Inteligentna bieżnia Kingsmith WalkingPad X21

Nowoczesna, składana bieżnia elektryczna WalkingPad X21 pozwoli na uprawianie aktywności fizycznej bez wychodzenia z domu!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Kingsmith

Inteligentna bieżnia Kingsmith WalkingPad X21

3 499,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Inteligentna bieżnia Kingsmith WalkingPad X21

Kingsmith WalkingPad X21 to nowoczesna, składana i kompaktowa bieżnia elektryczna wsparta funkcjami smart. Urządzenie pozwoli Ci zadbać o dobrą formę bez wychodzenia z domu i to podczas wykonywania innych czynności. Duża powierzchnia da Ci wiele swobody podczas biegania, a cicha praca sprawi, że nie będziesz nikomu przeszkadzał.

Cicha praca bieżni Kingsmith

Wydajny silnik bezszczotkowy w bieżni WalkingPad X21 cechuje się wyjątkowo cichą pracą na poziomie 75 dB. Tym samym będziesz mógł ćwiczyć bez generowania ogromnego hałasu, który może zirytować Twoich współlokatorów lub sąsiadów.

Składana bieżnia

Bieżnia Kingsmith X21 powstała z myślą o wykorzystaniu w domu – nawet w niewielkim mieszkaniu czy kawalerce. Dlatego też urządzenie możesz złożyć i przechowywać w łatwo dostępnym miejscu, na przykład pod łóżkiem lub za szafą. Złożona bieżnia zajmuje zaledwie 0,16 m2 powierzchni.

Proste składanie

WalkingPad X21 to składana inteligentna bieżnia domowa. Jednak, aby korzystanie było przyjemne, to sam proces składania powinien być szybki i prosty. Bieżnię możesz złożyć w zaledwie dwóch łatwych krokach po prostu przekładając odpowiednie komponenty. Istnieje też opcja złożenia w jednym kroku po prostu łamiąc powierzchnię do biegania na pół. Taka wszechstronność znacznie ułatwia zarządzanie i przechowywanie bieżni.

Inteligentne funkcje na ramie

Na ramie bieżni Kingsmith znajdziesz wyświetlacz oraz ważne przełączniki. Regulacja prędkości czy odmierzanie pokonanego dystansu jest niezwykle proste. Mało tego, bieżnia mierzy spalone kalorie. Urządzenie sparujesz również ze swoim smartfonem wykorzystując NFC.

Twój stróż dobrej formy!

Składana konstrukcja, prostota rozkładania, a także dostępności przeróżnych funkcji, to zalety, które pomogą Ci zadbać o dobrą formę i to w domowym zaciszu. Cicha praca sprawia, że ćwiczyć możesz także późno w nocy i to bez obaw, że obudzisz swoich sąsiadów.

TRX21F

Specyfikacja

Maksymalna prędkość
12 km/h
Maksymalne obciążenie
110 kg
Moc
918W
Wyświetlacz
OLED
Łączność
Bluetooth
Funkcje
Zdalny podgląd z poziomu aplikacji
Dodatkowe informacje
Możliwość składania
Podstawka na tablet
Poziom hałasu
75 dB
Kolor obudowy
Szary
Długość
1420 mm (960 mm po złożeniu)
Szerokość
720 mm
Wysokość
1020 mm (226 mm po złożeniu)
Waga
38 kg
chat Komentarze (0)