Dron DJI Avata Fly Smart Combo

Zamów telefonicznie:

Ostatnie 2 sztuki
5 849,00 zł
 
Ostatnie sztuki w magazynie

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Dodaj przydatne akcesoria

134,99 zł

- 30 %

94,49 zł

Karta pamięci Lexar High-Performance 1066x microSDXC (128GB, A2 V30 U3)

69,00 zł

- 30 %

48,30 zł

Karta pamięci Lexar High-Performance 1066x microSDXC (64GB, UHS-I A2 V30 U3)

Opis produktu

Dron DJI Avata (FPV)

DJI Avata to dron nowej generacji niezwykle popularnego producenta. Poczuj niesamowitą prędkość oraz nowatorskie podejście do sterowania z kontrolerem DJI Motion Controller. Niska waga oraz zasłonięte śmigła pozwolą Ci latać o wiele bezpieczniej. Kamera 48 MP to prosta droga do uzyskania nagrań w wysokiej rozdzielczości 4K.

Gogle DJI FPV Goggles 2 i kontroler DJI Motion Controller

DJI FPV Goggles 2 są niewielkie, lekkie i mają składane anteny, co ułatwia przechowywanie. Ponadto oferują świetną jakość obrazu dzięki dwóm ekranom HD micro OLED i częstotliwości odświeżania do 100 Hz. Regulacja dioptrii sprawia, że możesz korzystać z najnowszych gogli bez noszenia okularów. Czas pracy na pojedynczym ładowaniu to nawet 2 godziny.DJI Motion Controller to kompletnie nowe podejście do kontroli obiektu latającego. Innowacyjne akcesorium da Ci dostęp do intuicyjnego sterowania za pomocą prostych ruchów dłoni. Po prostu naciskając spust sprawisz, że dron poleci w kierunku widzianym w goglach. Inne, proste gesty pozwolą Ci chociażby na zmianę orientacji czy wzniesienie lub obniżenie drona. Mało tego, kontroler DJI Motion może pracować nawet przez 5 godzin na pojedynczym ładowaniu. Najnowszygadżet do sterowania będzie świetny zarówno dla nowych, jak i doświadczonych pilotów. 

Mały i potężny

Nowy dron wyścigowy DJI Avata oferuje bardzo ważny zestaw cech. Przede wszystkim jest niewielki i mierzy sobie 180 x 80 x 180 mm. Ponadto jest lekki (waży tylko 410 g), a cztery chronione śmigła pozwalają na bardzo szybki, stabilny i zwinny lot. To sprawia, że dronem nowej generacji wlecisz wszędzie tam, gdzie dotychczas było to trudne i niebezpieczne, na przykład do wąskich przestrzeni.

Wykrywanie przeszkód pod dronem

O bezpieczeństwo inżynierzy DJI zadbali na wiele sposobów, dlatego też nie tylko śmigła zostały osłonięte, ale również zastosowano czujniki. Na spodzie znalazły się specjalne moduły, które wykrywają przeszkody pod dronem i pozwalają latać nawet w niskich pomieszczeniach.

Jeszcze lepsza ochrona

DJI Avata to dron zbudowany w taki sposób, aby pozwolić na wiele. Dlatego też w celu obniżenia ryzyka uszkodzenia, śmigła zostały odpowiednio osłonięte znacznie zwiększając ich wytrzymałość oraz ulepszając aerodynamikę.

Obsługa wielu kontrolerów

Dla zaawansowanych i bardziej wymagających pilotów przewidziano kompatybilność z innymi kontrolerami. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z klasycznej formy sterowania za pomocą DJI FPV Remote Controller 2. Bez wątpienia Ci potrafiący nieco więcej będą zadowoleni zopcji wyboru formy kontroli swojego DJI Avata.

Świetna jakość obrazu w DJI Avata

Czym były dron bez dobrej kamery? Na szczęście w DJI Avata znajdziesz matrycę 1/1,7 cala CMOS z opcją nagrywania nawet w 4K z polem widzenia aż 155 stopni. Mało tego, technologie stabilizacji obrazu w postaci RockSteady 2.0 i HorizonSteady zapewniają stabilność, płynność i wyrazistość nagrań nawet podczas wykonywania najbardziej zjawiskowych manewrów.

 

Mnóstwo zalet drona DJI Avata

DJI Avata oferuje wiele ważnych cech. W drona wbudowano aż 20 GB pamięci na Twoje nagrania. Ponadto ogniwo 2420 mAh zapewni Ci nawet do 18 minut lotu. Mało tego, funkcja awaryjnego hamowania zatrzyma natychmiastowo drona, a dzięki Return to Home Avata automatycznie powróci do Ciebie. 

Wybierz DJI Avata Fly Smart Combo!

Wybierając zestaw DJI Avata Fly Smart Combo dostajesz mnóstwo ważnego wyposażenia. Mowa tu chociażby o DJI FPV Goggles V2, dodatkowych śrubkach, opasce na głowę, kontrolerze DJI Motion Controller czy pełnemu okablowaniu. Z takim zestawem od razu będziesz mógł rozpocząć loty i pracę!

Przeczytaj więcej o tym produkcie

DJI Avata – nowe podejście do latania dronem!

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że DJI Avata to dron typu next-gen. Mówi o tym wiele elementów, w tym nowoczesna budowa, niezwykle ciekawa forma sterowania oraz ulepszone gogle. Sprawdźmy czym dokładnie charakteryzuje się ten sprzęt!