Lampka biurkowa Yeelight V1 Pro (z podstawą)

Zamów telefonicznie:

Produkt czasowo niedostępny
479,00 zł
419,00 zł Zniżka 60,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 479,00 zł

Podobne produkty

Opis produktu

Inteligentna lampka biurkowa Yeelight V1 Pro

Lampka biurkowa to urządzenie, na którym naprawdę polegasz – zarówno w pracy, jak i podczas nauki. Dlatego też powinna Ci jak najlepiej usprawnić funkcjonowanie. Wybierz Yeelight V1 Pro, czyli inteligentną lampkę, która oferuje dostęp do wielu funkcji smart oraz może być sterowana za pomocą asystenta głosowego.

Inteligentne oświetlenie Twojego biurka

Lampą V1 Pro możesz sterować na wiele sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie aplikacji mobilnej Yeelight, która pozwoli Ci na chociażby ustawienie jasności oraz temperatury światła. V1 Pro jest również kompatybilna z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Samsung SmartThing oraz IFTTT.

Automatyczne dostosowanie oświetlenia

Lampka biurkowa Yeelight została wyposażona w podwójne sensory bioniczne. To sprawia, że lampka sama dostosuje światło do funkcji, którą aktualnie ma pełnić. Jeśli zamierzasz czytać książkę, to V1 Pro ustawi idealne do tego parametry. Podczas odpoczynku światło stanie się cieplejsze i przyjemniejsze dla oczu.

V1 Pro jest dla każdego!

Lampka V1 Pro będzie idealna zarówno dla pracownika biurowego, jak i ucznia szkoły podstawowej. Dzięki technologi SunLike urządzenie jest w stanie emitować światło zbliżone do naturalnego, a także eliminuje szkodliwe światło niebieskie. Specjalny sterownik prądu stałego redukuje migotanie. To sprawia, że lampka V1 Pro nie męczy wzroku, a praca okazuje się być naprawdę przyjemna.

Dostosuj do własnych potrzeb

Lampka biurkowa Yeelight to także naprawdę przemyślana, wieloosiowa konstrukcja. Wysokość oświetlenia idealnie dostosujesz do swoich potrzeb i wzrostu. Lampa została również wykonana z materiałów dobrej jakości, a design wyróżnia się niecodziennym minimalizmem.

Yeelight V1 Pro z podstawką

Wybierz lampkę V1 Pro z podstawką, aby móc umiejscowić ją dowolnie na swoim biurku czy szafie. Podstawka pozwoli Ci na wygodne przenoszenie lampy oraz ciągłe dostosowywanie pod swoje potrzeby.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Yeelight V1 Pro – inteligentna lampka do produktywnej pracy

Lampka biurkowa to podstawa zdrowego i wygodnego środowiska do pracy. Yeelight V1 Pro to sprzęt dający ogromne możliwości połączone z inteligentnymi funkcjami, które zadbają o nasz wzrok. O co dokładnie chodzi?

YLTD08YL

Specyfikacja

Czujniki Czujnik zmierzchu
Moc 12W
Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n
Temperatura barwna 3000 - 5000 K
Strumień światła 500 lm
Żywotność 25 000 h
Standard łączności WiFi
Funkcje Łączność z aplikacją mobilną, zmiana jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa / Siri, kompatybilność z Apple HomeKit
Kolor Biały
Grubość 427 mm
Szerokość 170 mm (podstawa), 344 mm (lampka)
Wysokość 475 mm
CRI Ra95
Zawartość zestawu Lampka biurkowa, przewód zasilający, instrukcja obslugi

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.