Wkrętak automatyczny WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+

Zamów telefonicznie:

Produkt czasowo niedostępny
229,00 zł

Podobne produkty

Opis produktu

Wkrętak automatyczny WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+

WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+ to elektryczny wkrętak, który pozwoli Ci z ogromną precyzją i dbałością wykręcać i wkręcać śrubki. Wbudowane podświetlenie ułatwi pracę zwłaszcza w trudniejszych warunkach. Bogaty zestaw z wieloma bitami zapewnia o kompatybilności ze znanymi produktami.

Prosta obsługa i rotacja w obie strony

Sterowanie jest niezwykle łatwe! Na obudowie znajdują się dwa przyciski, których przyciśnięcie uruchamia silnik. Jeden przycisk odpowiada za wkręcanie, a drugi za wykręcanie. Tym samym praca z WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+ jest niezwykle prosta i wygodna.

Wbudowane źródło zasilania

Dzięki wbudowanej baterii, wkrętak elektryczny WOWSTICK może działać bezprzewodowo, bez potrzeby wpinania żadnych kabli. Ładowanie odbywa się z wykorzystaniem popularnego portu Micro USB.

 

Wszędzie się odnajdzie!

Dzięki ogromnemu zestawowi bitów, WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+ jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. Bez żadnego problemu rozkręcisz i skręcisz okulary, smartfony, komputery, drony, a także meble czy radia. Naprawa sprzętu z WOWSTICK jest niezwykle prosta i przyjemna!

Wbudowane oświetlenie w WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+

Wbudowane aż trzy diody LED pomogą Ci w precyzyjnej pracy – zwłaszcza w nocy czy w trudno dostępnych miejscach. Rozświetlą daną śrubkę lub gwint bez pozostawiania cienia.

56 bitów w zestawie

Zestaw WOWSTICK zawiera aż 56 bitów pochodzących z różnych rodzin. Tym samym masz pewność, że będziesz w stanie rozkręcić sprzęt wielu różnych kategorii, w tym drobną elektronikę, części samochodowe czy meble.

Bogaty zestaw sprzedażowy

W zestawie WOWSTICK Precision Screwdriver 1F+ znajdziesz wszystkie akcesoria potrzebne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy. Oprócz 56 bitów, otrzymujesz stojak, przyssawkę, schowek, magnetyzer czy magnetyczną matę.

WOW-1FPLUS

Specyfikacja

Zasilanie Akumulatorowe
Rodzaj ogniwa Litowo-jonowy
Pojemność baterii 400 mAh
Dodatkowe informacje Moment obrotowy 3Nm
Kolor obudowy Szary
Grubość 34 mm
Szerokość 34 mm
Wysokość 169 mm
Waga 834 g (zestaw)
Port ładowania USB-C
Zawartość zestawu Baza
Bity
Futerał
Kabel USB typu C
Mata magnetyczna
Urządzenie

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.