Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Grzejnik Xiaomi Mi Smart Space Heater S dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań sprawdzi się w każdym pomieszczeniu! Funkcje smart pozwalają na zdalną obsługę grzejnika Xiaomi z poziomu smartfona.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 14:00 a wyślemy jeszcze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro
Xiaomi

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S

499,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Grzejnik Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Xiaomi Mi Smart Space Heater S​ ​to nowy, lekki, wydajny, bezpieczny i przede wszystkim inteligentny​ ​grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​. Sprzęt sprawdzi się doskonale w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Urządzenie jest kompaktowe i waży zaledwie 6 kg, a jego design wpasowuje się bardzo dobrze do różnych aranżacji wnętrz. Sterowanie dotykowe pozwoli łatwo regulować temperaturę, oraz czas ogrzewania. Model Space Heater S można konfigurować także za pomocą smartfona lub poleceń głosowych – jest on kompatybilny zarówno z inteligentnym Asystentem Google jak i z Amazon Alexa. Korzystanie ze sprzętu elektronicznego nigdy nie było tak proste, jak z marką Xiaomi!

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury, który jest bajecznie prosty w obsłudze

Grzejnik elektryczny Xiaomi ​jest nadzwyczaj prosty w obsłudze. Urządzenie posiada wewnętrzne uchwyty po obu stronach, dzięki czemu można je łatwo przemieszczać pomiędzy różnymi pomieszczeniami, w zależności od potrzeb. Grzejnik Xiaomi​ pozwala utrzymać stałą wartość temperatury, może także szybko nagrzewać pomieszczenie, zgodnie z preferencjami użytkownika. Sprzęt posiada 3-stopniowę regulacja mocy i potrafi pracować w trzech różnych trybach:

● 900 W (ogrzewanie dodatkowe);

● 1300 W (ogrzewanie komfortowe);

● 2200 W (szybkie ogrzewanie z pełną mocą).

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury należy do inteligentnych urządzeń Xiaomi Smart Home. Można nim sterować ręcznie lub zdalnie. Funkcja smart oznacza, że sprzęt można obsługiwać także z poziomu smartfonu. W tym celu wystarczy jedynie zainstalować dedykowaną aplikację Xiaomi Mi Home. Grzejnik Xiaomi jest kompatybilny także z inteligentnymi asystentami od Google i Amazon – da się nim sterować za pomocą komend głosowych.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - czujnik temperatury

Mi Smart Space Heater S – grzejnik Xiaomi wyposażony w inteligentne czujniki

Grzejnik elektryczny z czujnikiem temperatury​ Xiaomi ​Mi ​Smart Space Heater S to urządzenie, które jest niezastąpione w inteligentnym domu. Sprzęt posiada niezwykle czułe czujniki, które monitorują temperaturę otoczenia. Gdy pomiary wskazują na spadek temperatury, proces ogrzewania pomieszczenia trwa, natomiast jeśli temperatura w danym pomieszczeniu osiągnie pożądaną wartość określoną w ustawieniach, ogrzewanie automatycznie się zatrzyma. Optymalna temperatura w domu lub w mieszkaniu powinna wynosić około 20°C dla pokojów dziennych i sypialnianych oraz kilka stopni mniej dla pomieszczeń takich jak spiżarnia czy kuchnia. Z grzejnikiem Xiaomi możliwe jest skonfigurowanie parametrów powietrza tak, by przebywanie w pomieszczeniu było komfortowe i nieszkodliwe dla zdrowia.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - inteligentne czujniki

Nowy, bezpieczny grzejnik Xiaomi

Grzejnik Xiaomi​ to wysoki poziom bezpieczeństwa. Urządzenie zostało wyposażone w zaokrąglony narożnik, w związku z czym podczas przypadkowego i gwałtownego kontaktu z grzejnikiem (np. podczas dziecięcych zabaw) minimalizowane są wszelkie obrażenia. Grzejnik Xiaomi ma także antypoślizgowe nóżki – dzięki temu jego obudowa jest stabilna, niezależnie od podłoża, na którym znajduje się sprzęt. Przyciski sterujące znajdują się na wypukłym panelu z boku urządzenia, skąd można łatwo i bezpiecznie sterować urządzeniem. Dodatkowym atutem grzejnika elektrycznego Xiaomi jest wbudowana suszarka na ubrania – można z niej skorzystać w celu szybkiego wysuszenia ręczników, bielizny lub innego dowolnego rodzaju odzieży.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - nowy, bezpieczny grzejnik

Grzejnik elektryczny Xiaomi, którego nie trzeba pilnować

Grzejnik elektryczny Xiaomi posiada inteligentny termostat, który automatycznie zwiększa i zmniejsza temperaturę, jednocześnie dbając o energooszczędność. Dzięki dużym otworom wyprowadzającym, nagrzewanie jest szybsze niż w innych urządzeniach tego typu. Grzejnik Xiaomi to także sprzęt, który jest niezwykle bezpieczny w użytkowaniu. Wnętrze grzejnika elektrycznego z czujnikiem temperatury​ jest ogrzewane naturalnie, w wyniku procesu cyrkulacji powietrza. Umieszczone w środku nachylone prowadnice oraz siatki kierują przepływ powietrza do góry. Urządzenie posiada także niezbędne zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przewróceniem. Aktywują się one w dwóch sytuacjach:

● gdy grzejnik zostanie pochylony o więcej niż 45 stopni;

● gdy temperatura w komorze przekroczy 85 stopni Celsjusza.

W obu wymienionych przypadkach inteligentny grzejnik sam automatycznie odłączy zasilanie.

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S - nie trzeba go pilnować

Grzejnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Space Heater S – sprzęt wysokiej jakości

Grzejnik Xiaomi ​Mi Smart Space Heater S​ ​został wykonany z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Powłoka natryskowa urządzenia jest odporna na działanie wysokiej temperatury, a wykorzystana w tym modelu grzałka Smart Mi posiada certyfikat wodoodporności IPX4. Ponadto, urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Poszukujesz inteligentnego grzejnika elektrycznego z czujnikiem temperatury i termostatem? Zaufaj marce Xiaomi i pozwól, by Xiaomi Mi Smart Space Heater S zadomowił się na dobre w Twoim mieszkaniu lub domu.

BHR4037GL1

Specyfikacja

Moc
2200W
Sterowanie
Panel na obudowie: włącznik, temperatura, czas pracy | Aplikacja mobilna | Głosowo: włącznik, temperatura
Łączność
Wi-Fi 2.4 GHz
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Minutnik, 6 zdefiniowanych temperatur, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Kolor
Biały
Długość
216 mm
Szerokość
780 mm
Wysokość
526 mm
Waga
5,7 kg
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie