Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential 10 000 mAh (czarny)

Od:Xiaomi

Zamów telefonicznie:

Produkt czasowo niedostępny
149,00 zł

Podobne produkty

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

  1. 10 x 0%
  2. 3 miesiące odroczenia
  3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Możesz zabrać go ze sobą wszędzie

Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential to urządzenie, które będzie idealnym kompanem wszystkich twoich wyjść z domu. Zmieścisz go bez problemu do plecaka czy torebki, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz naładować swój smartfon.

Koniec z kablami!

Nowy power bank Xiaomi oferuje możliwość ładowania urządzeń nie tylko tradycyjnie, za pomocą kabla. O ile ładowany sprzęt na to pozwala, możemy uzupełnić brakującą energię bezprzewodowo. Nie martw się o to, że nie masz ze sobą kabla, teraz to nie problem!

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential posiada szereg zabezpieczeń, które zapobiegają niebezpieczeństwom. Mamy tutaj m .in. zabezpieczenia antyprzepięciowe czy też układy zapobiegające przegrzaniu. Pamiętaj, życie jest tylko jedno, dlatego warto wybrać sprzęt, który jest bezpieczny.

Zastępca ładowarki bezprzewodowej

Mi Wireless Power Bank Essential może ci służyć poza domem jako zapasowe źródło energii, a w domu jako ładowarka indukcyjna. Dzięki temu, nie będzie potrzeby co chwilę odpinać i podpinać smartfonu do ładowarki, gdy ten nie sięga do nas. Jedno urządzenie, a o ile prostsze może stać się życie...

Ładuj dwa urządzenia na raz

Mimo że Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential nie posiada dwóch portów wyjścia do ładowania, umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Możesz w tym samym czasie ładować smartfon bezprzewodowo oraz przewodowo. To pozwala chociażby na ładowanie jednocześnie naszego smartfona oraz słuchawek bezprzewodowych.

Szybkie ładowanie dzisiaj to podstawa

Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential pozwala na szybkie uzupełnienie brakującej energii w urządzeniach. W przypadku ładowania bezprzewodowego mamy do czynienia z prądem o mocy maksymalnie 10 W. Jeśli jednak zdecydujemy się użyć tradycyjnej formy, przewodowej, wówczas możemy ładować dany sprzęt prądem o maksymalnej mocy 18 W.

VXN4295GL

Specyfikacja

Moc 18W przewodowo, 10W bezprzewodowo
Wyjścia / wejścia 1x USB-C 5V/3A ,9V/2A, 12V/1.2A; 1x USB-A 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A
Zasilanie Akumulatorowe Li-Po 10 000 mAh
Funkcje Szybkie ładowanie Quick Charge 3.0, ładowanie bezprzewodowe,
Kolor Czarny
Długość 147,9 mm
Szerokość 70,6 mm
Wysokość 16,6 mm
Waga 241,3 g
Zawartość zestawu Power bank, przewód USB-C, instrukcja obsługi

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.