Zestaw wkrętaków HOTO Precision Screwdriver Set

Od:HOTO

Zamów telefonicznie:

Produkt czasowo niedostępny
89,00 zł
79,00 zł Zniżka 10,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 89,00 zł

Podobne produkty

Opis produktu

Zestaw wkrętaków HOTO Screwdriver Set

HOTO Screwdriver Set to zestaw wkrętaków precyzyjnych, który powinien znaleźć się w każdym domowym warsztacie. Aż 28 bitów sprawia, że zestaw jest kompatybilny z ogromną liczbą rzeczy, które już posiadasz.

Wysoka jakość wykonania

Zestaw wkrętaków HOTO został wykonany ze stopu stali S2, a twardość wynosi aż 60 HRC. To sprawia, że Screwdriver Set jest zestawem narzędzi, który będzie Ci służyć przez wiele długich lat, a bity nie uszkodzą się po zaledwie kilku użyciach.

Aż 28 bitów w zestawie

Zestaw wkrętaków HOTO obejmuje aż 28 bitów przeróżnych rodzajów. Dzięki temu jesteś w stanie rozkręcić lub skręcić niemalże każde urządzenie i przedmiot, który posiadasz. Żaden laptop czy smartfon nie będzie dla Ciebie problemem!

Zabierz ze sobą!

HOTO Screwdriver Set waży zaledwie 230 g, a wymiary przypominają smartfon. Mało tego, dziękimagnetycznemu uchwytowi, bity nie wypadną z pudełka. To wszystko sprawia, że zestaw HOTO możesz spakować do plecaka lub torby i zawsze mieć przy sobie.

HOTO Screwdriver Set to podstawa domowego warsztatu

Rozkręcenie to zazwyczaj pierwszy krok podczas próby naprawy czy konserwacji danego urządzenia. HOTO Screwdriver Set ułatwi Ci tę czynność do granic możliwości. Naprawa laptopa, zegarka czy okularów jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Żadna śrubka nie będzie straszna! HOTO Precision Screwdriver Set

Zestaw odpowiednich narzędzi to must-have w niemalże każdym domu. Pakiet wkrętaków to świetny pomysł na to, aby móc łatwo i wygodnie wykręcić niemalże każdą śrubkę w posiadanym sprzęcie. Dobrym wyborem właśnie może okazać się zestaw HOTO Precision Screwdriver Set złożony z 28 bitów.

QWLSD009

Specyfikacja

Dodatkowe informacje Bity Phillips (PH000 / PH00 / PH0 / PH1)
Materiał wykonania Aluminium
Stal narzędziowa S2
Kolor Szary
Długość 149,5 mm
Szerokość 78 mm
Wysokość 19.5 mm
Waga 230 g
Zawartość zestawu Etui ochronne
Zestaw 28 bitów

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.