiada wewnętrzne uchwyty po obu stronach, dzięki czemu można je łatwo przemieszczać pomiędzy różnymi pomieszczeniami, w zależności od potrzeb. Grzejnik Xiaomi​ pozwala utrzymać stałą wartość temperatury, może także szybko nagrzewać pomieszczenie, zgodnie z preferencjami użytkownika. Sprzęt posiada 3-stopniowę regulacja mocy i potrafi pracować w trzech różnych trybach:

● 900 W (ogrzewanie dodatkowe);

● 1300 W (ogrzewanie komfortowe);

● 2200 W (szybkie ogrzewanie z pełną mocą).

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury należy do inteligentnych urządzeń Xiaomi Smart Home. Można nim sterować ręcznie lub zdalnie. Funkcja smart oznacza, że sprzęt można obsługiwać także z poziomu smartfonu. W tym celu wystarczy jedynie zainstalować dedykowaną aplikację Xiaomi Mi Home. Grzejnik Xiaomi jest kompatybilny także z inteligentnymi asystentami od Google i Amazon – da się nim sterować za pomocą komend głosowych.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - czujnik temperatury

Mi Smart Space Heater S – grzejnik Xiaomi wyposażony w inteligentne czujniki

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​ Xiaomi ​Mi ​Smart Space Heater S to urządzenie, które jest niezastąpione w inteligentnym domu. Sprzęt posiada niezwykle czułe czujniki, które monitorują temperaturę otoczenia. Gdy pomiary wskazują na spadek temperatury, proces ogrzewania pomieszczenia trwa, natomiast jeśli temperatura w danym pomieszczeniu osiągnie pożądaną wartość określoną w ustawieniach, ogrzewanie automatycznie się zatrzyma. Optymalna temperatura w domu lub w mieszkaniu powinna wynosić około 20°C dla pokojów dziennych i sypialnianych oraz kilka stopni mniej dla pomieszczeń takich jak spiżarnia czy kuchnia. Z grzejnikiem Xiaomi możliwe jest skonfigurowanie parametrów powietrza tak, by przebywanie w pomieszczeniu było komfortowe i nieszkodliwe dla zdrowia.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - inteligentne czujniki

Nowy, bezpieczny grzejnik Xiaomi

Grzejnik Xiaomi​ to wysoki poziom bezpieczeństwa. Urządzenie zostało wyposażone w zaokrąglony narożnik, w związku z czym podczas przypadkowego i gwałtownego kontaktu z grzejnikiem (np. podczas dziecięcych zabaw) minimalizowane są wszelkie obrażenia. Grzejnik Xiaomi ma także antypoślizgowe nóżki – dzięki temu jego obudowa jest stabilna, niezależnie od podłoża, na którym znajduje się sprzęt. Przyciski sterujące znajdują się na wypukłym panelu z boku urządzenia, skąd można łatwo i bezpiecznie sterować urządzeniem. Dodatkowym atutem grzejnika elektrycznego Xiaomi jest wbudowana suszarka na ubrania – można z niej skorzystać w celu szybkiego wysuszenia ręczników, bielizny lub innego dowolnego rodzaju odzieży.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - nowy, bezpieczny grzejnik

Grzejnik elektryczny Xiaomi, którego nie trzeba pilnować

Grzejnik elektryczny Xiaomi posiada inteligentny termostat, który automatycznie zwiększa i zmniejsza temperaturę, jednocześnie dbając o energooszczędność. Dzięki dużym otworom wyprowadzającym, nagrzewanie jest szybsze niż w innych urządzeniach tego typu. Grzejnik Xiaomi to także sprzęt, który jest niezwykle bezpieczny w użytkowaniu. Wnętrze grzejnika elektrycznego z czujnikiem temperatury​ jest ogrzewane naturalnie, w wyniku procesu cyrkulacji powietrza. Umieszczone w środku nachylone prowadnice oraz siatki kierują przepływ powietrza do góry. Urządzenie posiada także niezbędne zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przewróceniem. Aktywują się one w dwóch sytuacjach:

● gdy grzejnik zostanie pochylony o więcej niż 45 stopni;

● gdy temperatura w komorze przekroczy 85 stopni Celsjusza.

W obu wymienionych przypadkach inteligentny grzejnik sam automatycznie odłączy zasilanie.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - nie trzeba go pilnować

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S – sprzęt wysokiej jakości

Grzejnik Xiaomi ​Mi Smart Space Heater S​ ​został wykonany z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Powłoka natryskowa urządzenia jest odporna na działanie wysokiej temperatury, a wykorzystana w tym modelu grzałka Smart Mi posiada certyfikat wodoodporności IPX4. Ponadto, urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Poszukujesz inteligentnego grzejnika elektrycznego z czujnikiem temperatury i termostatem? Zaufaj marce Xiaomi i pozwól, by Xiaomi Mi Smart Space Heater S zadomowił się na dobre w Twoim mieszkaniu lub domu.

BHR4037GL
6 Przedmioty

Specyfikacja

Moc 2200W
Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n
Standard łączności WiFi
Zasilanie Sieciowe
Funkcje Minutnik
Zdalne sterowanie z poziomu aplikacji
Dodatkowe informacje Amazon Alexa
Asystent Google
Kolor obudowy Biały
Długość 216 mm
Szerokość 780 mm
Wysokość 526 mm
Waga 5.7 kg
Aplikacja Xiaomi Home

Oferowane usługi

Zakres ubezpieczenia
Naprawa lub wymiana sprzętu na nowy po awarii (po zakończeniu gwarancji producenta)
Awaria
Serwis door-to-door
Serwis D2D
Naprawa lub wymiana sprzętu na nowy po wypadku, przepięciu lub zalaniu
Wypadek
Nowy sprzęt po kradzieży z włamaniem lub rabunku
Rabunek